Dynamické mikrofony

Každý Dynamický mikrofon má své custom individuální zvuk a každý umělec má své custom chuti. Na Gear4music.com máme široký výběr dynamických mikrofonů vybírat, vše za nízké ceny od značky nejvyšší mikrofon Shure, vyjel, Behringer a mnoho dalších.

Zobrazit všechny informace

Dynamické vokální mikrofony

První 98 výrobky zobrazeny

Další informace o mikrofonech

Vzhledem k tomu, že každý mikrofon je navržena pro jiný účel a prostředí, tyto faktory je třeba považovat za potenciální kupující. Například zatímco mikrofon SM58 může ideálně hodí pro zpěv, ale Shure PGDMK6 bubnu mikrofon sadu může být více vhodné pro miking pasti, toms a bass drum.

Bubeníky, kteří chtějí mic, že jejich sestavy mohou samy mají řadu otázek, aby zvážily například zda chtějí použít standardní sadu mikrofonů kondenzátor nebo mikrofon, který je navržen speciálně pro tento nástroj, kompletní s klipy. S k dispozici různé možnosti, jak nekonečné množství možných drum konfigurací hráči mohou záhodno důkladně výzkumu pohoří mikrofon na trhu než rozhodování jaké mikrofon nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Zvážit další otázka je, zda uživatelé chtějí nízká nebo vysoká impedance s příjmem. Bývalý mikrofon může přenášet signály nad stovky metrů bez znatelné zhoršení kvality zvuku. Signál na další. cenově vysoká impedance mikrofony však mohou zhoršovat, kabely o více než 20 metrů používají-li se. Ať tak či onak v Gear4music.com.com máme výběr široký mikrofon.