DISK, na kole, 74 MAX/MSP a kolísání Bundle, verze 5

  • Video 1
16 452 Kč RRP 17 056 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Vytvořit si custom pluginy a uživatelské prostředí .
  • Design custom rozhraní a efekty .
  • Plná podpora DSP OSC, audio a midi .
  • Využití kolísání intergrate videa nebo obraz do vaší opravy

DISK, na kole, 74 MAX/MSP a kolísání Bundle, verze 5

Podrobnosti

Interaktivní grafické programovací prostředí pro hudbu, zvuk a médií.

Pro více než dvě desetiletí lidé pomocí Max/MSP k jejich počítače dělat věci, které odrážejí jejich individuální představy a sny. Kompatibilní s Mac a Windows, Max/MSP poskytuje pravda cross platformový authoring a zdarma runtime verze.

Produkt Ref: 14058

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Klepněte na odkaz níže můžete sledovat video Úvod do kolísání od Johna deKron

Co je s názvem?

Max/MSP/kolísání je tři věci:

  • Max, grafické programovací prostředí, které poskytuje uživatelské rozhraní, načasování, komunikace a podpora MIDI
  • MSP, v reálném čase zvukové syntézy a DSP
  • Jitter, pro zpracování videa a matrix

Přehled Max

Nejvyšší počet uživatelů jsou lidé, kteří chtějí dělat věci, které jdou nad rámec omezení běžných softwaru. Max je vizuální programovací jazyk - připojení objekty spolu s patch kabely k navrhování, co chcete. Krátký film ukazuje, jak tento proces funguje klepněte sem.

Zatímco lidé použili Max vybudovat širokou škálu aplikací, je primárně navržen pro základní Elements média: čas, interaktivity a kontrolu.

Přehled MSP

MSP dává stavebních bloků syntézy a DSP jazyka ve vizuální podobě. Ale ještě důležitější je, MSP umožňuje syntézu a DSP kontrolovat expresivní a mocné způsoby. Faktem je, že existují jen tak mnoho způsobů, jak zní, ale tam neomezenou řadu způsobů řízení zvuku, kvůli práci zvukových objektů způsobem MSP spolu s Maxův načasování, kontrolu a uživatelské rozhraní nástroje.

Kolísání přehled

Kolísání rozšiřuje Max/MSP programovací prostředí pro podporu manipulace realtime video, 3D grafiky a dalších datových souborů v rámci jednotného zpracování architektury. A kolísání 1.7 byl aktualizován tak, aby práce s Max 5, která zahrnuje podporu pro "Hledám" vizuálně ladit vaše výtvory, automatizované inspektory pro zobrazování atributů objektu, integrované dokumentace, unicode text a další.

Protože kolísání, jako Max/MSP, je v podstatě druhový, nabízí neomezené možnosti pro kreativní průzkum. Ať už máte zájem ve videu zpracování, interaktivní umění, vyučování nová média, nebo vizualizaci dat, kolísání nabízí obě vysoké a nízké úrovni nástroje pro práci s vzrušující nové způsoby.

Kolísání abstracts všechna data jako vícedimenzionální matice, takže objekty, zpracovávající obrázky lze také zpracovat audio, hlasitostových dat, 3d vrcholy nebo číselných údajů, můžete se dostanou do počítače. Kolísání je společné zastoupení zjednodušuje přehodnocování a transformace média. A s kolísání, mnoho typů dat mohou být zpracovány na GPU, využití masivně paralelních výpočetní výkon dnešních nejnovějších grafických karet.

Video

Přestože architektura kolísání je obecně, je vysoce optimalizována pro využití s daty videa a provede s ohromující rychlostí. Robustní sadu Matematické operátory, klíčování kompozice, analýza, colorspace konverze a korekce barev, zpracování alfa kanál, prostorové pokřivení, filtry konvoluce a speciální efekty dodávají stavební bloky pro své custom custom video ošetření.

Kolísání obsahuje rozsáhlou podporu pro Apple QuickTime architektury, jako například přehrávání všech QT podporované formáty souborů, vytvoření souboru reálném nebo nonreal studia, úpravy operace, import a export schopnosti, integrované efekty v reálném čase QT, videa digitalizace, QTVR, konverze formátu souborů a další. QuickTime zvuku mohou být směrovány do MSP využít kapacit MSP v mocné zpracování zvuku. Pro výrobní prostředí kolísání poskytuje podporu pro ovládání fotoaparátu digitálního videa (DV) jako vstup a výstup přes FireWire a podpora více monitorů pro výkon situace.

2D/3D grafiky

Kolísání je integrovaný grafický 2D/3D podpora poskytuje nástroje pro použití hardwarové accellerated OpenGL grafika spolu s videem, včetně možnosti 3D geometrie textur s datové proudy videa v reálném čase, převod audio a video proudů přímo do textu 2D/3D geometrie data a vykreslení modely, NURBS a další běžné tvary. Je tu dokonce i nízké úrovně přístupu k datům geometrie a většinu OpenGL API pro ty, kteří potřebují být blíž k mašinérii.

Snadné používání

Kolísání je těsně provázána se Cycling ' 74 Max/MSP grafické programovací prostředí, které umožňuje vizuálně připojení objektů zpracování dat spolu s patchcords k vytvoření customch aplikací v podobným způsobem modulární analogové syntezátory.

Tento vizuální rámec poskytuje schopnost budovat custom unikátní video efekty, realtime video míchačky, audio visualizers, obrázek na audio syntezátory, algoritmický obrazu generátory, dávkový převaděč/procesor programy nebo vaše srdce zatouží. Můžete sdílet programy, rozvíjet s ostatními uživateli Max/MSP a vytvářet samostatné aplikace, stejně jako je v současné době možné s Max/MSP. Je k dispozici bezplatné verze Runtime hospodaří jakékoli aplikaci vytvořenou s Max/MSP/kolísání.

Kolísání obsahuje interaktivní nápovědy soubory pro každé z jejích objektů, podrobná dokumentace, 37 výukových programů a odměn užitečné příklady.