DISK Novation spustit Control a odpálit raketu kultura počítače S řadičem

 • Video 1
5 371 Kč RRP 6 669 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Idealni pro žive vystoupeni.
 • Mit Control vice nastrojů a efektů.
 • Plně kompatibilni MIDI třida.
 • Použiti s teměř jakykoli Software.
 • Zahrnuje Ableton Live Launchpad a Bass Station.

DISK Novation spustit Control a odpálit raketu kultura počítače S řadičem

Podrobnosti

Novy S Launchpad je aktualizovana verze nejprodavanějšiho řadiče pro Ableton Live a teď, dalši software. Ma mnohem jasnějši LED, vyrazně rychlejši obnovovaci frekvenci, je nyni typu plug and play s jinym softwarem, napřiklad FL Studio a funguje to i s iPad. Použiva vedle Novation Rzesilovačo, nebo jako samostatny řadič softwaru, spustit Control trva představeni na novou uroveň vyjadřovani.Produkt Ref: 42454

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Spustit Control

Robustni a kompaktni, spustit Control, ma 16 přiřaditelne knofliky, osm spustit pads a čtyři funkčni tlačitka. Knofliky povolit tekutiny kontrolu nad urovni, filtry a efekty, zatimco tři barvy spustit pads , ztlumit, aktivovat efekty a dokonce i spustit klipy nebo sceny.

Spustit Control přichazi s Ableton Live Lite a pracuje se všemi hlavnimi hudebni software. Je to dokonce kompatibilni s iPadem, stači použit mocny app Launchpadu od Novation.

Je perfektni pro Launchpad

Spustit Control rozšiřuje možnosti Launchpad řadiče, přidani 16 knofliky, tlačitka a 8 vice pads. Chnage způsob, jak vytvařet a provadět, je použit společně pro celkem prakticke ovladani mixy, nastrojů a efektů.

Dalši ovladaci Elements, než se na prvni pohled

Kontroly nekonči, jako spuštěni Control ma par triků v rukavu. Osm factory a osm uživatelske šablony umožňuji převzit kontrolu nad vice nastrojů a efektů okamžitě, bez přemapovani, přistavby jaky software použivate!

Spustit Control a Launchpad App

Novationsi Launchpad aplikace umožňuje vytvařet a provadět hudbu hned, jakmile připojite Launch Control do iPad. Napajena ze sběrnice, může vyvolat vzorky, efektove a co vic, Novation pracuji na upgrady, ktere vam umožni importovat custom vzorky a sdilet vaše vytvory, tak teď dostat na rukojeti se zaklady a popustit uzdu sve ohromujici vykony v budoucnu!

Pracuje se všemi hlavnimi hudebni software

Plně kompatibilni třidy, spustit Control lze použit se všemi velke hudebni software na Mac nebo PC, včetně Cubase, Pro Tools, Reason, logika a FL Studio. Verzi Ableton Live Lite, Bass nadraži a stanice V měkke syntetizatorů a rozsahlou knihovnu Loopmasters jsou zahrnute.

Launchpad S

Ať jste DJ, hudebnik nebo studio producenta, Rzesilovačo vam dava vše, co potřebujete pro vaš software použivat ihned po vybaleni. 64-Mřižky můžete zahajit a manipulovat s klipy, vyvolat smyčky, oheň mimo efektove, ovladat mixer - a mnoho dalšiho. Je dodavan s hudebni software Ableton Live (Launchpad vydani), někteři z nejlepšich světovych DJs a producentů. Launchpad S take spoušti smyčky a efektove v nove Novation Launchpad aplikace pro iPad.

Hlavni panel S - dalši generace Launchpad

Launchpad je zcela přenosny. Připojeny k počitači - nebo iPad - přes USB, je to plně sběrnice běži (neni potřeba pro elektricke zasuvky) a je lehky a snadno se přenaši kdekoliv. Launchpad S je MIDI třidy vyhovujici, tak to funguje s jakymkoli softwarem MIDI na počitači Mac nebo Windows PC a pracuje na iPad od Camera Connection sada (neni současti baleni): Launchpad S převede vaš iPad do mřižky založene hudebni system - žadne přidavne napajeni nezbytne, stači připojit a hrat.

Novation Launchpad iPad ® app

Novation vytvořil Launchpad aplikace pro iPad, ktery je naprosto samostatna hudebni tvorby a vykonu zkušenosti. To neni softwarove řizeni app, hosti sve custom zvuky a umožňuje spuštěni smyčky s Launchpad S hardwarem. Existuje take cela řada efektů, ktere mohou byt spouštěny pomoci tlačitka si Launchpad, včetně filtrů, zasekava a buben roll stylizovane efektove. Může byt spuštěn v kombinaci vytvořit nějake neuvěřitelně silne představeni.

Launchpad S a FL Studio

Launchpad S integruje s FL Studio vykon režimu, takže si můžete vyvolat klipy a ziskat hands-on kontrolu nad FL Studio mocne nove představeni funkci zony. Pomoci tlačitek načrtnout bije s bubnem regaly a přiřadit je k dalši funkce. Lze ovladat teměř všechny hudebni software pomoci Novationje přiřknout ziskani 'Automap' ovladaci software - a Launchpad S je plně MIDI kompatibilni třidy tak to bude řidit jakykoliv MIDI aplikace.

Funkce / specifikace

Systemove požadavky:

 • Mac: OS X 10,8 horsky lev a 10.7 Lion
 • Windows: Windows 8 a Windows 7 (32 a 64 bitů)
 • iPad: iPad2 nebo novějši, je doporučeno. iOS 5 nebo vyšši
 • Připojeni: Třida kompatibilni USB
 • Bezpečnost: Slot pro zamek Kensington
 • Vaha (g): 470
 • Rozměry (mm): 240 x 118 x 23

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.