DISK Propellerhead Reason Essentials 2 Laptop výrobce Bundle

3 767 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Reason nastrojů a efektů.
  • Zaznam a sekvenovani nastroje.
  • Virtualni kytary a Bass Line 6 POD.
  • SubZero EASYCONTROL Mini MIDI ovladač.
  • SubZero EASYPAD Mini MIDI Pad ovladač

DISK Propellerhead Reason Essentials 2 Laptop výrobce Bundle

Podrobnosti

Perfektni způsob, jak do hudebni tvorby. Reason Essentials 2 baličky ve všech zaznam, editace, efekty, nastroje a michaci nastroje potřebujete zněji skvěle. Tento svazek zahrnuje take SubZero regulatoru hlasitosti a Pad řadič, ktery děla ložnici a mobilni produkce mnohem rychlejši.Produkt Ref: 45587

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Propellerhead Reason Essentials 2

Reason Essentials 2 přinaši audio krajeni a optimalizaci na Reason sekvencer a umožňuje vytvařet REX soubory z nahravky přimo. Importujte audio soubory z vaši hudebni knihovny a webove stranky s podporou formatu zlepšeni souboru.

Vylepšeni pracovnich postupů k Reason Essentials 2 se psani, nahravani, vyrobu a michani v regalu a sekvencer ještě rychlejši, jednodušši a zabavnějši.

Reason Essentials 2, stejně jako jeho větši bratr Reason, klade muzicirovani v zaměřeni. Od konceptu až Povrchova uprava ma všechny zakladni nastroje pro soustruženi dobrych napadů do skvělych pisni.

Reason Essentials přichazi s vyběrem Reasonnastroji a efekty v virtualnim racku, zjednodušene verzi suverenně modelovany mixy a nahravani a sekvenovani nastrojů budete potřebovat. Pro kytaristy vestavěny virtualni kytara a baskytara lusky z linky 6 přinašeji širokou škalu špičkovych kytarovych zesilovačů, skřini a efektů.

Diky štědre zvukova banka a zname tvůrči tok Reason Essentials 2 je software, ktery vam umožni soustředit se na hudbu a povrchovou upravou tu piseň. A když budete potřebovat vic, inovujte na plne Reason pro dalši nastroje, efekty, michaci nastroje a zvuky.

Vytvořit

Zaznam hudby je o chopiš. Zachyceni perfektni vykon - nebo dokonce přibijeni tuto myšlenku, než to zmizi - vyžaduje nastroje, ktere jsou připraveni, když jste. Reason Essentials je vždy připraven.

Uspořadat

Můžete uspořadat sve stopy v jistem hladke a snadne Reason Essentials je dodavan s rychlou a flexibilni sekvencer. Okamžite a intuitivni, Reason Essentials? sequencer umožňuje řidit vaše upravy, takže můžete přesouvat a upravovat dily za pochodu.

Mix

Reason Essentials' suverenně modelovany mixažni pult nabizi flexibilni routing, vestavěny dvou pasmovy ekvalizer na každem kanalu, pokročile efekty manipulace, plna automatizace, a že kompresor radio připravene předlohy autobus vam dava velke studio.

SubZero EASYCONTROL

Lehky a kompaktni Control stanice

Lehky a kompaktni, USB napajeni EASYCONTROL poskytuje jednoduche použiti rozhrani s 9 přiřaditelne jezdců, knofliky a knofliky idealni pro vytvařeni inovativnich nastaveni a zvuky. Pomoci dodavaneho softwaru Editor a Control změnit režim, dokud mate nastaveni chcete změnit přiřazeni jednotlivych řadičů. Možnosti tohoto přizpůsobeni přijde k životu, kdy běh s řadič softwaru, napřiklad Ableton; kde různe neobvykle efekty lze vytvořit, ktera může inspirovat průkopnikem na poli novych skladeb.

SubZero EASYPAD

Lehky a kompaktni Beatstation

Lehky a kompaktni, USB napajeni EASYPAD poskytuje snadno použitelne rozhrani, ktere se sklada z 12 přiřadit custom rychlost pads idealni pro tvorbu inovativnich beaty a rytmy. Použivani současti software Editor a Control změnit režim, dokud mate nastaveni chcete změnit přiřazeni jednotlivych řadičů. Možnosti tohoto přizpůsobeni přijde k životu, kdy běh s hudebni software, napřiklad Ableton; kde různe neobvykle perkusni efekty lze vytvořit, ktera může inspirovat průkopnikem na poli novych skladeb.

Kompatibilni s PC/Mac

Kompatibilita s operačnimi systemy Windows XP/Vista/Windows 7 a Mac OS X zajišťuje, že existuje velmi malo domů a studio set-up, ktere EASYPAD nemůže zvladnout.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.