IK Multimedia iRig Mic HD pro iOS, černá

2 952 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Vysoce kvalitni digitalni mikrofon.
  • Pro použiti s vašim iOS vybaveni.
  • Elektretovy Kondenzatorova kapsle.
  • Přesne zisk Control.
  • Idealni pro rozsah zaznam aplikace

IK Multimedia iRig Mic HD pro iOS, černá

Podrobnosti

Prvni vysoce kvalitni digitalni ručni mikrofon pro iPhone, iPad, iPod touch a Mac.Produkt Ref: 43217

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

iRig Mic nabízí nedotčené kvalitu digitálního zvuku a multiplatformní kompatibilitu pro všechny generace iOS vybavení a Macs, kromě své praktické kapesní podobě faktor a výhodných vlastností.

Díky vysoce kvalitní elektretový Kondenzátorová kapsle a přesné získat kontrolu, iRig, Mic HD je vybaven zvládnout širokou škálu nahrávání aplikací. To je ideální pro zachycení profesionálně řeči, zpěvu, akustické nástroje, kytarové zesilovače, celá kapela nebo jakýkoli jiný druh zdroje zvuku.

S robustní kovové tělo konstrukce a pohodlné ruční form factor, iRig, Mic HD je ideální pro tazatelů, vysílání, moderátorů, zpěváků a muzikantů, kteří chtějí nejvyšší kvality nahrávání na cestách. Jeho standardní bydlení lze snadno namontovat na jakékoli pravidelné mic stand klip, a jeho design, nabízí odnímatelné kabely, udržuje jeho celkovou velikost minimum pro největší přenositelnost.

iRig Mic HD podporuje nejširší rozsah Apple vybavení přes sérii tří oddělitelných kabelů. To je první ruční mikrofon, obsahující Lightning konektor kabelu pro nejnovější iPhone, iPad a iPod touch modely, zatímco kabel USB umožňuje připojení k libovolnému počítači Mac. 30pinový kabel pro modely starších verzí iOS je také k dispozici.