Korg mini KAOSS PAD 2 dynamické efekty procesor - Ex Demo

 • Video 1
2 655 Kč RRP 4 866 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Vážné DJ Toolsada.
 • Realtime Touchpad Control.
 • 100 KAOSS dynamické.
 • V Mic.
 • MP3 přehrávač

Korg mini KAOSS PAD 2 dynamické efekty procesor - Ex Demo

Podrobnosti

Elegantní, soběstačný a je připravena pro fázi, studiu nebo na scénu - zavedení mini KAOSS PAD 2 - s onboard přehrávání MP3! -Produkty Korg KAOSS PAD Series staly jednotky musí mít účinek v každý hudebník plošinu - zejména na scéně DJ. Originální mini KAOSS PAD získal obrovskou popularitu pro balení plnohodnotným efektové do kompaktního těla. Nyní Vítejte na mini KAOSS PAD 2!


Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Originální box a příručky nejsou zahrnuty. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Software v balíku s originální novinkou byla registrována nebo již nemusí být zahrnuty.

Produkt Ref: 34194

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Vedle dědění silný účinek programů z KP3 KAOSS PAD a KAOSS PAD QUAD, nabízí MP3 přehrávač s Nastavitelná rozteč, takže jednotka mini KAOSS PAD 2 ideální k vytvoření stylu DJ vystoupení. Jako DJ přehrávací vybavení, nebo použít k zpracovat celkovou produkci DJ soupravy s slavný Korg KAOSS efektové. Instrumentalistů, kytaristé, zvukařů a dokonce i hudební fanoušci ocení pomocí mini KAOSS PAD 2. Organické elektroluminiscenční (OEL) displej zajišťuje vynikající viditelnost. Přidejte k tomu dotykový posuvník pro snadné používání, microSD karty data uložení, navíc vestavěný reproduktor a mikrofon. Všechny tyto vlastnosti odrážejí vylepšení do elegantní a vzrušující mini KAOSS PAD 2.

Ovládací touchpad v reálném čase

Intuitivní design a úžasnou flexibilitu dotykové umožňuje mini KAOSS PAD 2 snadno řídit více efektů a parametry jednoduše hlazení, řezání nebo tření KAOSS dotek pad s jejich prstem. Pomocí této nevšední design, lze snadno ovládat efektové komplexně, který by nebylo možné na konvenční efekt jednotky, téměř jako by jste hráli na hudební nástroj.

100 KAOSS dynamický

100 různorodých, ready-to-play efekt programy jsou zabaleny do mini KAOSS PAD 2, včetně mnoha zděděné z KP3 KAOSS PAD. Patří mezi standardní efekty Flanger, filtr, Delay a Reverb, jakož i tři nové efekty, které se poprvé objevila na KAOSS PAD QUAD:, mocný Looper, Vinyl Break a vyhýbal kompresoru.

FX verze poskytuje přirozené efekty a přechody

Když se váš prst ze touchpad, FX verze automaticky přidá delay efektu tak, aby účinek hladce splývá s písní nebo výkon a zabraňuje náhlé účinek výpadky. Při použití efektu (například agresivní zkreslení), která má úplně jiný charakter než nezpracovaný zvuk, Výprodej vydání FX zajistí, že účinek bude přirozeně svrstevnýnout do stopy své skladby.

Extreme výkon

Vynikající DJ a živých vystoupení, mini KAOSS PAD 2 obsahuje tři programové paměti pro okamžité stažení oblíbených efektů. Funkce zmrazení vliv parametrů na základě současné umístění vašeho prstu na touchpad pro hands-free provoz. Auto BPM detekce synchronizuje příslušné efektové na tempo skladby, takže vše, co i nadále pohybovat v synchronizaci pro profesionální výkon. Tyto funkce poskytují mini KAOSS PAD 2 s extrémní DJ potenciál.

Vestavěný mikrofon

Je třeba opravdu uděláš na tanečním parketu? Mini KAOSS PAD 2 nabízí vestavěný mikrofon, který slouží jako "výkřik" mic během vašeho vystoupení DJ povzbudit dav. A ano, můžete aplikovat efekty na mic zvuk.

MP3 přehrávač

Mini KAOSS PAD 2 nabízí MP3 přehrávač, který umí přehrávat zvuková data z microSD karty. Můžete uložit své oblíbené písničky na kartu a použít efekty v reálném čase k písni, jak to hraje. Uložit zvukové efekty nebo jiný zvukový materiál, který se má použít během DJ, nebo oblíbenou píseň data uložit a pak se těšit, použití různých efektů. Na rozdíl od předchozích modelů KAOSS PAD samostatné mini KAOSS PAD 2 vám umožní provádět bez nutnosti jakékoliv další vybavení jako vstupní zdroje.

Jak ve formátu WAV, stejně jako formát MP3 je podporován; mini KAOSS PAD 2 lze použít pro profesionální vystoupení, které vyžadují vysokou kvalitu zvuku.

* SDXC karty nelze použít. * Podporované formáty souborů: WAV soubory (16 bitů, 44,1 kHz, 48 kHz, stereo) MP3 soubory (44,1 kHz@128, 192, 256, 300 kb/s, stereo, podporujících VBR)

Vážné DJ toolsada

Rychlost přehrávání MP3 přehrávače vnitřní lze měnit pomocí posuvníku hodnota. Mini KAOSS PAD 2 rovněž umožňuje nastavit startovací bod určující, kde v písni začne přehrávání. Kromě toho posuvník hodnota slouží jako fader k úpravě hlasitosti rovnováhu mezi externí zvukový vstup a MP3 přehrávač, což mini KAOSS PAD 2 k lze použít jako závažné přehrávače DJ nebo jednoduchý mix. Přidejte mini KAOSS PAD 2 jako třetí hráč v sadě DJ, Užijte si vzrušující hru DJ kombinováním dvou mini KAOSS PAD 2s, nebo nahrát svůj mini KAOSS PAD 2 zvukové efekty nebo hlasové vzorky a použít ji jako vzorek hráče!

Nahrávat vaše vystoupení

MicroSD karty lze použít pro uložení MP3 data a také zachytit mini KAOSS PAD 2 výkon do hlavní záznam jako WAV formát data. Jakmile jste našli perfektní způsob, jak aplikovat efekt, můžete použít tuto funkci k zaznamenání váš nápad. To je pohodlný způsob, jak sdílet mini KAOSS PAD 2 představení na internetu.

6 přednastavení zvuku demo smyčky

6 přednastavených zvukových demo smyčky jsou uloženy ve vnitřní paměti. Tyto smyčky demo poskytují šikovný zdroj zvuku, který lze použít k okamžitě konkurz různé programy účinek, aniž by se museli připojit externí audio přehrávač, nebo dříve, než zvuková data nebo MP3 soubory byly uloženy na microSD kartu.

Ergonomický design

Mini KAOSS PAD 2 nabízí komfortně zakřivené subjekt, který je elegantní a velmi snadné hrát. Vysoce kontrastní displej OEL (organický elektroluminiscenční) jasně ukazuje názvy zvuků, funkcí a parametrů a zajišťuje vynikající viditelnost i ve spoře osvětlené pódium nebo fáze. Stejně jako u touchpadu, hodnota jezdce je také dotykový. Posuvné nebo poklepáním prstu (případně pro každé funkci), parametry a funkce mohou být vrstevnýnule regulovat. Lehký a kompaktní, KAOSS PAD 2 je dostatečně tenký, aby se vešel do ruky i do kapsy. Energeticky efektivní konstrukce umožňuje pracovat všude jen dvě baterie AA. Vybaven vestavěný reproduktor, KAOSS PAD 2 je připraven sdílet vzrušující zvukové kreace, ať vás vezme vaše hudba. Sluchátkový výstup poskytuje soukromí pro hraní a experimentování sama a lze použít také k připojení KAOSS PAD 2 jiné zvukové vybavení.

Funkce a technické údaje

 • Control efekty v reálném čase pomocí intuitivní touchpad rozhraní

 • 100 efekt programů, ideální pro DJ směsi nebo zvukový design

 • 3 Programové paměti poskytují okamžité navrácení oblíbených efektů

 • FX verze používá přírodní "ocas" na efekt zvuku

 • Silný Looper, Vinyl rozbít a vyhýbal kompozici efektové si půjčil od KAOSS PAD QUAD

 • Použijte funkci "Hold" zapamatovat si pozici na touchpadu

 • Vestavěný Auto BPM detekce

 • Interní mikrofon a externí audio vstupy

 • MP3 přehrávač s microSD slot pro kartu pro ukládání/výměnu dat;

 • Proveďte na mini KAOSS PAD 2 bez nutnosti jakékoli jiné vybavení!

 • Podpora pro změnu a startovací bod nastavení umožňuje vážně hrát DJ

 • Nahrávat vaše vystoupení

 • 6 přednastavených smyčky pro použití jako audio ukázky vzorku

 • Snadné čtení obrazovky používá high viditelnost organické EL (OEL) displej

 • Posuvník Hodnota umožňuje hladké parametr kontroly

 • Baterie provoz a vestavěný reproduktor pro on-the-go potěšení

Tato položka je bývalý předváděcí zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání po celém tělese. Chybí původní box a manuál, a nechybí ani žádné baterie. V opačném případě jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.