O Gear4Music.com zamenéJosh Hummerston

Josh pravidelně kontroluje webové a obchodní tisk, pro nejnovější a nejvíce vzrušující příběhy, které ožívají s jeho vědomím skvělý produkt. Je Gear4music.com blízký vztah s dodavateli a odborníky v oboru mu dává access exkluzivní příběhy ze širšího hudebního průmyslu a aktualizace od našeho týmu odborníků.


Toop Harris

Toop je jeden z našich specialistů rezidentní kytara v našem oddělení webového obsahu a také pomáhá v sociálních médií, nalezení exkluzivní články k vysílání našim zákazníkům. Toop má více než 16 let zkušeností hrát na basovou kytaru a hrál v mnoha kapelách napříč Yorkshire.Jonathan skrovný

Jonathan je vždy na vyhlídkovou pro jedinečné a zajímavé příběhy pro zpravodajský kanál Gear4music.com. On nám přináší nejnovější nových značek, nové technologie nástroje a nejnovější hudební vybavení přímo z živých vystoupení po celém světě. Zájem o počítačové hudbě a syntezátory Jonathan je odhodlána být první, kdo ví o nějaké nové vybavení.


Victoria hnědá

Zájem o kytaru a basu Vicky pracuje v marketingovém oddělení na Gear4music.com. Je věnována vám přinášíme novinky na nejnovější nabídky, propagační akce a nabídky od našich dodavatelů stejně jako novinky a postřehy do zavedeného a nově vznikající hudební značky.


Liz Cage

Stejně jako práce v našem oddělení fotografie, Liz má vášeň pro hudební novinky a zjistit, jaké vybavení používáte její oblíbené kapely. Často ji najdete v davu na koncertech a festivalech po celé zemi.


Steve Reid

Steve je Gear4music.com rezidentní buben expert a custom širokou škálu vybavení pro bicí a perkuse. S turné s řadou kapel, Steve má dobré předpoklady k dávat poznatky do které nástroje umělci užívají. Jeho znalosti slouží také zajistit v hloubce články o bicí Gear4music.com tipy a Rady sekce.


Andrew Wass

Práce v rámci hudebního průmyslu více než 10 let, Andrew má výjimečnou pozorovatelny pro zajištění toho, že Gear4music.com zpravodajský kanál poskytuje přesné a relevantní hudební novinky. S dříve spustit svůj custom hudební studio, Andrew má vynikající znalosti o nahrávání a produkce.Obraťte se na redakční tým

Kontaktujte prosím návrhy, že by nám pokrýt jako nějaké novinky: articles@gear4music.com

Za jakékoliv připomínky či dotazy ohledně našich zpravodajský kanál prosím kontaktujte: editors@gear4music.com


Najdete nás na Facebook, Twitter, Google +, Pinterest a Instagram.