DISC ETY ER20 Hi-Fidelity ochrana sluchu s pouzdrem

302 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISC ETY ER20 Hi-Fidelity ochrana sluchu s pouzdrem

Podrobnosti

ETY zástrčky jsou špunty do světa nejvyšší věrnost-custom uší. Většina hluku omezovat na bezpečné úrovně při zachování srozumitelnost řeči a bohatost hudby.

Produkt Ref: 21960

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

ETY zástrčky jsou nakonfigurována na replikaci přirozenou reakcí zvukovodu tak, že když se zvuk vstoupí earplug, je reprodukována beze změny, stejně jako do ucha by to slyšet, jen tišší.

Funkce:

  • Rovnoměrně snižuje hladiny zvuku tak, že hudba a mluvené řeči jsou jasné a přirozená, ani zastřeným stejně jako u ostatních špunty do uší
  • Snižuje riziko poškození sluchu pro mnoho hlučné povolání jako hlučné scény, jako například airshows, přehlídky, sportovní události a motorové sporty
  • Zvyšuje hudební zážitky pro cílové skupiny při ochraně sluchu
  • Umožní slyšet jejich custom nástroje a jejich směsi s ostatními hudebníky
  • Připraven fit
  • Snižuje zvuk přibližně 20 dB na všech frekvencích

Poznámka:

Všechny uši jsou různé. To je nemožné předpovědět velikost zvukovodu vzhled vnější ucho, nebo osobou? s fyzickou velikost, věk nebo pohlaví. Dvě velikosti ETY zástrčky přizpůsobit téměř 100 ušní kanály. Nedávné studie jak přizpůsobit a pečeť, na Etymotic Research a nezávislé laboratoře, ukázal, že menší ze dvou velikostí odpovídá většinou uši a je nyní označen jako standardní fit.