Soutěže na Gear4music

Soutěže a soutěže jsou jednosměrna, mame radi, vratit se k zakaznikům. Zde najdete nejnovějši cena přiležitosti a darky od nas a našich partnerů. Pokud neexistuji žadne soutěže, v současne době uvedeny, zkontrolujte zpatky brzy.

View All Information

Předchozí soutěže

Vyhrajte Yamaha digitální Piano Clavinova CLP545 jasan bílý

Yamaha Clavinova projekty Luxusní zvuk a velící tón, který jemně dokreslují Fantastické dřevěné klaviatury. Hrát spolu s rytmy nebo v sólové konfiguraci vychutnat novou podobu klavírní vystoupení, která vyzařuje sofistikovanost a třídy.

VYHRAJTE svůj výběr Sennheiser XSW Wireless systém



Sennheiser XSW 1 Wireless systémy poskytují velkou hodnotu, uživatelsky přívětivé řešení provedení na jevišti bez drátů, složitého nastavení nebo horentní částka. XS Wireless 1 byl vyvinut Sennheiser pro zpěváků, hudebníků, moderátorů a mluvené slovo umělci, kteří se chtějí zaměřit na jejich výkon, nikoliv komplexní wireless mikrofon vybavení. XSW 1 modul jednoduše zapnutí bude aktivovat frekvence automatického řízení, který se postará o zbytek, což umožňuje až 10 wireless připojení. Všechny XS Wireless 1 vysílače a mikrofony jsou odolné proti potu a postavené s dlouhou životnost, robustní konstrukce odolávat rozsáhlé užití na jevišti.

Vyhrajte kopie Rob Papensi Predator 2 Software



Rob Papen Predator 2 je výkonný virtuální syntezátory softwaru a nejnovější vydání v Predator série. Rob Papen Predator 2 navazuje na úspěch originální Predator VST, s nové dva oscilátory, které používají dvě různé vlny, umožňující mnohem univerzálnější a hlubší syntézy. Tento software je dodáván Jam balena s téměř 6000 předvoleb pro vás inspirovala a dělat hudbu přímo z krabice. Každá předvolba pojme až 8 uživatel vlny, které lze kombinovat do vln sady pro control. Obálka a ETO počet zvýšil z 2 na 4 stejně chlouba zlepšení úpravy akord, unisono režimu a přednastavené řízení. Díky hloubkové a intuitivní rozhraní Rob Papensi Predator 2 je ideální volbou pro digitální hudebníků, která vám vše, co potřebujete k vytváření, úpravám a manipulovat, bohaté, syntetizovány zvuky.

Vyhrajte Peavey 6505 Piranha mikro hlavu a 1 x 8 skříňka

Peavey 6505 hlava Micro Piranha nabízí klasické tóny a kompaktní design. Piranha nabízí jediné trubice aby to lehký a přenosný, zatímco ještě produkující vysoce kvalitní zvuky. Navržen tak, aby odpovídala Piranha skříňka 1 x 8, 6505 je dostatečně kompaktní pro ložnici použití, přičemž stále dostatečně výkonný pro zkoušky kapely. Snadno ovladatelný ovládací Elements nabízejí přístup k různorodé nabídce klasické Peavey tóny. Užitečné sluchátkový jack je ideální pro praxi pozdě v noci. Pro studentské hudebníci chtějí vysoké získat zesilovač hlava s rozvíjet 6505 Piranha je ideální volbou.

Peavey 6505 Piranha 1 x 8 kabinet je perfektním doplňkem k jakékoliv plošinu. Jeho robustní konstrukce poskytuje optimální ochranu od každodenní námahy gigging, zesílené rohy, kovovou mřížkou, a gumové Protiskluzové nožičky. Vybaven 8 palcový reproduktor, 6505 Piranha nabízí 25 wattů výkonu, která vám ideální příslušenství pro zkoušky, malé koncerty nebo ve studiu.

Vyhrajte Evans 56' Calftone dárkový Set

Jedinečné a inovativní Dárková sada, která obsahuje celý sortiment Evans a řešit dobroty, tento jeden z druhu sbírky bude vám tón, který stojí za to mluvit o. Calftone. Pokud toho nebylo dost, Evans zahrnuli také řadu dobrot kromě jejich Evans 56' Calftone hlavu. V ceně jsou také Evans čepičku, tričko, drum key, baňky paličky a přilepit tašku náčiní.

Vyhrajte Tama Silverstar 22" 5 kusu Shell balení v kartáčované Uhlově černá

Tama Silverstar 22'' 5 KS shell balení pokračuje tradice a vynikající z řady Silverstar. Jeho vysoce kvalitní výrobu a výjimečnou tonální kvality poskytují sada, který je schopen přizpůsobit se mnoha různých žánrů. Jeho 100 % birch nádrže zvyšují soustředěný zvuk této sady, zatímco Star-Mount aids a Sound Arc obruče povzbudit shell rezonance a přirozený tón.

Vyhrajte Stentor Violoncellový oblečení 4/4

Dáváme vám šanci vyhrát Stentor 4/4 velikost Student violoncello v naší poslední soutěži. Vyrobeno z pevné tonewoods palisandr kolíčky a hmatník, Violoncellový nabízí ohromující kvalitu zvuku a luxusní estetickou. Součástí nástroje je ratanovým vybavené přírodní žíně a měkké pouzdro, která nabízí dostatek úložného prostoru. S ramínky přidané nosíte své violoncello s lehkostí dosažení dopravy životaschopnější a méně namáhavé příležitosti!

Vyhrajte LD Systems Maui 5 PA systém

Dáváme vám šanci vyhrát LD Systems Maui 5 PA systém v naší poslední soutěži. LD Systems Maui 5 je přenosná, Ultra-kompaktní sloupec PA systém s mixer a modrátooth připojení. Tato jednotka je díky odlehčené konstrukci tenká ideální pro přenosné použití na silnici. Přináší 800 w špičkový výkon a maximální SPL 120dB, Maui 5 je více než schopné vysoké úrovni výstupu zároveň přenosný a všestranný. Odvětraný 8'' subwoofer nabízí také zesílení třídy D, modrátooth připojení a hi-Z vstupy dává expanzivní pojivové možností. Komplexní funkčnost a přenosný tenký design Maui 5 je ideální pro celou řadu různých živých aplikací

Vyhrajte LunaStone velký chlap pravda OverDrive

Dáváme vám šanci vyhrát LunaStone Big Fella pravda OverDrive v naší poslední soutěži.

LunaStone Big Fella TrueOverDrive pedálu nabízí tuku, průrazný overdrive s pevnou spodní, umožňující charakteristiky kytary prosvítat. Navržen jako TrueOverDrive pedál, velký chlap poskytuje transparentní overdrive kanálek s neuvěřitelným množstvím udržet své zájemce a sólo na zpívat. Nabízí 2 různé převody zvolit formu a ovládacích prvků poskytnout řadu různých zisk znaků, efekty pedál poskytuje také nezávislé + pod hranici 15db Boost dát zvuk extra push do mixu. S vysoce kvalitní komponenty a představovat přepínání true Bybass, LunaStoneje velký chlap je ideální pro přidání střední-vyjádřený tone overdrive zvukem s stejnou sweet dotykové ovládání z vintage zesilovač.

Vyhrajte Kawai CN25

Dáváme vám šanci vyhrát Kawai CN25 Rosewood digitální Piano v naší poslední soutěži. Kawai CN25 Rosewood digitální Piano je všestranný a artikulovat Nástroj pro moderní hudebník. CN25 kladivo III vážené klávesu klaviatury produkuje teplý, organicky expresivní reakce skutečné akustické piano. Kawai CN25 je také vybaven řadou elektrické piano, varhany, string a syntetické zvuky podle různých hudebních žánrů. Výukových funkcí a duální režim Ujistěte se, že CN25 dělá učení a rozvíjení své techniky, zábavné a produktivní. Premium palisandr povrch zajišťuje, že Kawai CN25 vypadá každý bit tak dobrý, jak to zní.

Vyhrajte Faith Nude Venuše akustická kytara

Dáváme vám šanci vyhrát Faith Nude Venuše akustická kytara v naší poslední soutěži.

Faith nahý série se zbavují skoro všechny zbytečné ozdoby vytvořit nekomplikovaný, exponované, vysoce kvalitní kytara se všemi kvality očekávané od Faith , ale za přijatelnější cenu. Tento ručně vyráběné, mahagon a smrk, koncert Cutaway kytara je jedním z nejkrásnějších a přírodní nástrojů Faith vytvořili. Je-li váš styl je syrové, přírodní a čisté pak Faith nahý série by mohla být pro vás.

Vyhrajte Aston Halo reflexe filtr

Dáváme vám šanci vyhrát Aston Halo reflexe filtr v naší poslední soutěži.

Aston Halo reflexe filtr je revoluce v vokální izolaci, 360 stupňů filtrování a obrovský 40 procentní nárůst pokrytí plochy než ostatní přední odrazové filtry. Kromě toho Halo Filter nabízí výrazné purpurové Povrchová úprava a proprietární easy mount hardware pro jednoduchou montáž a úpravy. Vyvinut ve Velké Británii a složená ze špičkových izolační materiály Halo reflexe filtr je filtr ultimate vokální izolace pro profesionální technici.

Vyhrajte Shure dynamický mikrofon SM58 50A limitovaná edice

Shure SM58 50A limitovaná edice dynamický mikrofon zachová všechny oceněné charakteristiky a technické specifikace SM58, zároveň také získat stříbrný povrch a vytištěné označení výročí 50 let na rukojeti. Speciálně pro hlasový záznam a výkonu aplikace, Shure SM58 50A využívá kardioidní snímací vzor izolovat hlavní zdroj zvuku a eliminovat šum na pozadí. S robustní, tour osvědčené konstrukce, která zahrnuje pneumatické šok mount systém a ocelové pletivo mříž, který bude trvat léta, Tato limitovaná edice Shure mikrofonu SM58, také dodáván s historickým uživatelská příručka, mic klip, pamětní list, samolepku a foto

Vyhrajte sadu Izotope RX modulu Plug-In.

iZotope RX modulu Plug-In sada je určen k pomůže zachránit vaše audio transformace chybné nahrávky do použitelné stopy a tedy vyhnout se nutnosti znovu nahrát. Tento sada se skládá ze čtyř základních audio čištění plug inů - de-klikněte na, De-Noise dialog, zrušte hukot a de-klip - sestavená přímo z iZotopeje zadání vítězný RX software a nabízí stejné špičkové technologie používané na vydání velkého labelu, televizní sítě a hollywoodskými filmy. Jakmile tyto plug iny jsou použity v audio nebo video editační software, máte možnost zachovat srdce vašich nahrávek a oprava audio, jste si myslel, že by nikdy nebude moci použít.

Vyhrajte Seymour Duncan Pickup Booster hodnotě 2,558!

Dáváme vám šanci vyhrát Seymour Duncan Pickup Booster v naší poslední soutěži.

Seymour Duncan Pickup Booster je stompbox efektových velikosti pedál, směřující k posílení signálu kytary s jasností a přesností. Pickup booster je ideální pro vloupání do sóla nebo cpát se riffy a provozujícího rezonance spínač pedálu spolupracuje přímo s pick-upy, což jediné cívky emulovat chunky humbucker.

Vyhrajte Freshman RENOC elektro akustické, stojí 199 £!

Dáváme vám šanci vyhrát Fresham RENOC Elektro akustická kytara v naší poslední soutěži.

Freshman RENOC kytara je speciálně navržen tak, aby kompliment brnká i výdej styly, takže je všestranný a mnohostranný nástroj ideální pro mírně pokročilé a začátečníky.

Smrk laminát top dřevo a mahagonové zadní/strany kytara disponuje dobře zaoblené tón, který je schopen projekt a proplout mix. Uctíván pro svou hratelností a praktičnost, kytary dělá i ty nejnáročnější akord voicings pocit námahy. Kytara je vybavena Fishman pre-zesilovač systém, který umožňuje diskrétně změnit hlasitost a míchání parametry vašich individuálních preferencí.

Vyhrajte Primavera Loreato houslová garnitura stojí 6,782.00!

Dáváme vám šanci vyhrát Primavera Loreato oblečení housle 4/4 v naší poslední soutěži.

Ideální pro začátečníky i pokročilé studenty stejně, Primavera Loreato kombinuje vysoce kvalitní složení s krásným tělem estetické a trvanlivé. S pečlivě vybranými ručně vyřezávané smrk a javorový korpus, housle projekty plných a zvučný tón. Featuring Eben armatury a ebenový Hmatník vedle lehké karbonové struník, na housle je mimořádně odolný.

Vícenásobné vlákno ocelové struny se používají za účelem dát struny a pocit, který se podobá přirozené střevní struny při zachování modernější praktičnost. Tradiční design na housle je jako vizuálně potěšit jak je ucho, prokazující jako skvělý doplněk k jakékoliv houslista kolekce.

Vyhrajte dva lístky Leeds Festival 2016 sobota 27. srpna!

Dáváme vám šanci zúčastnit se v sobotu letošní Leeds festivalu.

Leeds Festival je jedním z nejvíce vzrušujících a velmi vyhledávané termíny pro řadu kapel a fanoušky v Británii i jinde.

Sobota line up vidí řadu prvotřídní umělců zdobí Bramham Park od hříbat, CHVRCHES, SJC umělci dvacet jedna piloti, dotazem, Alexandria, zveřejňování, nižší než Atlantis a další.

Vyhrajte Natal Arcadia Shell balení v hodnotě 11,179!

Vyhrajte Natal Arcadia 4 KS jazzový shell v naší poslední soutěži.

Nové Natal Arcadia 4 KS jazzový drum shell pojistky veškeré potřeby pro bubeníky zdokonalit své dovednosti, spolu s některými premium funkce od soupravy vyšší nahoru rozsah.

Náboje jsou vyrobeny z břízy, který pomáhá vytvořit hluboký zvučný tón, zatímco současně nabízí spoustu útoku a jasnosti. Tyto zvukové vlastnosti také znamená, že sada účinně slouží pro více než jen jazz.

Tato soutěž má nyní Uzavřeno. Vítězem je Sam Lloyd, kteří nebyli kontaktováni. Díky všem, kteří vstoupili.

Pro kompletní podmínky a ustanovení zde .

Vyhrajte Marshall DSL40C vintage combo zesilovač, hodnotě 599 Libra!

Dáváme vám šanci vyhrát zesilovač kombo Marshall ventil v naší poslední soutěži.

Marshall je jedním z kultovních jmen, když jde o kytarové zesilovače a tento zesilovač limitovaná edice DSL40C kombinuje vintage estetiku s klasických britských kytarových tónů.

Tento zesilovač řízeného EL34 ventil je ideální pro fázi nebo doma. To říz s 40 wattů energie od jediného 12" reproduktor Celestion sedmdesát 80. Pentoda / trioda přepínač lze také k poklesu hlasitostu do 20 w snižovat hluk během domácí spotřebu.

Tato soutěž má nyní Uzavřeno. Vítězem je Richard Lees, který byl kontaktován. Blahopřejeme!

Pro kompletní podmínky a ustanovení zde .

Vyhrajte 1 ze 3 Sennheiser Wireless systémy

Dáváme vám šanci vyhrát 1 3 Sennheiser wireless systémy v naší poslední soutěži.

Sennheiser poskytovat některé z nejlepších wireless technikou, která se pyšní high-tech Elements a naprostá spolehlivost - zaručeno zlepšit výkon živého hudebníka.

V této soutěži jsme rozdávání EWS 300 profesionální v ear monitorovací systém s rozšířenou zvukových kmitočtů a přijímač s integrovaným 5pásmový EQ; EW D1-835S Ruční mikrofon systému s audio rozlišení 24 bit/48 Hz; stejně jako EW D1-C | 1 wireles nástroj systému - ideální pro kytaristy chtěly zachovat vysokou kvalitu zvuku bez vazby pomocí kabelu.

Tato soutěž má nyní Uzavřeno. Vítězové jsou Ciaran Nevin, Liam Spencer a Andy Perrin, kteří byli kontaktováni!

Pro kompletní podmínky a ustanovení zde .

Vyhrajte Epiphone SG G-400 podepsaným The Stereophonics!

Dáváme vám možnost vyhrát Epiphone SG G-400 podepsaným The Stereophonics.

Stereophonics jsou jedním z nejlepších rockových kapel z Walesu a spoustu hity, včetně: "Pan spisovatel", "The barman a zloděj", "Já bych nevěřil vaše Radio", "Jen se dívá" a další.

Epiphone G-400 je jeden z nejoriginálnějších designů v rock a zvuk a vzhled vintage SG za výhodnější cenu.

SG je kytara byla oporou kytara pro frontman Kelly Jones, a teď máte příležitost vyhrát podepsanou verzi tohoto nástroje.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Aaron Upton, kteří byli kontaktováni!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Focusrite Scarlett 2i2 Studio (2. generace), stojí 5,431.99

Dáváme vám možnost vyhrát Focusrite Scarlett 2i2 Studio (2. generace), v naší poslední soutěže.

Scarlett 2i2 Studio (2nd gen) je zcela nový domácí nahrávání sada od Focusrite. To se skládá z čerstvě vydané Focusrite Scarlett 2i2 rozhraní, mikrofon, sluchátka a XLR kabel.

Nové rozhraní nabízí řadu vylepšení od své milované předchůdce. Nový 2i2 lze zaznamenat v 24 bit 192 kHz, nízké latence (jen 2.74ms!), analogové ochrana obvodů proti přepětí a uhlazený podvozek a kovových získat ovládací Elements pro robustnější pocit.

Předzesilovače byly také re-navržený s teplejší snímače v mysli. Kromě toho byly přepracovány mikrofon a sluchátka nabízí ještě více podrobností při nahrávání a sledování sonic výtvory.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Richard Fidel Keel, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Emerson custom EM-Drive overdrive pedálu, stojí 3,994

Dáváme vám možnost vyhrát Emerson custom EM-Drive overdrive pedálu, v naší poslední soutěže.

Emerson custom EM-Drive je nízký zisk, průhlednou overdrive pedálu pro elektrickou kytaru. EM-Drive mohou poskytovat nic z čisté zvýšení, přes jemnoumodrás disk, nebo opravdu tlačit svůj zesilovač limity.

Tento pedál je také ručně vyrobené v USA a pracuje dobře s ostatními drive pedály. I když existují jen dva číselníky, tonální rozmanitost a dynamický rozsah je vhodný pro nepřeberné množství žánrů od Americana přes klasický rock.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Matt Gatt, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Korg Volca FM syntezátor, stojí 4,425

Dáváme ti šanci vyhrát Korg Volca FM syntezátor, v naší poslední soutěže.

Volca FM byl jedním z nejžhavějších produktů, které mají být zahájena na NAMM 2016 a stává se nejnovější přírůstek do populární Volca rozsahu.

Volca FM má tři hlas digitální DM synth, který reprodukuje a classic FM zvuk motoru - zvuk a styl, který byl převládající při televizní a filmové téma melodie jako Knight Rider a Top Gun.

Můžete také vytvořit silný rytmus vzorce s funkcemi, jako je WARP ACTIVE krok a vzor strunné v Volcaje 18 krok sekvencer. Volca FM je plně kompatibilní s DX7 zvuky, což znamená, máte tisíce sonic možností stáhnout do programu 32 sloty.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítěz bude oznámen brzy.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte lístky na Heaton a Abbott žít ve shodě, stojí 80 liber!

Dáváme vám možnost vyhrát pár lístků na Heaton a Abbott (členové Beautiful jih) na jejich koncert lesnictví Live Thetford lesa v naší poslední soutěže.

Známý hit klasiku, jako je například; 'Rotterdam', "To vzít její" a "Perfect 10' - Heaton a Abbott rozhodně napsali sami do UK hudební folklór".

A s kapelou šest kus za nimi, budou provádět nepřeberné množství hitů a nové oblíbené vtipu, silná sociální svědomí a harmonie spousta a '.

Thetford lesní show je jedním ze čtyř lesnictví živých koncertů, které Heaton a Abbott vystupovat na to léto (2016). Jejich show Delamere lesa a Cannock Chase jsou již vyprodané.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítěz bude oznámen brzy.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Proběhnuvší soutěže

Vyhrajte lístky vidět Guy Garvey žít ve shodě, stojí 80 liber!

Dáváme vám možnost vyhrát pár lístků na Guy Garvey z koncertu v Dalby Forest na 24 červen 2016 v naší poslední soutěže.

Chlap není pouze přední muž alternativní rockové oblečení lokte, ale také je respektován jako jeden z nejlepších zpěváků a písničkářů britskou. V Dalby Forest on se připojil eklektický mix hudebníků, včetně I Am Kloot kytarista Pete Jobson, Nathan Sudders bič si koleno mosazné části zvukově bohaté tóny a zvuky, které zapouzdřují zvukové kvality jeho posledního alba "Námluvy Squall".

Dalby Forest Ukázat, je jedním ze dvou lesnictví živých koncertů Guy Garvey to léto (2016). Druhé představení je nastavena na 25 červnu 2016 v Sherwood Pines.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Sarah Lou Major, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte sluchátka Sennheiser HD25 1/3

Dáváme vám možnost vyhrát 1 3 párů Sennheiser HD25 sluchátka - HD25 Plus, HD25 a HD25 světla, naší poslední soutěže.

Tyto klasické sluchátka od firmy Sennheiser a považován za "standardem" pro DJ sluchátka jejich lehké a pohodlné povahy. Pohoří HD25 také přepracován tak úhledný design a lepší zvuk poskytují působivou kvalitu zvuku přímo do vašich uší.

Existují tři různé modely v Sennheiser HD25 rozsahu, včetně HD25 Plus, HD25, a HD25 světlo. Každá sada je schopna zvládnout velmi vysoké hladiny akustického tlaku a mají nádech, odnímatelná, Jednostranný kabel.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězové jsou Tim Srůžovás, Leona Fisher a Claire medvěd, kteří byli kontaktováni! Děkujeme všem, kteří vstoupili.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte lístky vidět Jake Bugg žít ve shodě, stojí 80 liber!

Dáváme vám možnost vyhrát pár lístků na Jake Bugg zvláštní rodného show v Sherwood Pines Forest na 23 červnu 2016 v naší poslední soutěže.

Jake se zvedl k výtečnosti v raném věku a následně hrál světově proslulého Glastonbury festival ve věku 17 let. Od té doby šel prodávat více než 1 milion záznamů a turné na světě.

Jake, který je nastaven na vydání své nadcházející album "Na moje jedna", je jen jedním z mnoha umělců, kteří se zdobí řadu lesní etap v rámci lesnictví žije koncerty pro 2016.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Becky Lily, kteří byli kontaktováni!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Kawai KDP90 digitální piano, stojí 22,961!

Dáváme vám možnost vyhrát Kawai KDP90 digitální piano v Rosewoodu v naší poslední soutěže.

Kawai KDP90 digitální Piano je spolehlivý a všestranný nástroj, ideální pro začátečníky a zkušené hráče. S jeho inovativní Advanced Hammer akci, zvukový Profil Kawaije hodně miloval EX koncertní grand, tento úžasný nástroj poskytuje zkušenosti z hraní skutečné akustické piano.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Perrette Ourisson, kteří byli kontaktováni.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Freshman RENOC akustická kytara, stojí 199 £

Dáváme vám možnost vyhrát Freshman RENOC elektro akustická kytara v barvě dle vašeho výběru. Vyberte si z fialové, modrá, sunburst nebo přírodní v naší poslední soutěže.

Freshman RENOCBL je cenově elektro akustická folková kytara s pevné stavět navržen tak, aby vydržely léta česání a život na cestách. Renegade kytary jsou navrženy tak, aby odpovídala menší rozpočet bez obětování kvality, Freshman je proslulý.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Sam Dockery, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Orange zesilovače mikro Temná hlava & kabinet svazek stojí 5,316

Dáváme vám možnost vyhrát Orange zesilovače Micro Dark zesilovač svazek naší poslední soutěže.

V návaznosti na populární zesilovač Micro teroru, Orange zesilovače měl četné požadavky na kytaru světa přidat vysokovýkonnou sourozence do oblasti mikro - a oni dělali jen to!

Zavádí Orange tmavé Micro, miniaturní zesilovač s prostorovým zisku na kohoutku, sim taxi, tak, že můžete připojit přímo do PA systému a speciální FX loop.

Zesilovač byl dobře-přjímal od svého založení a točítko jedinečný tvar funkce pomáhá v různých zvuků z křišťálově čistímodrás, těžká, rocku a metalu tóny.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Bradley Garbett, který byl kontaktován! Blahopřeji, Bradley!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Dualdyne mikrofon Shure KSM8, stojí 10,891!

Dáváme vám možnost vyhrát dynamický mikrofon Shure KSM8 Dualdyne dvojí membrány v naší poslední soutěže.

KSM8 je první duální bránice dynamický mikrofon na světě, poskytuje Revolučně vokální reprodukce a přesný zvuk posílení a kontrole.

Tento mikrofon, který je k dispozici v černý nebo nikl, má neuvěřitelnou kvalitou zpracování a spolehlivostí, ale také univerzálnost přizpůsobovat se měnícím prostředí bez vlivu na výkon. KSM8 bude převrat dynamické mikrofony v živé zvukové průmyslu tím, že zvukaři s dynamický mikrofon, který má prakticky neúčinné blízkost, zvládnutí off osy zamítnutí a výstupní přesnosti, která vyžaduje přítomnost vrcholy ani roll off, které jsou typické pro jiné dynamické mikrofony.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Ben Peppiatt, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte Samson jít mikrofon připojit, přenosná Stereo USB mikrofon, stojí 2,069

Dáváme ti šanci vyhrát 1 5 Samson jít připojit mikrofon, přenosná Stereo mikrofony USB, v naší poslední soutěže.

Samson jít připojit mikrofon je přenosný stereo USB mikrofon, jedna z nejpokročilejších řešení studio pro počítač nahrávání a VoIP komunikaci. Pomocí patentované zvuk zaměření pole v kombinaci s patentovanou technologií potlačení hluku, jít Mic vytváří jedinečnou vyzvednutí vzor, který se zaměřuje Citlivost mikrofonů k požadovaný zdroj zvuku.

Mikrofon je vybaven Samson zvuk sada softwaru. To je i u iOS kompatibilní. Zvuková paluba umožňuje zaměření pole, které mají být umístěny a přepnuto zapnout nebo vypnout. Jakmile pole je nastavena, všechny zvuky, které nepochází z oblasti ostření je výrazně snížena, zajistit pouze čisté a vysoce integrita zvuk je zachycena. Ideální pro mobilní nahrávání, konferencí či obchodních komunikací.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězové budou kontaktováni krátce!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Proběhnuvší soutěže

WIN Aerodrums vzduch bubnování bicí nástroje s USB kamerou, hodnota & Libra 3,851.99

Jsme rozdávání Aerodrums vzduch bubnování bicí nástroj s USB kamerou, v naší poslední soutěže.

Aerodrums je nástroj vzduch bubnování, který běží v počítači a využívá kameru Playstation Eye pochopit, co hrajete.

Vysoce kompaktní a přenosný, prakticky mlčí, cenově dostupné a expresivní, to je perfektní brána do bubnování pro začátečníky nebo kreativní a zábavný nástroj pro zkušené bubeníci chtějí experimentovat s DAW a vzorky.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Natalie Beard, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

VYHRÁT sadu Flare Audio In-Ear monitorů, stojí 5,029

Jsme rozdávání sada Flare Audio R2A hliníku In-Ear Monitor sluchátka v černém, v naší poslední soutěže.

Odlesk Audio R2 jsou odkazy na kvalitní sluchátka určená pro obě profesionální sledování a Hi-Fi osobní poslech aplikace.

Nabízí jedinečně naladěni skříně vyrobené z pevné baru aerospace grade hliníku, přesnost projektování a výstavby výsledky v elegantní a rafinované vzhled v kombinaci s tvrdě na sobě trvanlivosti.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Chris Hopkinson, který byl kontaktován!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vánoční dárek - WIN Pearl Snare buben, stojí 15,087!

Po vánoční jsme se dává vám možnost vyhrát Pearl Masters Premium Snare buben, za 15,087!

Pearlsi Masters Premium série snare bubny mají Revolučně otočná oka, zajišťující dokonalé napětí rod nepotáhnou zarovnání pro optimální hlavy sedadla a přesné ladění pro nejlepší vířivý zvuk možný. MasterCast hliníkové obruče, nerezové tyče napětí, inovativní "Zlatý řez" otvor pro zvýšení útoku a "vertikální vyžádat" SR-017 filtru vzduchu všichni jako standard pro tyto velkolepé snare bubny.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítěz vůle je Thomas Wightman, kteří byli kontaktováni. Blahopřejeme!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vánoční dárek - výhra Aston mikrofony původu kondenzátorový mikrofon a Rycote šok hora, stojí 9,138!

V běhu až do Vánoc jsme se dává vám možnost vyhrát Aston mikrofony původu kondenzátorový mikrofon a Rycote šok hora, stojí 9,138!

Aston původu, vyrobené v Británii, je výkonných kardioidní kondenzátorový mikrofon dostatečně univerzální pro použití s Většina nástrojů, přestože vyniká na akustickou kytaru a zpěv. To přináší přímý, hladké a intimní zvuk přirozený, autentickou nahrávku.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je James Michael Clarke, který byl kontaktován.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vánoční dárek - WIN produkce balík, za 17,989.66!

V běhu až do Vánoc jsme se dává vám možnost vyhrát metrika Halo výrobu bundle, které nabízí sedm prémie moduly: Halo sloveso, vícepásmové Dynamics, přesnost DeEsser, přechodné Control, Channel Strip 3, charakter a vícepásmové Expander, stojí 17,989.66.

Metrika Halo výrobu bundle pro AAX / Audio jednotky je navržen tak, aby nejvíce nedílnou součástí hudební produkce, jako je reverb, de esser, trubkovité teplé zvuky a další, aby vaše nahrávky na další úroveň.

Metrika Halo produkce svazek pracuje s většina digitálních audio pracovních stanic (DAW).

Systémové požadavky:

Mac OS X 10.6.8 nebo novější. Procesor Intel. AU, VST nebo AAX (Pro nástroje 10, 11 a 12 DSP * & nativní) hostitele. 32 & 64 bit.

Windows 7 nebo novější. Procesor Intel. VST nebo AAX (Pro nástroje 10, 11 a 12 DSP * & nativní) hostitele. 32 & 64 bit.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Gary Sharman, kteří byli kontaktováni.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vánoční dárek - WIN nastavení domácí nahrávání, stojí 14,368,00!

V běhu až do Vánoc jsme se dává vám možnost vyhrát domácí nahrávání nastavení, včetně; Rode NT1-A vokální nahrávání sada, PreSonus iTwo Audio rozhraní a pár a PreSonus Eris E4.5 aktivní studiové monitory, za 14,368,00.

Domácí nahrávání nastavení je ideální způsob, jak nahrát své hudební nápady přímo na Mac, PC, notebooku nebo iPad a dosažení profesionálních výsledků.

Rode NT1-A nabízí vše, co potřebujete začít nahrávat ve svém domácím studiu. Tento sada nabízí skvělou hodnotu Rode NT1-A kardioidní kondenzátorový mikrofon, držák SM6 šok, pop štít, vysoce kvalitní XLR kabel, mikrofon Protiprachový kryt a instruktážní DVD. Furthemore, po registraci tohoto mikrofonu je dodáván s 10 letou zárukou.

PreSonus, kterou iTwo rozhraní přináší fantastické kvality audio nahrávky ze třídy A mikrofon předzesilovače a s jeho schopnost připojit se k iPad, můžete použít toto rozhraní v kombinaci s jinými příslušnými produkty k záznamu za běhu, nebo dokonce i na zkušební prostor, aby své myšlenky a nahrávky dolů.

Kompaktní, ale zvukově vynikající Eris E4.5 studio monitory pomůže také k přehrávání zvuku, natočené s plochou odpověď zajistit, že můžete kombinovat nahrávky s důvěrou dodat vynikající výsledky z vašich nahrávek.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Sam Vacant, kteří byli kontaktováni.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vánoční dárek - Vyhrajte Ukulele Scooby-Doo a příslušenství, stojí 1,379.97!

V běhu až do Vánoc jsme se dává vám možnost vyhrát Scooby-Doo Ukulele, tamburína a kytara trsátko sada, za 1,379.97.

To je ideální pro všechny Scooby doo ventilátor ve věku 4 let a výše. Scooby a Shaggy ukulele je zábavné a snadné hrát, i pro začátečníky. Brnkání pro zábavu nebo rozvíjet své dovednosti dále, tak jako tak ukulele vždy zvuk hudební. Má měkké struny a tenčí krk, aby bylo snazší hrát. A tamburína a trsátka budete dělat hudbu v žádném okamžiku.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Aimee Bradley, který byl kontaktován. Blahopřejeme!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Proběhnuvší soutěže

Vánoční dárek - Vyhrajte Peppa Pig Ukulele a příslušenství, stojí 1,379.97!

V běhu až do Vánoc jsme se dává vám možnost vyhrát Peppa Pig Ukulele, mocní a Peppa Pig tamburína, stojí 1,379.97.

Oficiální produkt Peppa Pig je určen pro mladší hráče, právě Začínáme s Ukulele. Má měkké struny a tenčí krk, aby bylo snazší hrát. A vratkých vajec a tamburína je spousta hudebních nástrojů být kreativní s.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Alice Corfield, kteří byli kontaktováni. Děkuji vám všem, kteří se v této soutěži!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vánoční dárek - WIN Oookulele čas dobrodružství a příslušenství, stojí 1,695.97!

V běhu až do Vánoc jsme se dává vám možnost vyhrát dobrodružství čas Oookulele, popruh a kytara trsátko sada, za 1,695.97.

Tento oficiální dobrodružství času Oookulele, s Finn a přáteli na design, je pro mladší hráče, právě Začínáme s Ukulele. Má měkké struny a tenčí krk, aby bylo snazší hrát. A spolu s popruhem a trsátka tak, že budete dělat spravedlivý hudbu v žádném okamžiku.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Samuel JT Conway, který byl kontaktován.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Černý pátek kytara prozradí & ndash; Vyhrajte černástar zesilovač, Silvertone kytara a příslušenství, stojí 13,650!

Jsme rozdávání velkou cenu každý den od nynějška až do a včetně černý pátek (27.11.15).

V poslední den naší propagace černý pátek, jsme & rsquo, znovu dává vám možnost vyhrát černástar ID:Core paprsek zesilovač a Silvertone 1303/U2 kytara, s doplňky jako sada Super kytara.

černástar ID:Core paprsek je nejnovější zesilovač v horce populární ID:Core série, ale s několika added více rysy. Paprsek umožňuje přenášet hudbu přímo z vašeho smartphonu nebo tabletu a má tóny, které jsou vhodné pro elektrické, akustické a basová kytara. Samostatné basový porty pro každý reproduktor zajistí, že zvuk bude překládat dobře na jeho aplikaci zvoleného kytara.

S černástar zesilovač je Silvertone 1303/U2 kytara, která je návrat do 50 v jeho designu a stylu a udržuje stejné rysy a specifikace na originály, které pomohl dát své jméno na mapě světa kytaru. černástar ID:Core paprsku

Kromě toho Silvertone kytar, které jsou nyní je výhradně distribuována v Británii Gear4music.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Andrew Kelly, který byl kontaktován. Děkuji vám všem, kteří se v této soutěži!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Černý pátek bicí prozradí & ndash; Vyhrajte výběr buben top značkové příslušenství, stojí 500 liber!

Jsme rozdávání velkou cenu každý den od nynějška až do a včetně černý pátek (27.11.15).

Na čtvrtý den, jsme & rsquo; znovu dává vám možnost vyhrát 500 GBP & rsquo; buben příslušenství v hodnotě s. Skládající se z Pearl činely, Remo Silent zdvih hlavy, Natal Adante Cajon, Mapex snare, cihla paličky Promark a mnohem, mnohem víc.

Toto příslušenství bude vynikající doprovod k nastavení začínající a zkušené bubeníci podobné.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Craig Edwards, který byl kontaktován. Děkuji vám všem, kteří vstoupili.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Černý pátek skladatel prozradí & ndash; Vyhrajte mikrofon Shure & rozhraní a akustická kytara sada, stojí 10,834!

Jsme rozdávání velkou cenu každý den od nynějška až do a včetně černý pátek (27.11.15).

Na třetí den, jsme & rsquo; znovu dává vám možnost vyhrát mikrofon Shure MV51 MOTIV, audio rozhraní MVi MOTIV a jeden výřez elektro akustická kytara, tím Gear4music v Sunburst s příslušenstvím.

Příslušenství patří popruh černé kytara a 3m jack kabel pomoci povrchovou úpravou tuto cenu.

Přenosné MOTIV je Shure & rsquo; s odpověď na nahrávání audio skvěle znějící na cestách s intuitivní ovládání, inteligentní technologie a retro designu pro dosažení kvalitních výsledků. A v kombinaci s univerzální single cutaway elektro akustická kytara máte fantastický zpěvák sada nahrávat hudbu.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Dan Davies, který byl kontaktován. Děkuji vám všem, kteří vstoupili.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Černý pátek Software prozradí & ndash; Vyhrajte Toontrack Superior bicí softwaru a rozšíření sady, stojí 9,110!

Jsme rozdávání velkou cenu každý den od nynějška až do a včetně černý pátek (27.11.15).

Na druhý den, jsme & rsquo; znovu dává vám možnost vyhrát Toontrack Superior Bubeník a SDX progresivní Slévárna a EZX progresivní datadisky.

Popsal časopis jako rytmická a určené, velmi působivý sada a možná nejlepší v jeho třídě & rsquo; Superior Bubeník umožňuje uživatelům bicí a perkusní Elements z 20GB vzorků používají profesionální zvukaři a umělci podobný programu.

Progresivní slévárenský a progresivní expanzi, nahrané výrobcem australský inženýr/Forrester Savell přidá ještě více prog rock a kovové zvuky do svého sonic arzenálu zajistit, že máte k dispozici nejlepší drum zvuky.

Zkontrolujte požadavky na kompatibilitu.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Will Pitchfork, kteří byli kontaktováni. Děkuji vám všem, kteří vstoupili.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Černý pátek syntezátor prozradí & ndash; Vyhrajte Akai zabarvení Wolf syntezátor, stojí 8,477!

V běhu na černý pátek jsme rozdávání velkou cenu každý den od teď až do a včetně černý pátek (27.11.15).

Na první den, jsme & rsquo; znovu dává vám možnost vyhrát Akai zabarvení Wolf analogový syntezátor Polyfonní 4hlas!

Akai zabarvení Wolf analogový syntezátor je 4 hlas Polyfonní kompaktní syntezátor, který zahrnuje 25 vysoce kvalitní custom Akia pro klíče a schopnost použít jako 4 mono syntezátory, unisono hlas 4 nebo 4hlas polysynth. Také nabízí přizpůsobitelné hlasy, 32 krok sekvencer pro každý hlas, LED displej a oktávu.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Charlie Beresford, kteří byli kontaktováni.

Pro kompletní pravidla a podmínky zde .

Vyhrajte elektroakustické Takamine GD71CE-BSB kytara, stojí 399 Libra!

Jsme & rsquo; re rozdávání elektro akustická kytara Takamine GD71CE-BSB naší poslední soutěže.

Navíc 10 běžců se bude každý obdrží Korg Rimpitch tuner.

Takamine GD71CE-BSB je že krásně vytvořený elektro akustická kytara má dokonalý zvuk s kompaktním tělem, usnadňovat to pro menší hráče, nebo ty na cestách. Vestavěný předzesilovač zajišťuje můžete připojit tuto přímo do PA systému a udržet si tento skvělý zvuk Takamine. Na kytaru je také vestavěný tuner.

Korg Rimpitch je tuner, který vejde přímo do většiny akustická kytara soundholes umožňující snadné ladění v pohodlné zorný úhel.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Holly Paša, který byl kontaktován.

Běžci se jsou: Peter Kerry, Graeme Mitchell, Gareth Stacey, Brooke málo, Thomas Emery, Jack Ross, Noah Snyder, David McGregor,

Ellie Phoenix a Susanne C. Schola. Každý běžec se také byli kontaktováni metod jejich vstupu do soutěže.

Děkuji vám všem, kdo zadal!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde.

Vyhrajte akustická kytara Yamaha LJ6ARE, stojí 13,621!

Jsme rozdávání akustická kytara Yamaha LJ6ARE v naší poslední soutěže.

Yamaha LJ6ARE-SB je nově re-navržený elektro akustická kytara na oslavu jejich 40té výročí solidní Engelmannův smrk Top, akustickou rezonanční rozšíření léčba a pasivní pod sedlo piezo Pick-up.

Je Yamaha L-Series akustické kytary byly kolem 40 let, ctěný řadu ručně akustické kytary, dobře známý pro jejich tónové kvality, tón lesy a dokonalé zpracování.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Victoria Brewster, kteří byli kontaktováni. Děkuji vám všem, kteří vstoupili!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte pár Focal Alpha 65 studiové monitory, stojí 12,357!

Jsme & rsquo; re rozdávání pár Focal Alpha 65 studiové monitory v naší poslední soutěže.

Alpha 65 provádí stejně dobře s instrumentální hudby s elektronickou hudbou a je charakterizován velkou flexibilitu.

Focal Alpha 65 je aktivní studio monitor, basový reproduktor 6,5" a 1" hliníku obrácený dome tweeter. Ideální pro hudební producenty, DJs a domácí nahrávací studia, Alpha série od Focal má dva různé vstupy pro připojení dvou zdrojů, XLR a RCA, které jsou vždy aktivní.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Bron Bury, kteří byli kontaktováni. Děkuji vám všem, kdo zadal!

Pro kompletní pravidla a podmínky zde.

Proběhnuvší soutěže

Vyhrajte bicích Yamaha HW680W Hardware sada stojí 7,357!

Jsme & rsquo; re rozdávání Yamaha HW680W buben Hardware v naší poslední soutěže.

Tento hardware drum set Yamaha se může pochlubit double vyztužená konstrukce pro extra stabilitu a je také lehký a robustní pro bubnování všech žánrů, dokonce i těžké rockové hudby!

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Neil Gee, kteří byli kontaktováni. Děkuji vám všem, kteří vstoupili!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte řezací hrany QSC poháněné PA systém, stojí 77,589!

Jsme & rsquo; re rozdávání QSC TouchMix 16 digitální Mixer a pár QSC K12 PA reproduktorů v naší poslední soutěže.

Vstupovat do soutěže jen ukázat nám fotografii své současné hudební nastavení z Hi-Fi na kytaru zásobníku - ujistěte se, že je to kreativní a nás úsměv! Vítěz bude nejlepší fotografie, jak rozhodl QSC a Gear4music.

QSC TouchMix 16 Control, má digitální mix, který dokáže vzpomenout a zachránit směsi, wireless ovládání aplikace (pro iOS a Android vybavení), vestavěný efektové a vícestopé nahrávání & ndash; stravování jak pro živé a studiové aplikace.

K dokonale doplňuje TouchMix, jsme také rozdávání pár lehkých K12 PA reproduktorů s 2 000 wattů nepřetržitého napájení & ndash; Takže tento profesionální nastavení ideální živá plošinu za všechno od akustické Dua, hlasité rockových kapel, DJs a další.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Vítězem je Chris Dodd, kteří byli kontaktováni. Blahopřeji, Chris!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte Vox AC15C1 ventil zesilovač, stojí 13,765,00

Jsme rozdávání Vox AC15C1 Custom kytara zesilovač v naší poslední soutěže.

Vox AC15C1 ventil zesilovač nabízí maximální tonální obratnost a byla zesilovač volbou pro bezpočet kytaristů v celém světě. Od prvního uvedení v roce 1958 Vox nakreslil na více než 50 let a budování znalostí vytvořit zesilovač AC15C1 ventil.

Palma fialky na VOX AC15C1: & ldquo; 2 x ac15c1. Neexistuje žádná přijatelná alternativa. To může být složité se dostat, ale Ujišťujeme vás bude mít mnohem lepší show, pokud ano! & rdquo;

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Gratulujeme k Bradley James Taylor!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte pár Samson Resolv SE6 aktivní studiové monitory, stojí 8,046.00

Jsme rozdávání pár Samson Resolv SE6 aktivní studiové monitory v naší poslední soutěže.

Samson Resolv SE6 je redesign původní-série studiové poslechové monitory, s přesnější reprodukci zvuku a nový stylový vzhled. Tyto aktivní studiové monitory jsou ideální pro post-produkci, domácí nahrávání nebo projekt studia.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Gratuluji k Graham McLow!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte pár Samson Resolv RXA5 aktivní studiové monitory, stojí 7,989.00

Jsme rozdávání pár Samson Resolv RXA5 aktivní studiové monitory v naší poslední soutěže.

Samson Resolv RXA5 spojuje nejnovější pokroky v technologii reproduktorů a aktivní elektronika k vytvoření skutečné referenční, profesionální studio monitor s ploché frekvenční.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Gratulujeme k Alan Gray!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte pár Samson MediaOne 4amodrátooth monitory, stojí 3,420.99

Jsme rozdávání pár Samson MediaOne 4amodrátooth monitory v naší poslední soutěže.

Samson MediaOne 4A Active studiové monitory jsou určeny pro všechny vaše multimediální potřeby. Ať už na hudbu, videa nebo hraní těchto 40 watt monitory produkovat vysoce kvalitní zvuk, potřebné k Povrchová úprava zkušenosti.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Benjamin-Jack Charles Gratulujeme!

Pro plné termínů a podmínek zde.

Vyhrajte zkouška nastavení celé kapely!

Jsme se vznášela na Londýnské burze! Oslavit tento obrovský úspěch jsme se rozhodli držet naše největší konkurence vůbec – jsme rozdávání zkouška nastavení celé kapely!

Cena zahrnuje PA systém, Elektronická bicí souprava, digitální piano, kytara, zesilovače, sluchátka a další.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Gratulujeme k Jack Tavener!.

Pro plné termínů a podmínek zde.

WIN 1 z 10 Pedaltrain ceny při zakoupení jakékoli MXR pedálu

Jsme rozdávání 10 Pedaltrain pedál desek a kočárku tašky v naší poslední soutěže.


Ceny zahrnují:

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. MXR pedály zakoupené po 20 února 2015 nebudou způsobilé. Vítězové budou kontaktováni krátce.

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

WIN 1 3 Samson USB mikrofonů, stojí až do 3,994.99

Jsme rozdávání Samson USB mic na tři Výherci naší poslední soutěže.

Zvolit možnost vyhrát Samson Go Mic přímé, meteoritu nebo C01U Pro kondenzátor mic. Všechny jsou ideální pro YouTubers, podcasting, video chat a FaceTime.

Tato soutěž je nyní uzavřen. Blahopřejeme vítězi, Linda Christie Gardiner (CO1U Pro), Robin Couwenberg (jít Mic přímé) a Iain Moore (meteorit)!


Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vyhrajte Novation Audiohub 2 x 4 Audio rozhraní, stojí 4,569,99

Dáváme ti šanci vyhrát Novation Audiohub 2 x 4 Audio rozhraní a USB hub!

Novation Audiohub je USB audio rozhraní s Focusrite zvuku uvnitř. Udělal pro výrobu vysoce kvalitní elektronické hudby, Audiohub 2 x 4 rysy dva ultra-nízkou latencí vstupy a čtyři super hlasité výstupy, kromě napájení až tři další vybavení USB s jeho vestavěný USB 2.0 hub.

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Sean spravedlivé McCole.

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vánoční odpočítávání - WIN Music Man Sterling Bass podepsané Dougie od McBusted, stojí 46,956

Dáváme ti šanci vyhrát velkou cenu každý týden od nynějška do roku velký den s naší Vánoční odpočítávání soutěž!

Jen jeden týden jítmůžete vyhrát Ernie Ball Music Man Sterling basová kytara, podepsané Dougie od McBusted.

Music Man Sterling baskytara má světlé a přirozený tón, s 2pásmový aktivní předzesilovač dát ovládat hlasitost, basy a výšky pro maximální flexibilitu při hledání vašeho zvuku. Tenký satén krk je non lesklý, takže můžete hrát s rychlostí. Tato basa byla podepsána Dougie Poynter, baskytarista popová skupina McBusted.


Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Kayleigh (@neonjaureguii)!

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vánoční odpočítávání - Vyhrajte 1 ze 2 ESP LTD H-208 8strunná kytara, stojí 10,288

Dáváme ti šanci vyhrát velkou cenu každý týden od nynějška do roku velký den s naší Vánoční odpočítávání soutěž!

Dva týdny na to jítmohli vyhrát 1 2 8strunná kytara ESP LTD H-208, sdělte nám, zda chcete model pravák nebo levák.

Řetězec 8 v ESP LTD H-208 má tělo rezonanční Tiliaceae, v kombinaci s si ESP LH-308 pick-upy, nabízí hluboké a bohaté tón, který bude všechno vyhodit. Očekávat, že basa jako zvuky z této 8strunné, skvělý doplněk jakékoliv heavymetalové hráč lineup. Vyberte si mezi pravou rukou nebo levou rukou ESP LTD H-208!


Tato soutěž má nyní UZAVŘENO Vítězové jsou: Zach Glasby (pravou rukou) a Richarda Somner (levou rukou). Blahopřejeme!

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vánoční odpočítávání - WIN Akai rytmus Wolf, stojí 149 £!

Dáváme ti šanci vyhrát velkou cenu každý týden od nynějška do roku velký den s naší Vánoční odpočítávání soutěž!

Tři týdny na to jítmůžete vyhrát Akai rytmus Wolf Analog Synth a bicí Machine.

Akai rytmus Wolf je analogový syntezátor a bicí stroj, který kombinuje pět hlas bicí automat a jednoho oscilátoru syntezátor, s 100 % analogový signál cestou.


Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Mike King!

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vánoční odpočítávání - WIN Pedaltrain Volto dobíjecí pedálu napájecí zdroj, stojí 2,270!

Dáváme ti šanci vyhrát velkou cenu každý týden od nynějška do roku velký den s naší Vánoční odpočítávání soutěž!

Čtyři týdny na to jítmůžete vyhrát Pedaltrain Volto dobíjecí 9V pedálu napájecí zdroj.

Pedaltrain Volto je super-tenký napájecí zdroj s dvěma výstupy, ideální pro on-the-go pedál uživatele s menší nastavení. Je to také tišší než většina tradičních napájecí zdroje. Se dvěma moc výstupy a možnost cyklem více napájecích kabelů, můžete moc několik pedály najednou!


Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Jody Bray.

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vyhrajte Yamaha Front Surround Soundbar systém, stojí 399 Libra!

Jsme rozdávání Yamaha YAS-203 přední prostorový Soundbar systém v naší poslední soutěže.


Yamaha YAS-203 Front Surround Soundbar systém domy, digitální zesilovač s silný, jasný zvuk, ideální pro ponoření do sebe v celé této zimy filmu a televize. Také můžete vysílat hudbu od YAS-203 Soundbar, ideální pro party sezónu!

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Joanna Malin-Burke!

Hodně zdaru!

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vyhrajte Stereo dvojice mikrofonů Sennheiser MK4, plus příslušenství, cenu 719 liber

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Andie Brown!

Jsme rozdávání MK4 mikrofon Sennheiser a příslušenství v naší poslední soutěže.


Ideální pro použití profesionální studio, projekt studia a domácí nahrávání, Sennheiser MK4 velké membránová kondenzátor mic má přírodní a teplé reprodukce zvuku a vysoká citlivost. Svazek obsahuje dva mikrofony MK4, svorky, shockmounts a váčky, navíc budeme házet v dvou boom stánky a dvěma 6m XLR kabely.


Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vyhrajte pár Wharfedale Titan 12D Active reproduktory

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Natalie Baugh.


Titan D reproduktory jsou vybaveny technologií zesilovač třídy D, což je účinný a silný, ještě lehčí než předchozí generace Titan. Pokročilé, vícepásmová Qubit dynamické zpracování umožňuje váš systém doladit přírodní a otevřenější zvuk.

Pro podrobnosti si přečtěte následující podmínky.

Vyhrajte Zoom H5 přenosný rekordér, stojí 6,581

Tato soutěž má nyní UZAVŘENO. Blahopřejeme vítězi, Christopher McNally!

Jsme rozdávání Zoom H5 přenosný rekordér s výměnnými kapsle v naší poslední soutěže.

Zoom H5 má vše, co potřebujete k vytvoření vícestopé nahrávky, audio video, podcasting nebo vysílání. Lze použít Zoom H5 rychle zaznamenat nějaký nápad máte on-the-go, ve vysoké kvalitě.

Vyhrajte jeden z pěti Freshman kytary!

Jsme rozdávání Freshman kytara 5 šťastní výherci naší poslední soutěže.


Tato soutěž má nyní UZAVŘENO děkuji pro vstup. Vítězové jsou:

 • Paul Moffatt (přes Facebook): Freshman FA1AN javor Ridge Folk Cutaway elektro akustická kytara, přírodní
 • Jo Lockie (od e-mailu): Freshman FA1DNS javor Ridge Dreadnought akustická kytara, Natural
 • David Morrall (mailem): Freshman FA1AM javor Ridge Folk Cutaway elektro akustická kytara
 • Stuart Payne (přes Facebook): Freshman REND12 odpadlíky Dreadnought 12 Westernová kytara
 • @littleliamsdad (přes Twitter): Freshman RENOCNAT Odpadlík Folk Cutaway elektro akustická kytara


 • Javor Ridge kytary jsou ideální pro kytaristy na menším rozpočtem, bez kompromisů v kvalitě. Jsou to perfektní úvod do Freshman kytara znít, s pevnou horní sitka smrk třídy. Zajistit komfortní akce a vysoký standard provedení, budete chtít hrát vaše Renegade řady Freshman kytara znovu a znovu, což je skvělá zpráva, pokud jste rozvoj nebo začátečník kytarista. Freshman kytary jsou navržena a postavena ve Velké Británii.

  Vyhrajte Maschine MK2 Native Instruments limitované Edition zlata, stojí 14,052

  Tato soutěž je nyní uzavřena. Blahopřejeme Jamin Nimjah z Edinburghu. Existují pouze 100 limitovaná edice Gold Maschine MK2 řadiče v Británii, a dáváme vám možnost vyhrát jeden!

  Limitovaná edice Gold Maschine MK2 je ideální pro použití na jevišti nebo ve studiu, s barevně citlivé pads , ve kterých jste "Uvidíme" zvuky. Maschine MK2 byl zvolen nejlepší nástroj výkon žít v 2013 ocenění MIPA.

  Vyhrajte monofonní analogový syntezátor Korg MS-20 mini!

  Tato soutěž je nyní uzavřena. Jsme rozdali Korg MS-20 mini, menší, ale neméně kultovní verze MS-20 syntezátor Korg, používaný jako Daft Punk a Portishead. MS-20 mini se scvrkl na 86 % původní velikosti, ale přesto stále obsahuje univerzální oprav možnosti pro autentické analogový zvuk a kultovní analogový filtr.


  Blahopřejeme vítězi, Peter Rand od Bromborough.

  Vyhrajte 1 ze 3 párů sluchátek Sennheiser

  Jsme rozdali 3 páry nejnovější Sennheiser HD sluchátka.

  Cena 1: Profesionální DJ sluchátka Sennheiser HD8. Přináší nejpravdivější možný zvuk a skutečný dopad hudby, kterou jste k produkci, je Sennheiser nové HD8 sluchátka jsou vyráběny pro DJs. Mají lepší komfort, otočné uši a s tvrdé věci, aby je chráněn, když jste na cestách.
  Cena 2: Profesionální DJ sluchátka Sennheiser HD7. HD7s byly vyvinuty s některými z nejlepších světových DJs a jsou inspirovány podpis zvuk HD25s, speciálně pro DJs, kteří se musíme soustředit na beatu a rytmus.
  Cena 3: Sennheiser HD6 Mix profesionálního výrobce Studio sluchátka. Ideální pro studio, HD6 Mix sluchátka jsou pohodlná s přesné a dobře vyvážený zvuk, potřebné pro míchání a sledování.

  Konkurence je nyní uzavřen. Blahopřejeme vítězi Graham Lee z Middlesex, Lisa Owen z Surrey a David kuří oka z Liverpoolu.

  Vyhrajte Marshall lednice

  Soutěž je nyní uzavřena. Napočítali jsme 51 piva. Blahopřejeme Karen Elise Hansen, Logstor, Dánska, který byl náhodně ze všech těch, kteří správně odpověděli na otázku "Kolik piv jsme se vejde do lednice?" s "51".

  Marshall lednice je vyrobena z pravé Marshall zesilovače díly včetně černé starosti hadřík a klasické bílé potrubí, stejně jako kultovní logo Marshall. Je to skvělý doplněk k jakékoliv praxe místnost nebo člověka jeskyně!


  Vyhrajte Kompletní PreSonus nahrávání sada

  Tato soutěž je nyní uzavřen. Blahopřejeme vítězi, Sally Pitt-Hartley od West Sussex!

  PreSonus AudioBox Studio kompletní záznam sada rozhraní USB a USB kabel, software nahrávání a produkce Studio jednoho umělce, HD7 Studio monitorovací sluchátka a M7 Studiový kondenzátorový mikrofon s kabelem.

  My vám také hodil pár Eris E5 Active studiové monitory a reproduktor kabely!

  Vyhrajte Bose Soundlink II modrátooth mobilní reproduktor

  Jsme rozdali Bose SoundLink II modrátooth Mobile Speaker v naší první soutěži photo, kde jste musel ukázat nám, kde si vychutnat hudbu, značkování své fotografie s #mygear4music.


  Konkurence je nyní uzavřen. Vítězem je Jo Grindley, jehož fotografie se nám smát. Najít a Následujte nás na Instagram vidět vítězný vstup.

  Vyhrajte kytaru Gibson Les Paul Studio!

  Na oslavu náš nový showroom otevření jsme dali pryč Gibson Les Paul Studio.Les Paul Studio nabízí moderní klasiky Gibson humbucking Snímače, Min-ETune automatické tunery, solidní vyřezávané javorový top na mahagonové tělo a rychle 60s stylu mahagonový krk s Granadillo hmatník.


  Tato soutěž je nyní uzavřen. Blahopřejeme naší vítěz Fred Heeks z Lancashire!



  5 šancí na výhru Avid Audio rozhraní!

  Tato soutěž je nyní uzavřen. Blahopřejeme našim vítězům! Pondělí: David Heath-Whyte, správná odpověď: "a. Pro nástroje Express". Úterý: Bob Almond, správná odpověď: c. 28. Středa: Simon Romer, správná odpověď: d. všechny výše uvedené. Čtvrtek: Robbie Cole, správná odpověď: c. oba. Pátek: C. Hughes, správná odpověď: Ano, Express Card Crossgrade aktivace.

  Vyhrajte klávesnice syntezátor Yamaha MOXF6 a případ

  Tato soutěž je nyní uzavřen.Vítězem je Matt Harris, pochází z Leedsu. Když jsme řekli, Matt vyhrál, řekl, "byl jsem naprosto šokován, když zjistil, že jsem vlastně vyhrála! Jsem nikdy vstoupit do soutěže, takže to bylo úžasné překvapení. Nemůžu se dočkat hrát a experimentovat s ním!"

  Vyhrajte Fret King Super-Matic elektrická kytara!

  Tato soutěž je nyní uzavřen.Vítězem je Gwynn Parry, od Wrexham. Gwynn byl "nějakých" slyšet, vyhrál, řekl: "v poslední době jsem nic nevyhrál byl asi před 25 lety na prázdninový tábor (18 £ na bingo!). Děkuji vám Gear4music a Fret-King, jsem naprosto nadšen!"

  Vyhrajte Gibson SG, podepsané Stereophonics

  Tato soutěž je nyní uzavřen. Blahopřejeme Nick Hiles, výherce soutěže Stereophonics! Tady je s jeho Gibson SG, podepsané kapely a on bude vidět, je žít v Leedsu.