LD Systems MAUI 11 Mix kompaktní sloupec Active PA systém

  • Video 1
  • Video 2
13 974 Kč RRP 18 249 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Active sloupec reproduktorový systém s postavena v mixéru.
  • Tři cesta zvětšuje, maximální zvuk disperze.
  • PA systém Monitor.
  • Plug and Play.
  • Žádné kabely nebo potřebných porostů

LD Systems MAUI 11 Mix kompaktní sloupec Active PA systém

Podrobnosti

MAUI 11 Mix je aktivní sloupec reproduktorový systém s vestavěný v míchání části, poskytující maximální rozptyl zvuku a konzistentní kvality pro diváky i účinkující. Je navržen pro použití plug-and-play - jednoduché nastavení a ihned vyrazit!

Produkt Ref: 51496

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

2 x 6,5" V-konstrukce věže Subwoofer má své kontroly, které jsou snadno dostupné pro rychlé úpravy. S výkonem 200 W RMS pro subwoofer a 140 W RMS pro sloupce, integrovaný zesilovač třídy D přináší spoustu jasnosti a punč. LD LECC DSP funkce omezovač, ekvalizér, kompresor a crossover funkce, která vám profesionální úrovně jemné ladění.

MAUI 11 je ideální pro sólového umělce, malé skupiny a modile DJs z důvodu jeho výkon a pohodlí. Je také ideální pro každého, pořádání soukromých oslav, firemních akcí nebo prezentací. Součástí systému zámek zasunuto přesnost nevyžadují žádné kabely reproduktorů nebo stojany, navíc minimální hmotnost a celoomleté subwooferu rukojeť umožňují snadnou manipulaci a dopravu.

Chcete-li zobrazit úplné specifikace pro MAUI 11 PA systém Stáhnout PDF výše.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.