DISK Native Instruments Maschine MK2 s UR22 rozhraní

 • Video 1
 • Video 2
16 936 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Nová a vylepšená verze Maschine.
 • S Workflow vylepšení.
 • Zahrnuje kompletní výběr.
 • Zahrnuje podstavec a Steinberg UR22 USB Audio rozhraní.
 • Zahrnuje Sennheiser HD 25 sluchátka

DISK Native Instruments Maschine MK2 s UR22 rozhraní

Podrobnosti

Nativní nástroje mají své legendární Maschine přepracována do budovy Maschine Mk2. na již dobře zavedená pověst konečným integrovaný hardwarový/softwarový systém pro vytváření stopy a beaty profesionálně. Maschine MkII nyní nabízí na výběr z černé nebo bílé hardwaru a vysoce citlivé vícebarevné pads a přebudovaný LCD displejů. Tento sada také obsahuje Steinberg UR22 USB audio rozhraní a sluchátka Sennheiser HD25.

Produkt Ref: 50445

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Svazek obsahuje

Maschine MK2 Native Instruments

Fixační hmatové praktické výhody tradiční hardware grooveboxes s obrovskou přizpůsobivostí a intuitivní workflow software Native Instruments prémie, MASCHINE otevírá nové horizonty v drážce produkci. Elegantní a přesto robustní hardware řadiče je ideální pro fázi nebo studio, zatímco obrovské knihovny sada, nástroje a efekty jsou vaše inspirace pro živé, dynamické drážek.

Provedení v barvě

Nové barvy kódování umožňuje "vidět", zvukových signálů a to bude turbo-charge pracovního postupu. Jednoduše přiřadit barvy do skupin, zvuky, modely a scény a vidět pads a seskupování tlačítek na hardwaru, rozzáří ve stejných barvách. Učinit kop bubnů červená, například, a budete vždy vědět, který pads hrát vaše kopů. Přidej trochu barvy na vaše představení!

Zvýšené citlivosti nové pads, máte také novou úroveň přesnosti na dosah ruky.

Plně masivní

S Maschine MkII dostanete plnou verzi moderní legendy MASSIVE - Synth, která porodila zemní basové tóny a reproduktor trápí zájemce, kteří definovali bassový hudební žánr. Toto monstrum synth obsahuje 1300 zvuky ready-to-go, vše okamžitě které lze procházet přes MASCHINE hardware.

MASCHINE osm ovládacích knoflíků nabízejí přímý přístup k MASSIVE osm Elements maker, pro dokonalé synergii mezi hardwarem a syntezátor a blesk rychlé pracovní.

Nová sekce Master

Master sekce také byl vylepšen. Control hlasitost, tempo a houpačka s novou multifunkční hlavní nabízenou kodér - vyberte režimy s nové přepínací tlačítka a přesně proklikat hodnoty aniž by se museli podívat na obrazovce, nebo zobrazení.

Jsou mnohem jednodušší navigaci a drhnutí, a změna Poznámka hřiště a podrobné ladění se stává mimořádně přesné Díky vynikající fyzikální odezvy na kodér.

Teď s 47 (obvykle bílý), podsvícená click tlačítka a barevné dopravní kontroly, Mk2 hardwaru poskytuje nepřeberné množství fyzické a vizuální vzrušení pro intuitivní beat výrobu.

Čas roztáhnout a zvednutí

MASCHINE 1.8 software zahrnuje čas roztáhnout a pitch shift funkce. Roztáhnout vrstevnýnule z jednoho BPM na jinou, podporovaném automatickou detekcí BPM. Nebo roztažení audio do konkrétní délky - aby se vešel jeden vzorek na stejnou délku jako jiný, například.

A co víc aby si beaty odpovídají harmonicky, seřízením vzorky s funkci shift hřiště.

Nové efekty

Obsahuje nejnovější svobodného softwaru aktualizace nové efekty, speciálně vybrané pro rytmus výroby. TRANZITORNÍ MASTER, si NI nesmírně populární dynamika a míchání efekt, je nyní plně integrována v softwaru MASCHINE 1.8.

Ideální pro umístění bicí a perkuse, to vám umožní mix zepředu dozadu, přičemž každý vzorek přesně správné množství prostoru. Nové trubice, pásky syticí a syticí trubice efektové přinést tajemství analogové teplo a přírodní, harmonické komprese Maschine, pro ještě větší potenciál zvukového zabarvení.

Nový stylový vzhled a pocit

Nový Maschine MkII je esteticky skok vpřed v použitelnosti a spolehlivosti. Převrácené zobrazení poskytují vyšší kontrast a lepší úhel sledování výkonu nebo studio a ostřejší pohled v tmavém prostředí.

Jednotka, sama je o něco těžší, než dříve, řadič také funguje lépe v prostředí studia a na jevišti kvůli přepracovány rozložení v řadiči USB konektor a MIDI I/O - menší riziko náhodného odpojit. Plus nové gumové nohy znamená zvýšenou přilnavost na ploše, udržování hardware pevně na místě během i nejagresivnější beat rutiny.

Nastavitelné Hardware

Schopnost vašeho hardwaru na váš osobní styl nebo výzdoba je nyní také k dispozici s Maschine MkII - pomocí výměnné desky. černá edition přichází s černou tvář deskou a a černé knoflíky, zatímco ostatní verze jsou také k dispozici.

Zlepšení pracovního postupu:

Zkušení a nové MASCHINE výrobců ocení velký čas úspor z těchto vylepšení pracovního postupu v bezplatné aktualizace softwaru MASCHINE 1,8:

 • Kontrola přepravy hostitele: MASCHINE softwarem jako plug-in ve vašem DAW, tlačítka dopravní MASCHINE hardwaru k řízení dopravy v hostitelském softwaru. Důležité upozornění: Vyžaduje nejnovější verzi editoru řadič NI
 • Režim náhledu vzorku nový prohlížeč: Snadno procházejte seznam prohlížečů a předem slyšet vzorků bez načtení
 • Revidovaná vyberte obrazovka: Nyní zahrnuje jednotlivé noty délku a rychlost úpravy
 • Přídavný auto zápis: Tlačítko PIN Auto-zápis pro lepší automatizace nahrávání? vylepšovat se dvěma rukama!
 • Nový hardware zkratky: Vybrat a smazat událostí snadno a rychle
 • Tlačítko Panic: Okamžitě vypne všechny zvuky z MASCHINE
 • Lepší chybějící ukázky zpracování: Teď vyhledá soubory na projekt - bod MASCHINE softwaru na místo pro jeden chybějící soubor a automaticky řeší další související chybějící soubory
 • Szesilovačler hrát indikátor pozice: Viz značka hrát v szesilovačler vln displej - také zobrazena v zobrazení hardwaru
 • Uložit skupinu se vzorky: Nyní máte možnost uložit skupinu se vzorky

  Kompletní výběr

  Nyní je součástí je řadič Native Instruments Komplete vybrat. Tento sada vám umožní vytvářet hudbu přímo z krabice a umožňuje přístup k širokou škálu vysoce kvalitních zvuků rodák. Součástí nástroje jsou NI? s best-selling masivní synth, nové vzorky klavírní nástroj THE GENTLEMAN, pravda na life analogové emulace MONARK synth a akustické/elektrické bicí laboratoře DRUMLAB, výrobní ready systému z krabice.

  Kompletní výběr funkcí

  • Kompletní výběr zahrnuje: masivní, Monark, Reaktor Prism, Retro stroje, The Gentleman, Vintage orgánů, Scrabee MK1, západní Afrika, bubnový laboratorní a solidní autobus Comp
  • V hodnotě více než 1000, je-li zakoupit samostatně
  • Kompletní výběr majitelé získat inovace nabídky Komplete 10 a Komplete Ultimate
  • Registrované customci Maschine 2 a Komplete Kontrol S-Series klávesy obdrží kompletní výběr zdarma
 • Steinberg UR22 USB Audio rozhraní

  UR22 přichází s dvěma D-PRE mikrofon předzesilovače, vyvrcholením let vývoje firmou Yamaha. Umožňují snadno zachytit jakýkoli zdroj zvuku, zda akustické nástroje, zpěv, elektrická kytara a okolní textury. Prvotřídní AD/DA převodníky poskytují nejvyšší zvukové věrnosti, s maximální vzorkovací kmitočet 192 kHz a rozlišením 24 bitů, zajistit, že neztratila nic z původního zdroje.

  Zvukové rozhraní má dva Neutrik analogové XLR/TRS kombo vstupy s Peak LED a přepínatelné + 48V phantom napájení. Přepínačem Hi-Z vstupu 2 umožňuje přímé nahrávání elektrická kytara nebo baskytara bez nutnosti další DI box.

  Čekací doba bez hardware monitoring znamená, že co hrajete okamžitě slyšet. Knoflík Mix umožňuje vrstevnýnule přecházejí mezi přímým signálu a výstupního signálu, zatímco nezávislí sluchátka a hlavní výstupní kontroly neznamená, že úroveň monitoru a telefony můžete upravit individuálně.

  Rozhraní je dodáván s Cubase AI, štíhlá verzi populární DAW je Steinberg. Nabízí komplexní funkce pro skládání, nahrávání, úpravy a směšování a zajišťuje, že UR22 je one-stop řešení pro studio kvalitní záznam.

  Sennheiser HD 25 uzavřený Back sluchátka

  S vysoký maximální hladina akustického tlaku 120dB tyto sluchátka vykonávat výjimečně dobře vysoce hluk obklíčení. Mohou zvládnout cokoliv budete házet na ně, díky své robustní konstrukci, včetně tvrdý, odnímatelný ocelový kabel.

  Poznámka: Steinberg USB audio rozhraní jsou nyní kompatibilní s OS X 10.11.1. Od vydání 10.11.1 Steinberg objevil problém s audio výpadky, které se mohou lišit v závislosti na systému. Steinberg se omluvit za nepříjemnosti, že tento problém může způsobit a jsou v současné době pracuje na řešení tohoto problému.

  Úplný seznam Steinberg produktů, které jsou kompatibilní s OS X 10.11.1, klepněte na tlačítko zde .