Roland

Gear4music.com

Nástroje, kterým můžete důvěřovat. To je důvod, proč je Roland upřednostňován hudebními tvůrci. A to je také důvod, proč s touto společností máme tak blízký vztah. Od jejich V-Drum­ souprav a kytarových zesilovačů, jejich kláves a syntezátorů, vždy u nás naleznete plnou nabídku Roland produktů a naši vlastní specialisté odpoví na vaše otázky. Zobrazit všechny informace

Roland bestsellery

První 29 výrobky zobrazeny

Roland informace

Roland byl založen v Japonsku v šedesátých letech a je poměrně stará mezi hudební elektronických výrobci, přežil všechny změny v technologiích a vedení, jeden krok v předstihu doby stala jedním z nejvíce za zmínku a široce používané značek v elektronické hudby a výroby dnes.

Od roku 1972, Roland zavedla mnoho průlomové technologie a ' světa první ' produkty. V posledních desetiletích rodinu Roland nástrojů nezískali více respektovat a acclaim mnohem víc než revoluční v seriálu, který zahrnuje V-bicí, V.-piana, V.-syntezátory ad.

Od syntezátory a digitální záznam výrobků na efekty kytara, elektronické bicí nástroje, digitální piana a domácí klávesy a zesilovače Roland vedla jak pro více než 30 let a zůstává i nadále v čele inovací.