DISK Mackie Thump TH-12A Active reproduktor s reproduktoru Bag

6 958 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Mackie náraz TH12A Active reproduktor & pytel.
 • Třída D rychlé zotavení zesílení poskytuje 400 wattů.
 • Mackie Active electronics poskytují celkový systém optimalizace.
 • Pro jen zpěv scénáře & akustické nástroje

DISK Mackie Thump TH-12A Active reproduktor s reproduktoru Bag

Podrobnosti

Mackie na TH-12A 12 "motorový reproduktor nabízí prověřené Mackie výkon v přenosné designu, která poskytuje 400 wattů moci s vyšší střední, ideální pro aplikace, vokální a akustické. S funkcemi jako 3-band EQ a Mackie Active elektroniky pro optimalizaci systému, TH-12A poskytuje potřebné nástroje a náraz požadujete.Chránit a dopravy Mackie TH12A dum, přenosný reproduktor s autentické vak reproduktor Mackie zahrnuté v této nabídce.

Produkt Ref: 29423

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Mackie TH-12A Powered reproduktor nabízí prověřené Mackie výkon a kvalitu v přenosném designu, který přináší skutečné síly s vyšší střední třídy pro vokální a akustické aplikace. Efektivní zesílení třídy D rychlé zotavení poskytuje 400 wattů celkem systém, naladěn na dokonale odpovídaly precizní subwoofer zakázku 12 "a 1" kompresi dat.

TH-12A přináší náraz požadujete a všechny nástroje, které potřebujete, včetně user nastavitelná 3pásmový EQ a Mackie Active elektronika pro optimalizaci celkového systému. Silný, poutavý a ultra-affordable, TH-12A je možnost nejlepší výkonný reproduktor pro váš hard vydělané peníze.

Navrhl stejný tým, který produkoval best-selling Mackie SRM450v2, Mackie Thump série napájení reproduktorů doručit hluboké bučení-cíl a skutečná moc lehká konstrukce, která je velmi přenosný. Zesílení třídy D rychlé zotavení nesrovnatelnou moc tlačí na vysokofrekvenční kompresi dat a high výstup subwoofer bass bušení.

Navíc, Mackie Active zpracování, včetně přesné crossover a řidič čas zarovnání poskytuje celkové optimalizace pro maximální efektivitu. Univerzální design, náraz reproduktory jsou vybaveny uživatelem nastavitelný 3pásmový EQ pro kontrolu tón, a vzhledem k tomu, že mohou být sloupkem nebo použít jako klín, bušit série reproduktory představují nejlepší hodnotu pro úplné fáze řešení.

Klepněte na odkaz níže zobrazíte další podrobnosti o Mackie Thump TH-12A Active reproduktoru.

Poznámka:Stativ není součástí balení.

Víc než jen pohonem ozvučnice

Jistě náraz reproduktory mají vestavěný zesilovač - ve skutečnosti, každý má dvě z nich. Je Mackie třídy D rychlé zotavení-nízkofrekvenční zesilovač jednotky spolu s reproduktorem efektivněji s vedlejším produktem méně tepla než ostatní reproduktory. Ale mnohem víc jde do Mackie reproduktor design než jen zesilovače. Mackie Active technologií (založené na populární série SRMv2) rozděluje frekvence od 2pásmový crossover přesnost a také čas zarovná tak nízkofrekvenční signály a vysokofrekvenční signály dorazí v synchronizaci každému členovi své publikum.

Active komprese poskytuje první linii obrany pro ovladače a tepelné obvody chrání zesilovače a napájení by se věci příliš horká. Veškeré palubní elektronické systémy práce společně dynamicky vyrábět vynikající kvalitu zvuku dříve k dispozici v této cenové kategorii.

Přenositelnost splňuje všestrannost

Pro většinu lidí přenositelnost je prvořadá. To je důvod, proč náraz reproduktory jsou mimořádně kompaktní a lehký, zvláště TH-12A která je necelé dva metry vysoký a váží jen něco málo přes 25 kg. Vokálně pouze scénáře a aplikace s akustické nástroje, které vyžadují vyšší střední třídy TH-12A svítí.

Náraz reproduktory jsou nejen vynikající PA skříní, také dělají lepší sledovat klín - jen ležela kabinetu na bok a zase nahoru. Kompaktní, lehký design znamená nulové napětí, zda montáž na vysoký kůl nebo načítání se van. Ultra-široký frekvenční rozsah činí je ideální jako klávesnice, hlasitý, nebo dokonce basová kytara monitoru. Rána reproduktory mají neuvěřitelně hladké reakci a rozptyl v širokém rozsahu kmitočtů, takže můžete kliky? em a stále zvuk, hladké a nikdy kruté.

Výjimečný akustický výkon

Rána série napájení reproduktorů uhasit obrovské množství zvuku pro jejich velikost a cenu. 2Pásmové portován design vytváří dostatek množství basů v hrudníku bušení, a jejich kompresi dat 1 "zajišťuje hladký, široký rozptyl. Mackie dokonce vloženo 3pásmový ekvalizér na vstupu vám tónové ovládání mohl někdy chtějí s dostupné 15dB boost nebo snížit na 80Hz (nízké police), 100Hz až 8 kHz (sweepable MID) a 12kHz (vysoké police). S jejich mimořádně všestranný EQ můžete přidat nějaké další náraz do tohoto vášeň, vyvedu prskání v hi klobouky, přidat pop zpěv nebo správné akustické anomálie v místnosti.

Funkce a technické údaje:

 • 400W ultra-efektivní rychlé zotavení zesílení

  • LF 300W špička / 150W RMS (třída D)

  • HF 100W špička / 50W RMS (třída A / B).

 • High výkon měniče
  • vysoce přesné basový reproduktor 12 "
  • 1 "kompresi dat
 • Mackie Active elektroniky poskytují celkový systém optimalizace

  • Přesnost 2pásmový crossover
  • Snímače čas zarovnání
 • Uživatelem nastavitelný kontury 3-band EQ s sweepable střední frekvence
 • Mikrofonní/linkový vstup pro přímé připojení jednoho mikrofonu
 • Tvrdý, odolný proti nárazu polypropylenový kryt
 • Pole Mount a podlahové klín schopný
 • Extrémně lehké a přenosné

Poznámka:Stativ není součástí balení.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.