Roland

Gear4music.com

Nástroje, kterým můžete důvěřovat. To je důvod, proč je Roland upřednostňován hudebními tvůrci. A to je také důvod, proč s touto společností máme tak blízký vztah. Od jejich V-Drum­ souprav a kytarových zesilovačů, jejich kláves a syntezátorů, vždy u nás naleznete plnou nabídku Roland produktů a naši vlastní specialisté odpoví na vaše otázky. Zobrazit všechny informace

Roland bestsellery

První 28 výrobky zobrazeny

O firmě Roland

Roland vznikl v Japonsku v šedesátých letech a je poměrně starý mezi výrobci elektronické hudby, přežil všechny změny v technologiích a vedení, vždy jeden krok v předstihu doby, takže se stal jednou z nejvíce zmiňovaných a široce používaných značek v elektronické hudbě a dnešních výrobcích.

Od roku 1972 Roland zavedl mnoho průlomových technologií a ' světových novinek ' na trhu. V posledních desetiletích rodina Roland nástrojů získala nejvíce respektu v revolučních sférách, které zahrnují V-Drums, V.-Pianos, V.-Synths a dalších.

Od syntezátorů a výrobků pro digitální záznam, jako jsou efekty pro kytary, elektronické bicí nástroje, digitální piana a domácí klávesy a zesilovače Roland, jejich cesta vedla po více než 30 let a zůstávají i nadále v čele inovací.