Dynamické mikrofony

Každý dynamický mikrofon má svůj vlastní zvuk a každý umělec má svůj vlastní vkus. Na Gear4music.com máme široký výběr dynamických mikrofonů z čeho vybírat, to vše za nízké ceny od špičkových značek mikrofonů jako Shure, Rode, Behringer a mnoho dalších.

Zobrazit všechny informace

Dynamické hlasové mikrofony

První 103 výrobky zobrazeny

Další informace o mikrofony

Vzhledem k tomu, že každý mikrofon je navržen pro jiný účel a prostředí, musí tyto faktory zvážit budoucí kupující. Například, zatímco mikrofon SM58 může být ideální pro vokály, ale sada Shure PGDMK6 bicí Microphone sada může být vhodnější pro snímání snare, toms a basového bubnu.

Bubeníci, kteří chtějí hrát s mikrofonem, mohou sami zvážit řadu otázek, jako je to, zda chtějí použít standardní sadu kondenzátorových mikrofonů nebo mikrofon, který je speciálně navržen pro tento přístroj, včetně klipů. S různými dostupnými možnostmi, stejně jako nekonečným počtem možných konfigurací bubnu, může být hráčům doporučeno důkladně prozkoumat řadu mikrofonů na trhu, než se rozhodne, jaký mikrofon nejlépe vyhovuje jejich potřebám.

Dalším problémem, který je třeba zvážit, je, zda uživatelé potřebují mikrofony s nízkou nebo vysokou impedancí. Bývalý mikrofon může přenášet signály přes stovky stop bez znatelného zhoršení kvality zvuku. Signál na dostupnějších mikrofonech s vysokou impedancí se však může zhoršit, pokud se použijí kabely větší než 20 stop. Ať tak či onak na Gear4music.com máme široký výběr mikrofonů.