DISK Mackie Thump TH-12A Active reproduktor

6 507 Kč RRP 8 670 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Mackie TH-12A 2pásmový Bi zesílený, napájené reproduktor.
 • Zesílení třídy D rychlé zotavení poskytuje 400 wattů.
 • Active elektroniky poskytují celkový systém optimalizace.
 • Pro zpěv jen scénáře a akustické nástroje

DISK Mackie Thump TH-12A Active reproduktor

Podrobnosti

Mackie na TH-12A 12 "motorový reproduktor nabízí prověřené Mackie výkon v přenosné designu, která poskytuje 400 wattů moci s vyšší střední, ideální pro aplikace, vokální a akustické. S funkcemi jako 3-band EQ a Mackie Active elektroniky pro optimalizaci systému, TH-12A poskytuje potřebné nástroje a náraz požadujete.Produkt Ref: 19399

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Mackie TH-12A Powered reproduktor nabízí prověřené Mackie výkon a kvalitu v přenosném designu, který přináší skutečnou sílu s vyšší střední třídy pro vokální a akustické aplikace. Efektivní zesílení třídy D rychlé zotavení poskytuje 400 wattů celkem systém, naladěn na dokonale odpovídaly precizní subwoofer zakázku 12 "a 1" kompresi dat.

TH-12A dodává Buch si poptávku a všechny nástroje, které potřebujete, včetně user nastavitelná 3pásmový EQ a Mackie Active elektronika pro optimalizaci celkového systému. Silný, poutavý a mimořádně cenově dostupné, TH-12A je možnost nejlépe pohonem reproduktor pro váš hard vydělané peníze.

Navrhl stejný tým, který produkoval nejprodávanější Mackie SRM450v2, Mackie Thump série Powered reproduktory poskytují hluboké bučení-cíl a skutečná moc v lehká konstrukce, která je velmi přenosný. Zesílení třídy D rychlé zotavení tlačí nesrovnatelnou moc vysokofrekvenční kompresi dat a bass bušení high výstup subwoofer.

Navíc, Mackie Active zpracování, včetně přesné crossover a řidič čas zarovnání poskytuje celkové optimalizace pro maximální efektivitu. Univerzální design, náraz reproduktory jsou vybaveny uživatelem nastavitelný 3pásmový EQ pro kontrolu tón, a vzhledem k tomu, že mohou být sloupkem nebo použít jako klín, bušit série reproduktory představují nejlepší hodnotu pro úplné fáze řešení.

Víc než jen pohonem ozvučnice

Jistě, náraz reproduktory mají vestavěný zesilovač - ve skutečnosti, každý dvě z nich. Si Mackie třídy D rychlé zotavení-nízkofrekvenční zesilovač jednotky s reproduktorem efektivněji s vedlejším produktem méně tepla než ostatní reproduktory. Ale mnohem víc jde do Mackie reproduktor design než jen zesilovače. Mackie Active technologií (založené na populární série SRMv2) rozděluje frekvence od 2pásmový crossover přesnost a také čas zarovná tak nízkofrekvenční signály a vysokofrekvenční signály dorazí v synchronizaci každému členovi své publikum.

Active komprese poskytuje první linii obrany pro ovladače a tepelné obvody chrání zesilovače a napájení by se věci příliš horká. Všechny palubní elektronické systémy práce společně dynamicky vyrobit vynikající kvalitu zvuku dříve k dispozici v této cenové kategorii.

Přenositelnost splňuje všestrannost

Pro většinu lidí přenositelnost je prvořadá. Právě proto náraz reproduktory jsou mimořádně kompaktní a lehký, zvláště TH-12A která je necelé dva metry vysoký a váží něco přes 25 kg. Vokálně pouze scénáře a aplikace s akustické nástroje, které vyžadují vyšší střední třídy TH-12A svítí.

Náraz reproduktory jsou nejen vynikající PA skříní, také dělají lepší sledovat klín - jen ležela kabinetu na bok a zase nahoru. Kompaktní, lehký design znamená nulové napětí, zda montáž na vysoký kůl nebo načítání se van. Ultra-široký frekvenční rozsah činí je ideální jako klávesnice, hlasitý nebo dokonce basová kytara monitoru. Rána reproduktory mají neuvěřitelně hladké reakci a rozptyl široké spektrum frekvencí, takže můžete nahodit em a stále zvuk, hladké a nikdy kruté.

Výjimečný akustický výkon

Rána série napájení reproduktorů uhasit obrovské množství zvuku pro jejich velikost a cenu. 2pásmové portován design vytváří dostatek množství basů v hrudníku bušení, a jejich kompresi dat 1 "zajišťuje hladký, široký rozptyl. Mackie dokonce vloženo 3pásmový ekvalizér na vstup vám tónové ovládání mohl někdy chtějí s dostupné 15dB boost nebo snížit na 80Hz (nízké police), 100Hz až 8 kHz (sweepable MID) a 12kHz (vysoké police). S jejich mimořádně všestranný EQ můžete přidat nějaké další náraz do tohoto vášeň, vyvedu prskání v hi klobouky, přidat pop zpěv nebo správné akustické anomálie v místnosti.

Funkce a technické údaje:

 • Zesílení: 400W ultra-efektivní rychlé zotavení zesílení
 • Převodníky:High výkon měniče
 • Basový reproduktor: 12 "precizní subwoofer
 • Řidič: 1 "kompresi dat
 • Crossover:Přesnost 2pásmový crossover
 • Převodník:Snímače čas zarovnání
 • EQ: Uživatelem nastavitelný kontur 3-band EQ s sweepable střední frekvence
 • Vstup:Mikrofonní/linkový vstup pro přímé připojení jednoho mikrofonu
 • Pouzdra:Tvrdý, odolný proti nárazu polypropylenový kryt
 • Aplikace:Pole Mount a podlahové klín schopný
 • Přenositelnost:Extrémně lehké a přenosné
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.