Linka 6 StageScape M20d 20 vstup digitální Mixer - Ex Demo

 • Video 1
 • Video 2
 • Video 3
31 754 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Linka 6 StageScape M20d 20 vstup digitální Mixer.
 • Linka 6 je integrovaná míchací systém Professional.
 • 7 inch intuitivní dotykovou obrazovkou rozhraní.
 • Profesionální sada dynamiky, EQ a FX.
 • L6 propojení sítí

Linka 6 StageScape M20d 20 vstup digitální Mixer - Ex Demo

Podrobnosti

Line 6 StageScape M20d je jistě na světě nejchytřejší, nejjednodušší mixer! To je živá zvukařem pro hudebníky, kteří si svůj custom zvuk, ale kteří nejsou nutně zkušení zvukaři. Trávit více času přehráváním a méně času ladění s touto StageScape mix.Produkt Ref: 48121

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

StageScape M20d z linky 6 je navržen tak, aby se světově první inteligentní míchacího systému pro zvuk. To umožňuje hudebníků snadno míchat jejich zvuk při přehrávání živého a komunikovat s mixer zcela novým způsobem. Klíčem k této koncepce je průlomové, dotykové obrazovky, který simuluje prostředí plné fázi, kde můžete přidávat a upravovat všechny Elements, jednoduše a rychle.

Masivní DSP moc přináší komplexní a profesionální zpracování na každém kanálu, včetně multi kanálové nahrávání zvuku. Můžete zachytit 20 sekund nahraného zvuku použít jako referenci nebo podpora pro kontrolu zvuku, ale pokud chcete nahrát pro delší jednoduše přidat SD karty nebo počítače. Celý systém lze ovládat vzdáleně od fáze pomocí iPad, takže můžete snadno upravit zvuk během zvukovou zkoušku, nebo i při hraní show.

Inovativní Touchscreen fáze

7 "barevný dotykový displej je zcela nový typ intuitivní rozhraní pro mixer. Zobrazí plné vyjádření fáze můžete přidat Elements, nahradí obecný řádky těžké si pamatovat fadery a knoflíky. Uspořádejte umělci a nástroje, jak je vidět na jevišti a jednoduše klepněte na každou z nich na jejich parametry upravit.

Inteligence je vestavěn do všech aspektů M20d míchání prostředí. Jakmile připojíte něco v mixéru na obrazovce ukazuje řadu ikon můžete vybrat ze. Uspořádejte fáze tak, jak je nastaveno před vámi a užitečné barevné kódování umožňuje snadno vyladit a upravit úrovně.

Navrhl muzikanty, hudebníky, mixer používá terminologii, že hudebníci ocení a pochopit. Slova jako "jasný" nebo "úder" se používají k označení x / osy y, nikoli složitý analytics a jednoduše přetáhněte značku dokud najít perfektní kombinaci těchto prvků. StageScape umožňuje hudebníci dělat co nejlépe a používat jejich uši k dosažení perfektní zvuk. Pokud jste zkušený zvukař, který chce větší kontrolu nad parametry hluboké režim úprav můžete dát tuto vyšší úroveň.

Dynamika, EQ a FX na každém kanálu

custom, na míru pro každý kanál na StageScape M20d jsou profesionální sada vyhrazené dynamiky, EQ a FX procesorů. Patří mezi ně plně parametrické NEK, dynamické NEK, filtry, standardní a vícepásmová komprese, omezovače, brány, zpoždění a další - více než 100 profesionálních zvukových procesorů připraven použít k vytvoření perfektní mix. Původní kvalitu zvuku je dosaženo díky 32 bit plovoucí bod zpracování celé.

Linka 6 poskytly knihovny profesionálně vytvořený kanál DSP přednastavené začít a dramaticky urychlit proces získání skvělý zvuk. Například připojíte kick drum mic, zvolte kick bubnu předvolbu a StageScape automaticky konfiguruje na míru sadu procesorů kanálu. Pak můžete přetažením prstu po vyladění Pad žádné změny, které chcete a perfektní zvuk.

Čtyři hlavní stereo efekt motory dodat nedotčené reverby, zpoždění, vokální doubler a další. Perfektní atmosféru a charakter zpěv, nebo použít další stereo reverb efekt motoru vytvářet custom nástroje na míru nebo doprovodný zpěv reverby přidáte. Vokální doubler mohou dodávat ohromující hloubku a bohatost vokálů, zatímco čtvrtý motor nabízí výběr profesionálních zpoždění, chorus, flanger efektů a textur.

Automatické snímání vstupů a výstupů - nastavení monitoru

Jakmile připojíte jakýkoliv kabel StageScape M20d aktivuje vstupní a automaticky nakonfiguruje custom kanál strip nastavení, které zahrnuje základní zisk, EQ, efektové a směrování. Výstupy práce stejným způsobem, připojte monitor nebo PA reproduktorů a se okamžitě objeví na touchscreen a signály jsou automaticky směrovány.

Control Mix přes iPad

Upravte přední části domu mix z kdekoli v publiku nebo na jevišti pomocí iPad a kompatibilní USB WiFi adaptér. Dokonce můžete mít každý člen týmu mají svůj custom iPad a řídit své custom mix monitoru a pak zvuk chlápka v publiku s jinou.

Vícestopé nahrávání

StageScape M20d vám umožní nahrávat s nebo bez počítače. Zachytit 16 kanálů plus hlavní mix ve vysokém rozlišení, formát 24 bitů WAZ na SD kartu, USB disk nebo přímo do počítače Mac nebo PC. Není třeba nastavit DAW - stopy můžete míchat do vašeho oblíbeného softwaru později. M20d nabízí rychlý a efektivní nahrávání. Skutečnost, že lze zaznamenat až 20 sekund mixer vnitřní paměti vám umožní pracovat na mix snadno opakování nahrávání.

Potlačení zpětné vazby a zisku předzesilovače

StageScape M20d funkce potlačení vícepásmová zpětnou vazbu na kanál, který identifikuje problém frekvence a rychle vyrovnává automaticky. StageScape M20d je schopna ovládat až 12 nezávislý názor frekvence.

Auto Výbava a výbava sledování umožňují rychlost přes zvukovou zkoušku a jistý výkon. Automatický Trim prověří příchozí signály během zvukovou zkoušku a pro vás nastaví ideální vstupní úrovně. Střihací sledování pokračuje ke snížení zisku při vaší sady dojde k oříznutí - beze změny úrovně mixu. Budete nikdy muset starat o nežádoucí zkreslení ve vašem výkonu znovu.

L6 odkaz

Pomocí odkazu L6 připojení StageScape M20d k StageSource reproduktorové systémy a můžete vytvořit digitálně propojené fáze instalace. Trasy sledovat kanály a StageScape budou automaticky rozpoznat, jaké reproduktory jsou používány jako monitory. Hlavní Pa reproduktorů budou samostatně konfigurovat, pan stereo signály, upravit chytrý řečník režimy a provádět širokou optimalizace systému. Mixer také automaticky uznává subwoofery a crossovery a zjistí, jaké reproduktory jsou používány jako monitory a trasy sledovat kanály. Stisknutím tlačítka můžete uložit nastavení celého systému PA.

Funkce a technické údaje:

Vstupy/výstupy:

 • 12 vysoce výkon, digitálně řízený, rozpoznáním mic/line vstupy
 • 4 další auto detekce linkových vstupů
 • 2 digitální vysílání vstupy přímo z počítače, USB disk nebo SD kartu
 • Stereo linkových vstupů pro integraci MP3 přehrávače a jiné zvukové zdroje
 • 4 auto detekce monitor výstupů na vyvážené XLR konektory
 • 2 rozpoznáním hlavní výstupy na vyvážené XLR konektory
 • L6 LINK vícekanálový digitální sítě pro integraci L6 propojení povoleno reproduktorové systémy

Control:

 • 7palcový barevný dotykový displej vizuální mixážní prostředí
 • Možnost vzdáleného řízení jednoho nebo více iPad a iPad 2 vybavení, přes USB WiFi adaptéru (prodává se samostatně)

Záznam:

 • Vícekanálové nahrávání do počítače, USB disk nebo SD kartu
 • Rychlé Capture nahrávání na interní paměť pro kontrolu zvuku

Zpracování:

 • Vnitřní 32-bit plovoucí bod zpracování zvuku
 • Masivní DSP síly poskytuje nedodržení NEK, dynamické NEK, kompresory, kompresory vícepásmová, brány, zpoždění, omezovače a více
 • Potlačení zpětné vazby vícepásmová na každém mikrofonní vstup
 • 4 stereo hlavní efektové motory včetně reverby, zpoždění, vokální zdvojnásobil a dalších
 • Prakticky neomezenou I/O nastavení scény a kanál zpracování předvoleb

Upozornění:

Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Jinak jednotka funguje jako nový. Původní box zahrnut.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.