DISK Peterson Strobosoft VST Strobe Tuner

2 958 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK Peterson Strobosoft VST Strobe Tuner

Podrobnosti

Konzistentní výsledky optimalizace lze bez námahy dosáhnout každý čas. StroboSoft 2.0 neexistuje žádný důvod, proč by měla znít jakýkoli prvek v relaci neladí s samotné nebo kombinaci.

Přestaň se starat o vaše tuning a vrátit se k vytváření dnes. Můžete počítat StroboSoft každý prvek ve vaší nahrávky jsou dokonale sladěni s jeho bezkonkurenční přesností 1/10 centů.

Produkt Ref: 14111

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Jak funguje StroboSoft?

Jako samostatný jen používat svůj notebook vestavěný mikrofon nebo zapojte do mikrofonu a zahájením optimalizace!

Jako plug-in, nainstalujte distribuce ' slink ' ® microhost (zahrnuto v Deluxe a Suite verze) usměrnit zvuk do StroboSoft 2.0 z vaší KAVKA. Uvnitř relace přidejte StroboSoft 2.0 na insert nebo buss v VST nebo AU schopné KAVKA a optimalizovat vaše nástroje s bezkonkurenční přesností.

Nastavení nástroje doma

StroboSoft slouží k úpravě, víc než jen váš tuning. Ušetříte čas a peníze tím intonating nástroje doma! Intonate vaše společnost electrics snadno a rychle pomocí StroboSoft je vizuální intonace průvodce, který zaměstnává 2krok vizuální indicatorsystem, aby vám pomohla dosáhnout nejvyšší přesnosti při nastavování své nástroje.

Vizuální intonace v akci

Vestavěné funkce INTONATE bude vizuálně pomáhat při intonating nástroj. LED na vybraného struny budou vyplnit barvou, když jsi v řádné octave jen izolát stroboskop displej a hotovo!

Slazené šesnáctého a více

Využijte slazené Peterson? Šesnáctého s StroboSoft Deluxe. Slazené šesnáctého jsou sbírkou posuny přiřazeno konkrétní šesnáctého navržena tak, aby struny zvuk, No... sladší! Žádné další akordy nebo s kytary zvuk "out of the mix".

Peterson's GTR ® a BAS ® sladidla jsou proprietární nastavení založených na stupnici rovnoměrně temperované ladění. StroboSoft Deluxe také podporuje nástroje s ® Buzz Feiten ladění systému.

Technologie Plug and Play

StroboSoft poskytuje vše, co potřebujete přesně melodie a dokonce i uspořádání, kytara a baskytara bez nutnosti jakékoliv drahé další zvukové karty! StroboSoft lze úspěšně použít s hardwarem akcií zapojením nástroj do vstupu zvukové karty v počítači.

StroboSoft je volitelné vzorkovací frekvence bude podporovat všechny zvukové karty do 96 kHz. Pomocí voliče stereo/mono naladění najednou dva nástroje. Mají elektrickou kytaru na kanálu "L", zatímco akustické může být dokázaly "R", každý s individuální nastavení!