Mix Soundcraft EFX8 s Lexicon FX - Ex Demo

6 377 Kč RRP 12 725 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

Mix Soundcraft EFX8 s Lexicon FX - Ex Demo

Podrobnosti

Soundcraft EFX 8 RW5758 kombinuje všechny funkce populární Soundcraft EPM mix s vestavěný digital 24-bit, Lexicon procesor, který rozšiřuje Soundcraft low-cost, víceúčelové kompaktní oblast.


BR video
Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Originální box a příručky nejsou zahrnuty. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Software v balíku s originální novinkou byla registrována nebo již nemusí být zahrnuty.

Produkt Ref: 51159

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Soundcraft EFX mixer používá stejný AudioDNA ® procesor vystupoval v mnoha Digitech ® a Lexicon přívěsné vybavení, včetně vysoce respektována Lexicon MX500 procesor. S více než 35 let zkušeností, Lexicon jméno je synonymem pro nejlepší reverb a zpracování v podnikání, zajištění nejlepší kvality efektové, které obvykle nenaleznete v konzole v této cenové hladině.

Účinky sekce vejde do míchačky kompaktní rámce, který je k dispozici v 8 nebo 12 mono vstupní varianty, obě s 2 stereo kanály a účincích posílat na každý kanál. Existují 32 efekty vybírat s funkcí tap tempo, 3 efektové parametr Elements a efekty uživatelské nastavení úložiště vybavení. Efekt kanálu úrovni clip LED a ztlumit funkce dává uživateli ještě větší flexibilitu.

Důraz s Soundcraft EFX je velmi pevně na kvalitu sestavení a zvukový výkon, snadno pochopitelné kontrolu povrchu podle Soundcraft profesionální řady. Soundcraft EFX využívá vysoce transparentní GB30 mikrofon zesilovač (navrhl Graham Blyth pro společnost s družiny a také používá na větší LX7ii a GB Series profesionální konzole).Soundcraft EFX také nabízí všechny funkce řešení EPM Soundcraft, většina zejména konfigurovatelné aux posílat, XLR a ¼ kovových jack konektor zásuvky, vstupy RCA cinch stereo přehrávání a záznam výstupů, 3pásmový EQ s zdvihovým poloviny na mono vstupy 3-band EQ na 2 stereo vstupy, TRS vložit sokety, vloží na všech mono vstupů a výstupu mixu, deset segmentu LED výstupu měření a výstupem na sluchátka.

Funkce mixy Soundcraft EFX8

8 2 a 12 2 kanálový rám velikosti

Vestavěný 24 bit Lexicon digitální efektový procesor

32 FX nastavení

TAP Tempo a FX funkce pro ukládání nastavení

1 FX send na každý kanál

1 konfigurovatelné pomocné autobus

XLR-type a ¼ kovových jack konektor sokety

Vstupy RCA cinch stereo přehrávání a záznam výstupů

3pásmový EQ s zdvihovým poloviny na mono vstupech

3pásmový EQ na stereo vstupy

TRS vložit sokety a vloží na všech mono vstupy a mix výstup

Deset segmentu LED výstupu měření

Intuitivní a komplexní systém, sólo

Sluchátkový výstup

Snadno do racku

Soundcraft EFX se ocitnout v mnoha aplikacích, včetně živé hudby, nahrávání, domy uctívání a více reproduktoru vybavení.

 

Upozornění:

Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Původní box a příručky nejsou zahrnuty. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.