DISK Mackie Thump TH-15A Active reproduktor s reproduktoru Bag

5 750 Kč RRP 11 384 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 300Wattový středopásmové, ovladač komprese 100 Watt.
 • Lehký Design, extrémně přenosný.
 • Jakostní třídy d rychlé zotavení zesílení.
 • Nastavitelný 3-Band ekvalizéru
 • Mackie Active elektronika pro celkové Optimalizace systému

DISK Mackie Thump TH-15A Active reproduktor s reproduktoru Bag

Podrobnosti

Univerzální design, funkce Mackie TH-15A uživatelem nastavitelný EQ 3-band pro kontrolu tón a, protože může být sloupkem nebo používané jako klín, náraz TH-15A představuje nejlepší hodnotu pro úplné fáze řešení k dispozici.Chránit a dopravy Mackie TH15 dum, přenosný reproduktor s autentické vak reproduktor Mackie zahrnuté v této nabídce.


Poznámka: rozevíracích stojan není zahrnuta.Produkt Ref: 29422

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Navrhl stejný tým Mackie, který produkoval nejprodávanější Mackie SRM450v2, Mackie Thump TH-15A přináší hluboké bučení-cíl a skutečná moc v lehká konstrukce, která je velmi přenosný. Zesílení třídy D rychlé zotavení tlačí 400wattů vysokofrekvenční kompresi dat a bass bušení 15 "basový reproduktor. Navíc, Mackie Active zpracování, včetně přesné crossover a řidič čas zarovnání poskytuje celkové optimalizace pro maximální efektivitu.

Víc než jen pohonem ozvučnice

TH-15A má zabudovaný power zesilovač-má dva z nich, 300watt pro 15 "basový a 100W pro vysokofrekvenční kompresi dat. Si Mackie třídy D rychlé zotavení-nízkofrekvenční zesilovač jednotky s reproduktorem efektivněji s vedlejším produktem méně tepla než ostatní reproduktory. Ale mnohem víc jde do Mackie reproduktor design než jen zesilovače. Mackie Active technologií (založené na populární série SRMv2) rozděluje frekvence od 2pásmový crossover přesnost a také čas zarovná tak nízkofrekvenční signály a vysokofrekvenční signály dorazí v synchronizaci každému členovi své publikum. Active komprese poskytuje první linii obrany pro ovladače a tepelné obvody chrání zesilovače a napájení by se věci příliš horká. Všechny palubní elektronické systémy práce společně dynamicky vyrobit vynikající kvalitu zvuku dříve k dispozici v této cenové kategorii.

Přenositelnost splňuje všestrannost

Nejenže je TH-15A vynikající PA krytu, je také lepší sledovat jen klín proti kabinetu na bok a zase nahoru. Kompaktní, lehký design znamená nulové napětí, zda montáž na vysoký kůl nebo načítání se van. TH-15A široké Frekvenční odezva je ideální jako klávesnice, hlasitý nebo dokonce basová kytara monitoru. Údery má neuvěřitelně hladké reakci a rozptyl široké spektrum frekvencí, takže můžete kliky bez obav, ohlušující odezvu.

Výjimečný akustický výkon

TH-15A napájení reproduktorů uhasit obrovské množství zvuku pro jejich velikost a cenu. Obousměrný portován design vytváří dostatek množství basů v hrudníku bušení, a jeho kompresi dat 1 "zajišťuje hladký, široký rozptyl. Dokonce jsme vložili 3pásmový ekvalizér na vstupu vám tónové ovládání mohl někdy chtějí s dostupné 15dB boost nebo snížit na 80Hz (nízké police), 100Hz až 8 kHz (sweepable MID) a 12kHz (vysoké police). S TH-15A mimořádně všestranný EQ můžete přidat nějaké další náraz do tohoto vášeň, vyvedu prskání v hi klobouky, přidat pop zpěv nebo správné akustické anomálie v místnosti.

Ochrana vaší investice

Protože víme, že požadují od reproduktorů, přidali jsme nějaké další obvody udržet své TH-15As účinkování na jejich nejlepší, i když opravdu zatlačil na dlouhou dobu. Každý řidič má své custom transparentní kompresi okruh, který pomáhá chránit před škodlivými přechodné vrcholy. Nadměrné exkurze filtr, vloženo těsně před nízkofrekvenční zesilovač, chrání před stlačena out, když low-end jede na maximum s reproduktorem. To znamená, že můžete hit je těžké bez strachu z tepelné poškození. Víme, že to může být docela horko v reálném světě, takže pokud přehřátí elektroniky, oddělené teplotní spínače aktivaci a vypnutí zesilovače vysoké a nízké frekvence, dokud nevystydnou. Tyto dodatečné ochrany zajistí dlouhodobou životnost a skvěle znějící reproduktory, můžete vždy spolehnout.

Funkce a technické údaje:

Další informace o Mackie Thump TH-15A Active reproduktor, Stáhněte si PDF z odkazu níže.

 • Zesílení: 400W ultra-efektivní rychlé zotavení zesílení
 • Převodníky:High výkon měniče
 • Basový reproduktor: 15 "precizní subwoofer
 • Řidič: 1 "kompresi dat
 • Crossover:Přesnost 2pásmový crossover
 • Převodník:Snímače čas zarovnání
 • EQ: Uživatelem nastavitelný kontur 3-band EQ s sweepable střední frekvence
 • Vstup:Mikrofonní/linkový vstup pro přímé připojení jednoho mikrofonu
 • Pouzdra:Tvrdý, odolný proti nárazu polypropylenový kryt
 • Aplikace:Pole Mount a podlahové klín schopný
 • Přenositelnost:Extrémně lehké a přenosné
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.