Nepodporovaný prohlížeč

Webový prohlížeč, který aktuálně používáte, již není podporován, a proto tyto funkce tohoto webu nemusí fungovat podle očekávání. Doporučujeme vám aktualizovat na aktuálně podporovaný prohlížeč (jako je Chrome, Edge nebo Firefox), abyste zlepšili zabezpečení, rychlost a celkovou zkušenost.

Přihlásit se / zaregistrovat se

Jako člen Gear4music můžete rychle zkontrolovat, zobrazit a sledovat vaše předchozí objednávky, a vybrat si, zda chcete dostávat naše nejnovější nabídky a novinky.
  • Elektrické kytary

      Značky kytar

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Charvel
      • Epiphone
      • ESP
      • EVH
      • Fender
      • Kytary Fender Custom Shop
      • Gibson
      • Gibson Custom
      • Gretsch
      • Ibanez
      • Jackson
      • JET Guitars
      • Music Man
      • PRS Guitars
      • Rickenbacker
      • Schecter
      • Sterling by Music Man
      • Spira
      • Squier od Fender
      • Yamaha
      • Další kytara značky

      Kytary podle typu

      • Kytarové začátečnické sady
      • Elektrické kytary pro začátečníky
      • Hollowbody kytary
      • Dětské kytary
      • Levoruké kytary
      • Lap Steel
      • DIY "Udělej si sám" kytary
    • Kytary s rozšířeným dosahem

      • 7 strunné kytary
      • 8 Řetězové kytary
      • 12 Smyčkové kytary
      • Dvoukrké kytary
      • Barytonové kytary
      • Multi-stupnice kytary

      Kytarové zesilovače

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Blackstar
      • Boss
      • EVH
      • Fender
      • Laney
      • Line 6
      • Marshall
      • Orange
      • Peavey
      • PRS
      • Roland
      • Vox
      • Yamaha
      • Zesilovače jiných výrobců
    • Typy zesilovačů

      • Guitar Combo zesilovače
      • Kytarové hlavy
      • Kytarové reproboxy
      • Kytarové celolampové zesilovače
      • Sluchátkové zesilovače
      • Tréninkové zesilovače

      Příslušenství pro zesilovače

      • zesilovač Attenuators
      • Guitar zesilovac případy
      • Obaly na zesilovače
      • Nožní spínače
      • Součásti a náhradní díly
      • Stojany na zesilovače

      Příslušenství pro kytarové efekty

      • Pedál boardy
      • Patch kabely
      • Pedálové ovladače
      • Napájecí kabely
      • Napájecí zdroje
    • Kytarové pedály

      • Simulátory zesilovačů - pedály
      • Boost pedály
      • Chorus pedály
      • Kompresorové pedály
      • Delay pedály
      • Distortion pedály
      • Beat/bicí jednotky pedály
      • EQ pedály
      • Flanger pedály
      • Fuzz pedály
      • Kytarové syntetyzátory - pedály
      • Looper pedály
      • Víceúčelové pedály
      • Octave pedály
      • Overdrive pedály
      • Pedálové balíčky
      • Phaser pedály
      • Reverb pedály
      • Tremolo pedály
      • Wah pedály
      • Další nabídka efektů
    • Příslušenství ke kytarám

      • Sady příslušenství
      • Obaly a kufry
      • Kabely
      • Capos
      • Čištění & údržba
      • DVD a výuka
      • Ochrana uší
      • Dárky &zesilovač; Oblečení
      • Kytarové rozhraní
      • Tlmítka pro kytaru
      • Náhradní díly a náhradní díly
      • Trsátka
      • Snímače
      • Snímky
      • Stojany a nábytek
      • Popruhy a Straplocks
      • Struny
      • Tunery
      • Wireless systémy
      • Další příslušenství ke kytarám

      Elektrické kytary výprodej

  • Akustické kytary

      Akustické kytary podle značky

      • Gear4music
      • Hartwood
      • Cordoba
      • Epiphone
      • Fender
      • Furch
      • Gibson
      • Gibson Vlastní
      • Guild
      • Ibanez
      • Martin
      • PRS Guitars
      • Sigma
      • Takamine
      • Tanglewood
      • Taylor
      • Yamaha
      • Další akustické značky
    • Typy akustických kytar

      • Akustické kytary
      • Elektro-akustické
      • Akustické kytary sady
      • Akustické kytary pro začátečníky
      • Klasické kytary
      • Cestovní kytary
      • Dětské kytary
      • Levoruké akustické kytary
      • 12 Strunné kytary
      • Akustické basové kytary
      • Roundback kytary

      Folkové nástroje

      • Banjo
      • Bouzoukis
      • Mandolíny
      • Resonofonické kytary
      • Ukulele
    • Zesilovače podle značky

      • Gear4music
      • Hartwood
      • SubZero
      • AER
      • Boss
      • Fender
      • Fishman
      • Laney
      • Marshall
      • Orange zesilovačs
      • Roland
      • Yamaha
      • Další akustické zesilovače
    • Zesilovače příslušenství

      • Zesilovače obaly
      • Náhradní díly a náhradní díly
      • Zesilovače stojany

      Příslušenství pro pedály

      • Pedal Boards
      • Patch kabely
      • Nožní ovladače
      • Napájecí kabely
      • Napájecí zdroje

      Akustické pedály

      • Sborové pedály
      • Kompresorové pedály
      • Dozvučné pedály
      • Pedály pro bicí
      • EQ pedály
      • Výrazové pedály
      • Line Selector pedály
      • Smyčkovací pedály
      • Multiefektové pedály
      • Oktávové pedály
      • Předzesilovače - pedály
      • Zpožďovací pedály
      • Tuner pedály
      • Vokální efektové pedály
      • Další akustické pedály

      Akustické příslušenství

      • Sady příslušenství
      • Obaly a kufry
      • Kabely
      • Kapodastry
      • Čištění a pomůcky
      • DVD a výuka
      • Cvičení rukou
      • Součásti a náhradní díly
      • Trsátka
      • Snímače
      • Snímky
      • Stojany
      • Popruhy
      • Struny
      • Ladičky
      • Další příslušenství

      Výprodej akustických kytar

  • Basové kytary

      Značky basových kytar

      • Gear4music
      • G4M
      • Hartwood
      • Epiphone
      • ESP
      • Fender
      • Fender Custom Shop
      • Ibanez
      • Jackson
      • Hudebník
      • Sandberg
      • Schecter
      • Squier by Fender
      • Sterling by Music Man
      • Warwick
      • Yamaha
      • Více baskytarových značek
    • Typy baskytar

      • Basové kytary balíčky
      • Baskytary pro začátečníky
      • Akustické basové kytary
      • Dětské basové kytary
      • Bezpražcové baskytary
      • Levoruké baskytary
      • "Udělej si sám" baskytary
      • Semi-akustické baskytary
      • Baskytary s krátkým rozsahem

      Rozšířený rozsah baskytar

      • 5 strunné basové kytary
      • 6 strunné basové kytary
      • 7 strunné basové kytary
      • 8 strunné basové kytary
      • 12 strunné basové kytary
      • Multi-stupnice basové kytary
    • Basové zesilovače podle značky

      • Gear4music
      • Eden
      • Ampeg
      • Ashdown
      • Darkglass
      • Fender
      • Laney
      • Markbass
      • Orange
      • TC Electronic
      • Další zesilovače pro baskytary

      Typy basových zesilovačů

      • Basové kombo zesilovače
      • Baskytarové zesilovače
      • Tranzistorové baskytarové zesilovače
      • Basové reproboxy
      • Basové zesilovače - balíčky
      • Basové tréninkové zesilovače
    • Baskytarové příslušenství pro zesilovače

      • Kryty na basové zesilovače
      • Nožní přepínače
      • Součásti a náhradní díly

      Příslušenství pro basové pedály

      • Pedálové desky
      • Patch kabely
      • Pedálové ovladače
      • Napájecí kabely
      • Napájecí zdroje

      Baskytarové pedály

      • Pedály simulující zesílení
      • Syntezátorové pedály
      • Boost pedály
      • Pedály - sbor
      • Kompresor pedály
      • Pedály pro zkreslení
      • EQ pedály
      • Filtrové pedály
      • Fuzz pedály
      • Multiefektové pedály
      • Oktávové pedály
      • Overdrive pedály
      • Předzesilovače - pedály
      • Objemové pedály
      • Wah pedály
      • Další basové pedály

      Basové doplňky

      • Obaly a kufry
      • Kabely
      • Čištění a nářadí
      • DVD a výuka
      • Ochrana uší
      • Ruční posilovače
      • Součástky a náhradní díly
      • Trsátka
      • Snímače
      • Stojany
      • Popruhy
      • Struny
      • Ladičky
      • Bezdrátové systémy

      Basy výprodej

  • Bicí a perkuse

      Typy elektronických sad

      • Začátečník
      • Pokročilí
      • Profesionální
      • Balení
      • Sestavte si svou sadu

      Elektronické bicí sady

      • Gear4music
      • Alesis
      • Ef-Note
      • Pearl
      • Roland
      • Yamaha
      • Zildjian ALCHEM-E

      Příslušenství E-bicí

      • Bicí moduly
      • Bicí monitory
      • Součásti a náhradní díly

      Elektronické bicí pady

      • Perkusní pady
      • Sample pady
      • Stolní bicí sady
    • Typy akustických souprav

      • Bicí soupravy pro začátečníky
      • Kompletní bicí soupravy
      • Bicí sady balíčky
      • Shell sady
      • Přenosný
      • Junior bicí sady
      • Tréninkové pady

      Akustické bicí soupravy

      • Gear4music
      • Premier
      • DW Drums
      • Gretsch
      • Ludwig
      • Mapex
      • Natal
      • Pearl
      • Tama
      • Yamaha
      • Další akustické soupravy

      Hybridní bubnování

      • Triggery pro bicí
      • Konverzní sady
      • Trigger pady
      • Trigger pedály
    • Činely

      • Hi-Hats
      • Crash
      • Ride
      • Balení činelů
      • Čína
      • Splash
      • Efekty
      • Nízká hlasitost

      Snare bubínky

      • Standardní
      • Deep
      • Signature
      • Piccolo
      • Popcorn

      Jednotlivé bubny

      • Basové bubny
      • Tomy
      • Floor tomy
      • Gong bicí
      • Oktobany
      • Rototomy
    • Hardware pro bicí

      • Svorky & držáky
      • Stojany pro činely
      • Stojany pro bicí
      • Hardwarové sady
      • Držáky pro Hi-Hat
      • Hi-Hat stojany
      • Pedály pro basový buben
      • Snare stojany
      • Stoličky&židličky
      • Tom stojany
      • Další hardware

      Bicí příslušenství

      • Tašky a kufry
      • Basový buben příslušenství
      • Příslušenství pro činely
      • Tlumiče bubnů
      • Blány
      • Podložky pod bicí
      • Paličky
      • Součásti a náhradní díly
      • Tréninkové pady
      • Snare dráty & struny
      • Další bicí příslušenství
    • Perkuse

      • Příslušenství a Hardware
      • Cajony
      • Zvonce
      • Pochodové perkuse
      • Bicí sady
      • Zvuková terapie
      • Další perkuse

      World music perkuse

      • Bonga
      • Conga
      • Darbuky
      • Djembe
      • Další world music perkuse

      Bubínky

      • Bendir
      • Bodhran
      • Ruční bubínky
      • Ocean bubínky
      • Tar bubínky

      Ruční perkuse

      • Cabasa
      • Maracas
      • Třepačky
      • Tamburíny
      • Triangly
      • Další příruční perkuse

      Samba nástroje

      • Caixa
      • Pandeiro
      • Surdo
      • Tamborim
      • Další Samba nástroje

      Laděné perkuse

      • Gongové tyče
      • Zvonkohra
      • Marimby
      • Tongue bicí
      • Vibrafony
      • Xylofony
      • Další laděné perkuse

      Výprodej bicích

  • Piana & klávesy

      Značky pian

      • Gear4music
      • G4M
      • Alesis
      • Casio
      • Kawai
      • Korg
      • Nord
      • Rhodes
      • Roland
      • Vikomt
      • Yamaha

      Digitální piana

      • Digitální pianina
      • Digitální Grand Pianos
      • Stage Pianos
      • Digitální přenosná piana
      • Hybridní klavíry
      • Dětské klavíry
      • Digitální klavírní balíčky
      • Sestavte si svůj balíček
    • Značky kláves

      • Gear4music
      • G4M
      • Casio
      • Korg
      • Roland
      • Vikomt
      • Yamaha

      Klávesy

      • Přenosné klávesy
      • Aranžérské klávesy
      • Dětské klávesy
      • Klávesy balíčky
      • Varhany
      • Pracovní stanice
    • MIDI klávesy

      • G4M
      • SubZero
      • Akai Professional
      • Alesis
      • Arturia
      • Korg
      • M-Audio
      • Native Instruments
      • Nektar Technologies
      • Novation
      • Roland
      • Další MIDI klávesnice
    • Syntezátorové klávesy značky

      • Arturia
      • Behringer
      • Korg
      • Moog
      • Novation
      • Roland
      • Yamaha
      • Více synth klíčů
    • Příslušenství

      • Klávesové zesilovače
      • Tašky a kufry
      • Kabely
      • Čištění a údržba
      • Výuka
      • Rozšiřující moduly
      • Dárky a oděvy
      • Sluchátka
      • Světla
      • Pedály
      • Zásoby energie
      • Stojany
      • Stoličky

      Výprodej kláves

  • Orchestrální nástroje

      Dřevěné dechové nástroje

      • Flétny
      • Piccolos
      • Flétny
      • Klarinety
      • Hoboje
      • Anglický roh
      • Bassoons
      • Saxofony
      • Dudy
      • Harmoniky
      • Akordeony
      • Melodicas
      • Ocarinas
      • Elektronický vítr
    • Smyčcové nástroje

      • Housle
      • Violy
      • Violoncella
      • Kontrabas
      • Harfy
      • Klasické kytary

      Elektrické smyčcové nástroje

      • Elektrické housle
      • Elektrické violy
      • Elektrická violoncella
      • Elektrický kontrabas

      World nástroje

    • Dechové nástroje

      • Korálky
      • Trubky
      • Křídlovky
      • Lesní rohy
      • Baskřídlovky
      • Barytonové rohy
      • Eufonyum
      • Pozouny
      • Tuby
    • Perkuse

      • Concert Bicí
      • Činely
      • Zvonkohra
      • Gongy
      • Marimby
      • Timpani
      • Trojúhelníky
      • Xylofony

      Příslušenství pro dřevěné dechové nástroje

      • Rákosí
      • Ústní nástavce
      • Stojany
    • Smyčcové příslušenství

      • Struny
      • Luk
      • Kalafuna

      Příslušenství pro žesťové nástroje

      • Stojany
      • Ústní nástavce
      • Ztlumí

      Příslušenství

      • Tašky a kufry
      • Metronomy
      • Stojany na noty
      • Tunery
      • Výuka & DVD
      • Lifestyle a dárky
      • Stoličky

      Orchestrální výprodej

  • Ozvučovací technika a osvětlení

      PA systémy

      • Přenosné PA systémy
      • Sloupcové reproduktorové systémy
      • Kompletní PA systémy

      PA reproduktory

      • Aktivní PA reproduktory
      • Pasivní PA reproduktory
      • Balíčky reproduktorů
      • Podlahové monitory
      • Subwoofery
      • Power zesilovače

      Mikrofony

      • Vokální mikrofony
      • Dynamické mikrofony
      • Kondenzátorové mikrofony
      • Nástrojové mikrofony
      • Mikrofony pro kamery
      • Live mikrofonní balíčky

      Karaoke stroje

    • Bezdrátové systémy

      • Mikrofonní systémy
      • Nástrojové systémy
      • Bezdrátový přenos
      • Systémové komponenty
      • Příslušenství Wireless systému
      • Tiché diskotékové vybavení

      Sluchátka do uší 

      • Monitorovací systémy do uší
      • Systémové komponenty
      • Monitorové sluchátka

      Signálové procesory

      • Kompresory
      • Efektové procesory
      • Ekvalizéry
      • Přehrávače MIDI
      • Hlukové brány
      • Crossovery
      • Zpracování hlasu

      Mixpulty

      • Analogové
      • Digitální
      • Elektrické mixy
      • Rackové
      • Stage boxy
    • Sluchátka

      • Closed Back

      DI boxy

      • Aktívni
      • Pasivní DI boxy

      Audio rekordéry

      • Ruční
      • Multitrack rekordéry
      • Videorekordéry
      • Příslušenství pro audio záznamníky
      • Příslušenství fotoaparátu

      Instalace zvuku

      Pracovní & nosníky

      • Staging
      • Vazby
      • Stojany na bicí
      • Taneční podlahy
      • Staging Příslušenství
    • Příslušenství pro živé vystoupení

      • Kabely
      • Ochrana uší
      • Vozíky
      • Hardware letadlo
      • Příslušenství pro mikrofony
      • Stojany pro mikrofony
      • Příslušenství pro míchačky
      • Stojany pro mixpulty
      • Tašky a kufry
      • Příslušenství reproduktorů PA
      • Stojany reproduktorů PA

      Pódiové osvětlení

      • LED Par Cans
      • Světelné pruhy
      • Světla pro pohyblivé hlavy
      • Tyče Par
      • Párty osvětlení
      • Sady
      • Reflektory

      Světelné efekty

      • Gobo Světla
      • Světelné efekty LED
      • Lasery
      • Zrcadlové koule
      • Multi-efekty
      • Stroboskopická světla
    • Efektové přístroje

      • Stroje Haze, Fog &zesilovač; Smoke
      • Bubble Machines
      • Děla na konfety
      • Sněhové stroje

      Kontrolery

      • DMX regulátory
      • Osvětlení Dálkové ovládání
      • Wireless DMX
      • DMX rozhraní

      Stage Lighting Příslušenství

      • Kapaliny a náplně
      • Světelné tašky a pouzdra
      • Světelné kabely
      • Osvětlení Svorky
      • Osvětlení Stojany
      • Zrcadlové kulové motory
      • Bezpečnostní vybavení
      • Stage Lzesilovačs &zesilovač; Žárovky

      Výprodej ozvučovací techniky

  • Studio a produkce

      Audio rozhraní

      • USB audio rozhraní
      • Zvuková rozhraní Thunderbolt
      • Audio rozhraní Firewire
      • Zvuková rozhraní pro iPhone a iPad
      • Balíčky zvukového rozhraní

      Audio mixážní pulty

      • Analogové mixy
      • Kompaktní mixy
      • Digitální mixy
      • USB Mixery
      • Stojanové mixy

      Studiové efekty

      • Audio kompresory
      • Channel Strips
      • Vícestopé rekordéry
      • Mikrofonní předzesilovače
      • Další studiové outboardy
    • Studiové monitory

      • Aktivní studiové monitory
      • Pasivní studiové monitory
      • Studiové subwoofery
      • Ovladače studiových monitorů
      • Sestavte si svůj balíček

      Mikrofony

      • Kondenzátorové mikrofony
      • Dynamické mikrofony
      • Ribbon mikrofony
      • Tubové mikrofony
      • USB mikrofony
      • Mikrofonní sady
      • Další mikrofony

      Studiová sluchátka

      • Uzavřená sluchátka
      • In-Ear sluchátka
      • Otevřená sluchátka

      Audio počítače

      Ovladače

      • MIDI ovladače
      • MIDI klávesy
      • iPhone a iPad ovladače
      • Kontrolní ovladače
      • Video mixážní pulty

      Hudební software

      • DAW
      • Zásuvné moduly
      • Notační software
      • Úprava zvuku
      • Nabídky softwaru

      Studiový nábytek

      • Studiové stoly
      • Akustické prvky
      • Studiové skříně
      • Studiové racky
      • Studiové židle

      Syntezátory

      • Analogové syntezátory
      • Digitální syntezátory
      • Thereminy

      Modulární syntezátory

      • Případy Eurorack
      • Moduly Eurorack
      • Modulární systémy
      • Polo-modulární syntezátory
      • Modulární komponenty
    • Studiové příslušenství

      • Obaly a kufry
      • Kabely
      • Stojany
      • Mikrofonní příslušenství
      • Mikrofonní stojany
      • Více příslušenství

      Syntezátory podle značky

      • Arturia
      • Behringer
      • Elektron
      • Erica Synths
      • Korg
      • Moog
      • Novation
      • Roland
      • Sequential
      • Další značky syntezátorů

      Sekvencery

      • Akai Professional
      • Arturia
      • Elektron
      • Korg
    • Bicí automaty

      • Alesis
      • Elektron
      • Korg
      • Roland
      • Více Bubnové stroje

      Samplery

      • Akai Professional
      • Elektron
      • Korg
      • Roland
      • Další samplery

      Synt. příslušenství

      • Tašky a batohy
      • Efektové jednotky
      • Pedály
      • MIDI rozhraní
      • Stojany

      Studiový výprodej

  • Hudební software

      DAW

      • Ableton
      • Pro Tools
      • Fender Studio Pro
      • Studio FL
      • Cubase
      • Bitwig
      • Důvod
      • Magix
    • Virtuální nástroje

      • Syntetické pluginy
      • Bicí pluginy
      • Klíče Pluginy
      • Szesilovačler Zásuvné moduly
      • Struny Pluginy
      • Zásuvné moduly sekvenceru
      • Vokální pluginy
      • Orchestrální pluginy
      • Kytarové pluginy
      • Basové pluginy
      • Svazky

      Značky nástrojů

      • Arturia
      • Cherry Audio
      • EastWest
      • GForce
      • Komplete
      • Roland
      • Spitfire Audio
      • Toontrack
      • Universal Audio
      • u-he
      • XLN Audio
    • Efektové pluginy

      • EQ
      • Kompresor
      • Reverb
      • Delay
      • Více efektů
      • Simulace zesilovačů
      • Pásy kanálů
      • Zkreslení
      • Zvládnutí
      • Zpracování hlasu
      • Svazky

      Účinky Značky

      • Antares
      • Arturia
      • Celemony
      • FabFilter
      • iZotope
      • Moog
      • Solid State Logic
      • Soundtoys
      • Strymon
      • Synchro Arts
      • Universal Audio
    • Další software

      • Software pro DJ
      • Úprava zvuku
      • Rozšiřující balíčky
      • Sady vzorků
      • Software pro zápis not
      • Výukové programy
      • Video software
      • Software Clearance
      • Další pluginy

      Akční softwarové nabídky

  • Vybavení pro DJ

      Značky DJ

      • Pioneer DJ
      • Denon DJ
      • AlphaTheta
      • RANE
      • Native Instruments
      • Numark
      • Hercules
      • Roland
      • Technics
    • DJ Ovladače

      • All-in-one DJ systémy
      • Software pro DJ Controllers
      • Pioneer DJ Controllers
      • Denon DJ systémy
      • Numark DJ Controllers
      • DJ ovladače balíčky

      DJ Gramofony

      • Gramofony
      • CD Přehrávače
      • MP3 Přehrávače
      • DJ balíčky

      DJ mixpulty

      • 2 kanálové DJ Mixy
      • 4 kanálové DJ Mixy
      • Rotační a butikové mixážní pulty
      • _Pioneer DJ
    • DJ sluchátka

      • AIAIAI DJ sluchátka
      • Numark DJ sluchátka
      • Pioneer DJ sluchátka
      • Sennheiser DJ sluchátka

      DJ Nábytek

      • DJ stánky
      • DJ Stojany na notebooky
      • DJ Stojany na reproduktory
      • DJ mikrofonní stojany

      DJ příslušenství

      • DJ kufry a obaly
      • DJ kabely
      • Kryty DJ vybavení
      • DJ Osvětlení příslušenství
      • DJ Mixy Příslušenství
      • DJ software
    • Vinylové doplňky

      • Ovládací vinyly
      • Čištění záznamu
      • Nahrávací váhy
      • Slipmaty
      • Gramofon Stylus
      • Gramofony cartridge

      Mobilní DJ

      • DJ reproduktory
      • DJ PA balíčky
      • DJ mikrofony
      • DJ světla
    • DJ efektové jednotky

    • Scratch DJ

      • Scratch mixy
      • Jehly pro scratching
      • Scratch vinyly

      DJ výprodej

  • Domácí audio

      Sluchátka

      • In ear
      • On ear
      • Over ear
      • Wireless sluchátka
      • Protihluková sluchátka
    • Hifi

      • Hi-Fi reproduktory
      • Gramofony
      • CD přehrávače
      • Vinylové úložiště

      Domácí kino

      • Nábytek
      • Projektory
      • Soundbars
      • AV příslušenství
    • Party vybavení

      • Karaoke stroje
      • Řečníci strany
      • Party světla
      • Efektové stroje

      Přenosné audio

      • Bluetooth reproduktory
      • Přenosné reproduktory
    • Tvorba podcastů

      • Podcastové mikrofony
      • Podcastové balíčky

      Instalační Audio

      • Reproduktory
      • Balíčky
      • Zesilovače
      • Příslušenství
    • Dárky

      • Domácí potřeby
      • Oblečení
      • Příslušenství
      • Technické dárky

      Domácí Audio podle značky

      • AVCOM
      • Crosley
      • Gadhouse
      • ifi Audio
      • Kanto
      • Lenco
      • Marshall
      • V-Moda

      Domácí audio výprodej

  1. Home >
  2. Elektrické kytary >
  3. Příslušenství ke kytarám >
  4. Čištění & údržba

Čištění kytar a nářadí

Zachovejte vzhled a funkčnost zařízení. Nástroje na čištění kytary poskytují vše, co potřebujete pro údržbu vaší kytary nebo basy.

Zachovejte vzhled a funkčnost zařízení. Nástroje na čištění kytary poskytují vše, co potřebujete pro údržbu vaší kytary nebo basy.

Pokrývá leštidla, maziva, kabelové nože, elektronické testery a další, takže můžete provádět jakoukoli práci. Jako vždy, to vše přichází s naší tříletou zárukou.

Zobrazeno 40 produktů z 250

Zobrazit předchozí produkty

Dr Liston's Remarkable Cloth

Dr Liston's Remarkable Cloth
Mikrovláknový suede umožňuje šetrné čištění
216 Kč
Skladem u našeho dodavatele

D'Addario předem ošetřený lešticí hadřík

D'Addario předem ošetřený lešticí hadřík
Vyrobeno z vysoce kvalitního materiálu
216 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Gibson AIGG-925 Guitar Polish Cloth

Gibson AIGG-925 Guitar Polish Cloth
Vyrobeno z Premium kvality s dvojitým kartáčovaným flanelem
222 Kč
1 na skladě

Dunlop Formula 65 Ultraglide String Cleaner, 2 Fl.oz

Dunlop Formula 65 Ultraglide String Cleaner, 2 Fl.oz
450 Kč/100ml
270 Kč
5 na skladě

Dr Liston's Supreme Polishing Gloves

Dr Liston's Supreme Polishing Gloves
Bavlněná konstrukce umožňuje čistou manipulaci
216 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Taylor Truss Rod Wrench, Regular

Taylor Truss Rod Wrench, Regular
Vlastnosti šroubováku 1/4 '' a šroubováku Phillips
216 Kč
8 na skladě

D'Addario PW-SIH-01 Small Instrument Humidifier

D'Addario PW-SIH-01 Small Instrument Humidifier
Vejde se do většiny malých pouzder na nástroje
220 Kč
7 na skladě

D'Addario Fret Polishing System

D'Addario Fret Polishing System
Funguje na všech nástrojích s pražci
220 Kč
4 na skladě

Dunlop 6524 Formula 65 Fingerboard Cleaner

Dunlop 6524 Formula 65 Fingerboard Cleaner
186,44 Kč/100ml
220 Kč
3 na skladě

Jackson Jackson HexHider

Jackson Jackson HexHider
Magnetické úložiště nářadí na hlavici
230 Kč
Další na cestě

Axe Wax G2 High Gloss Liquid Guitar Wax, 125ml

Axe Wax G2 High Gloss Liquid Guitar Wax, 125ml
Vysoce lesklý tekutý vosk pro kytary a baskytary
230 Kč
K dispozici pro objednávky

Taylor 1309 Premium Plush Microfiber Cloth, 12x15in

Taylor 1309 Premium Plush Microfiber Cloth, 12x15in
vrstevnýšová mikrovláknová tkanina udrží vaši kytaru čistou bez poškrábání
230 Kč
K dispozici pro objednávky

Ortega HUMIGT-BK Acoustic Guitar Humidifier, Black

Ortega HUMIGT-BK Acoustic Guitar Humidifier, Black
Zvlhčovač pro akustickou kytaru
230 Kč
9 na skladě

D'Addario Shine sprej na kytaru, 4 oz

D'Addario Shine sprej na kytaru, 4 oz
194,92 Kč/100ml
230 Kč
Skladem u našeho dodavatele

D'Addario neošetřený lešticí hadřík

D'Addario neošetřený lešticí hadřík
Bavlněná flanelová utěrka
230 Kč
Skladem u našeho dodavatele

MusicNomad Microfiber Suede Polishing Cloth

MusicNomad Microfiber Suede Polishing Cloth
Zajišťuje šetrné a účinné čištění nástroje
233 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Fender Premium Plush Microfiber Polishing Cloth

Fender Premium Plush Microfiber Polishing Cloth
Leštící utěrka Fender Premium Plush Microfibre
236 Kč
4 na skladě

Dunlop JD-654 Formula 65 Clean And Polish, 4Oz

Dunlop JD-654 Formula 65 Clean And Polish, 4Oz
Pro použití na kytarách
245 Kč
3 na skladě

Dunlop Lemon Oil 4oz

Dunlop Lemon Oil 4oz
208,47 Kč/100ml
246 Kč
12 na skladě

D'Addario PW-MPC Micro-Fibre Polish Cloth

D'Addario PW-MPC Micro-Fibre Polish Cloth
Zachytí částice hluboko ve svých vláknech
248 Kč
9 na skladě

D'Addario PW-BPP-01 Bridge Pin Puller

D'Addario PW-BPP-01 Bridge Pin Puller
Bezpečně vyjímá kolíčky kobylky, aniž by poškodil vaši kytaru
250 Kč
Další na cestě

Dr Liston's Super Soft Polishing Wool, 2m

Dr Liston's Super Soft Polishing Wool, 2m
Ocelová vlna třídy 0000 zajišťuje šetrné čištění
256 Kč
Skladem u našeho dodavatele

The String Cleaner for Guitar

The String Cleaner for Guitar
Mikrovláknová podložka je navržena k odstranění nečistot a olejů ze strun
259 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Ernie Ball 09618 Acoustic Soundhole Cover

Ernie Ball 09618 Acoustic Soundhole Cover
Potlačuje zpětnou vazbu pro čistší zesílený zvuk
259 Kč
Další na cestě

Dunlop Formula 65 Cream of Carnauba Wax, 4 Fluid Oz

Dunlop Formula 65 Cream of Carnauba Wax, 4 Fluid Oz
0,62 £ / 10 ml
259 Kč
1 na skladě

Dr Liston's Superior Lemon Oil, 100ml

Dr Liston's Superior Lemon Oil, 100ml
270 Kč/100ml
270 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Dr Liston's Remarkable Lubricant, 50 ml

Dr Liston's Remarkable Lubricant, 50 ml
540 Kč/100ml
270 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Dr Liston's Remarkable Brush

Dr Liston's Remarkable Brush
Ultra měkké štětiny odstraňují prach
270 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Dr Liston's Finest Fret Polish, 50ml

Dr Liston's Finest Fret Polish, 50ml
540 Kč/100ml
270 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Dr Liston's Fretboard Conditioner, 50ml

Dr Liston's Fretboard Conditioner, 50ml
546 Kč/100ml
273 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Ernie Ball 04219 Plush Microfibre Polish Cloth

Ernie Ball 04219 Plush Microfibre Polish Cloth
Ultrahebký lešticí hadřík se speciálně navrženým složením, které udrží Váš nástroj čistý
273 Kč
Další na cestě

MusicNomad Plush Players Cloth

MusicNomad Plush Players Cloth
Odstraňuje prach, otisky prstů a pot z povrchových úprav
282 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Fender 1/8" šestihranný (Allen) klíč na seřízení výztuhy krku (12)

Fender 1/8
Originální seřizovací nástroj Fender
287 Kč
K dispozici pro objednávky

Ernie Ball 09630 Acoustic Soundhole Cover

Ernie Ball 09630 Acoustic Soundhole Cover
Snižuje zpětnou vazbu pro čistší akustický zvuk
287 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Dunlop Guitar Finish Cloth

Dunlop Guitar Finish Cloth
Měkký, neabrazivní povrch zajišťuje bezpečné čištění všech povrchových úprav
287 Kč
K dispozici pro objednávky

Taylor Guitar Polish, 4 oz

Taylor Guitar Polish, 4 oz
243,22 Kč/100ml
287 Kč
K dispozici pro objednávky

D'Addario GH Acoustic Guitar Humidifier

D'Addario GH Acoustic Guitar Humidifier
Chraňte a udržujte svou akustickou kytaru
287 Kč
3 na skladě

D'Addario navíječ strun pro kytaru

D'Addario navíječ strun pro kytaru
Ergonomický design
287 Kč
3 na skladě

D'Addario Bass Pro-Winder String Winder/Cutter

D'Addario Bass Pro-Winder String Winder/Cutter
Multifunkční nástroj pro převinutí strun na baskytaře s navíječem, štípačkami a vytahovačem kolíků
288 Kč
Skladem u našeho dodavatele

Dunlop JD-654C Formula 65 -4Oz With Polishing Cloth

Dunlop JD-654C Formula 65 -4Oz With Polishing Cloth
Pro použití na kytarách
289 Kč
Skladem u našeho dodavatele
Zobrazit více produktů

Více kytarových doplňků

  • Balíčky příslušenství
  • Tašky a pouzdra
  • Kabely
  • Capos
  • DVD a výuka
  • Ochrana uší
  • Ruční cvičení
  • Dárky a oděvy
  • Kytarová rozhraní
  • Guitar Mute
  • Díly a náhradní díly
  • Výběr
  • Snímače
  • Snímky
  • Stojany
  • Popruhy
  • Řetězce
  • Tunery
  • Bezdrátové systémy
Prohlédněte si Sennheiser Equipment Prohlédněte si všechny mikrofony, sluchátka a monitory Shure Prohlédněte si všechny Akai Professional DJ a Production Gear Procházet všechny Pioneer DJ Zařízení Prohlédněte si všechny Gibson kytary a příslušenství Prohlédněte si všechny zesilovače a příslušenství Marshall
Visa image Mastercard image Payment card image
MasterCard SecureCode
Verified by Visa
  • Kytary
  • Bicí
  • Klávesy
  • Orchestr
  • Studio
  • Live & PA

Gear4music Limited

Sídlo společnosti: Holgate Park Drive, York, United Kingdom, YO26 4GN UK číslo společnosti 03113256 DIČ 683986064 Gear4music (Holdings) plc je uveden na AIM, součást londýnské burzy.
Chcete-li navštívit naši video Investor webu.
  • 70 249 produktů od
    1 152 výrobců

Účty

Vzdělávací účet

Přihlásit se

Informace

Zrušte svou objednávku

Začněte své navrácení

Začněte svůj obchod

Obchodní podmínky

Soukromí a cookies

Zásady hodnocení spotřebitelů

Mapa stránek

Moderní otroctví - prohlášení

Přepněte na rozhraní pro mobilní zařízení

© Gear4music 2003 - 2026

Vyberte Vaši zemi a jazyk pro zobrazení místních cen a možností dodání.

  • BelgiëNLFRDEEN
  • Česká republikaCSEN
  • DanmarkDAEN
  • DeutschlandDEEN
  • EspañaESEN
  • FranceFREN
  • IrelandEN
  • ItaliaITEN
  • NederlandNLEN
  • NorgeNOEN
  • ÖsterreichDEEN
  • PolskaPLEN
  • PortugalPTEN
  • Republika SlovenijaSLEN
  • SchweizDEFRITEN
  • SlovenskoSKEN
  • SuomiFIEN
  • SverigeSVEN
  • United KingdomEN
  • U.S.A.ENES