Housle

Housle od Gear4music: jsme se neúnavně pracoval na vývoji a vylepšování řadu kvality housle za velmi dostupné ceny, a teď jsme jedním z předních prodejců housle v Evropě. Housle jsou k dispozici v rozmezí velikostí, včetně 1/8, 1/4, 1/2, 1 3/4 a 4/4, s Gear4music studenti housle je ideální pro lidi, nejprve s ohledem na housle. Naše Archer housle nabídnout alternativu kvality prémie pro ambiciózní houslisty, plný a bohatý tón, který potěší nejuznávanější housle hráčů.

Nejoblíbenější housle

První 18 výrobky zobrazeny

Housle informace

Houslové historie:

Ačkoli housle prastarý původ, získali většinu z jejich moderní vlastnosti od houslaři v 16.století Itálie, kde byl nástroj violu da gamba, spíše než dnešní housle. To nebylo až do období baroka, které na housle začal vzkvétat s respektována skladatelé jako Antonio Vivaldi a Johann Sebastian Bach pomocí housle v mnoha jejich složení. Od té doby na housle získal hodně lásky a respekt z celého světa jako sólo a koncertní nástroj. Housle se nyní hrají hudebníci v celé řadě hudebních žánrů včetně klasického, jazzu a folku.

Na housle je čtyři strunné akustické hudební nástroj, který se hraje s mašlí. Hlavy vzhůru rodiny strunných nástrojů, který je rovněž viola, violoncello a kontrabas. Zvuk je obvykle vytvořen pomocí poklonku, která je tvořena klacek featuring pásu koňské žíně. Přestože existuje mnoho dalších technik, například pizzicato (škubání řetězce) na jméno, jeden, využívání luk (nebo arco) je nejčastější způsob, jak hrát hudební nástroj. Kalafuna se podrbal na žíní zajistit její hladký průběh celé housle smyčce a vytvořit nezbytné rezonance.


Nalezení správné velikosti housle je rozhodující pro pohodlné hraní. Nejlepší způsob, jak měřit to by natáhni ruku rovně a změřte vzdálenost od krku k zápěstí. Poznamenejte si délku, zkontrolujte velikost Průvodce níže a vyberte nejbližší velikost nad měření, které jste provedli.

Průvodce velikostmi housle

Ve věku 4/4 velikost - 11 + - 58 cm + (přibližně)
Velikost 3/4 - věk 9 až 12 – 56 cm (cca)
Velikost 1/2 - věk 7 až 9 – 51 cm (cca)
1/4 velikosti - stáří 5 až 7 - 46 cm (cca)
Velikost 1/8 - stáří 4 až 6 - 42 cm (cca)
Velikost 1/10 - ve věku 4 až 5 - 38 cm (cca)
Velikost 1/16 - ve věku 3 až 5 - 36 cm (cca)