DISK M-Audio Profire 610 Firewire Audio rozhraní

7 008 Kč RRP 10 028 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK M-Audio Profire 610 Firewire Audio rozhraní

Podrobnosti

M-Audio vytvořil ProFire 610 audio rozhraní pomocí mnoha stejných prvků návrhu naleznete v rozhraní vlajková loď ProFire 2626 - v reakci na poptávku zákazníků, kteří potřebují kompaktní jednotka s funkční a původní kvalitu zvuku. Nyní mohou uživatelé využít sílu 24-bit/192 kHz audio řešení, M-Audio oktanové předzesilovač technologie a vestavěný DSP míchání v jednotce připravena vydržet jakékoli silniční prostředí sběrnice.

Produkt Ref: 12809

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Flexibilní rozhraní audio ProFire 610 byla navržena pro usnadnění potřebám různorodých hudebníky a producenty. Dva předzesilovače s přiřknout získaní oktan technologie nabízejí čisté, transparentní zvuk s mimořádně nízké zkreslení? ideální pro nahrávání skladeb v ateliéru. Více možností analogové i digitální připojení umožňují DJs a elektronických hudebníků ProFire 610 rozhraní jako středobod propracované vystoupení plošinu. Integrovaný DSP mixer umožňuje výrobcům a hudebníků k vytvoření více, nezávislé sledování směsi. Simultánní 6 x 10, I/O dává zvukaři a video editory schopnost vytvářet 7.1 prostorový zvuk se mísí v plné 24-bit/192 kHz audio rozlišení. Robustní, dobře-postavený podvozku umožňuje uživatelům přijmout ProFire 610 na cestě pro mobilní hudební produkci. Kombinací těchto profesionální studiové kvality nástroje v celku poloprostoru a stojan, ProFire 610 přináší výkonný záznam zkušenosti.

?ProFire 610 je bezkonkurenční volbou pro mobilní hudební produkci? řekl Adam Castillo, marketingový ředitel M-Audio.?Nabízí špičkové komponenty a vynikající kvalitu zvuku ProFire 2626 v balíčku přenosný, sběrnice? transformace Mac nebo PC na silné 6-in/10-out nahrávací studio.?

ProFire 610 rysy:

až 24-bit/192 kHz pro high-definition audio flexibilní integrovaný DSP mix 2 předzesilovače s přiřknout získaní M-Audio oktanové technologie 73dB získat rozsah * 48V phantomové napájení 20dB pad na každý předzesilovač signálu/peak LED kontrolky 6 jedinečných vstupů včetně: 2 konektory XLR/TS combo pro mikrofony, nebo nástroj úrovně vstupů 2 ¼? TRS vyvážené linkových vstupů stereo S/PDIF v 10 unikátní výstupy, včetně: 8 ¼? TRS vyvážené linie výstupy stereo S/PDIF výstup 2 ¼? TRS sluchátkový výstup s hlasitosti ovládání integrované 1 x 1 MIDI rozhraní 2 FireWire (IEEE 1394) porty JetPLL kolísání eliminace technologie pro stabilní synchronizace samostatné operace jako 2 mic pre / 2kanálový A/D-D/A převodník uživateli přiřadit hlavní hlasitost pro úplnou kontrolu nad úrovní výstupu napájení přes FireWire autobusu nebo externí napájecí zdroj poloprostoru a stojan tvarový faktor se vejde do univerzální stojan zásobník kompatibilní s většina hlavních audio software pro komplexní produktové informace, navštivte www.maudio.co.uk/ ProFire610. * Včetně 20 dB pad.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.