Behringer

Gear4music.com

Behringer byla založena v roce 1989 a stala se jednou z nejúspěšnějších profesionální audio firem na světě. Zobrazit všechny informace

Behringer bestsellery

První 22 výrobky zobrazeny

O společnosti Behringer

Behringer se rychle rozrostla ze "společnosti jednočlenného týmu", a stala se jednou z nejznámějších hudebních a profesionálních audio společností na světě, a to s obrovským výběrem výrobků napříč řadou všech zvukových požadavků.

Behringer filozofií bylo vždy snažit se nabídnout nejmodernější audio vybavení za přijatelné ceny. Behringer UCA222 USB rozhraní je dokonalý příklad, umožňující uživatelům připojení s jejich počítačem, umožňující přehrávání a nahrávání jejich nástroje, mixů, apod.

Behringer nabízí škálu studiových referenčních monitorů s naturálním zvukem, a jsou vysoce oceňovány i těmi z nejritičtějších uší na planetě, nabízí poctivý monitorin a jsou ideální pro malá mixážní studia.

Od kytarových zesilovačů po signálové procesory, Behringer má velký výběr produktů, a na Gear4music.com máme obrovský výběr Behringer produktů skladem, a co víc, nabízíme je za nejnižší ceny online.