DISK M-Audio Fast Track C600; USB Audio rozhraní a řadiče

7 211 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • M-Audio Fast Track C600; Audio rozhraní & řadiče.
 • All nová cesta signálu doručování panenská kvality zvuku.
 • Vestavěné přepravní kontroly.
 • Dual sluchátka zesilovač.
 • Na základní desce MX jádro DSP technologie.

DISK M-Audio Fast Track C600; USB Audio rozhraní a řadiče

Podrobnosti

Původní, autorky M-Audio Fast Track nahrávání rozhraní nastavit standard pro kvalitu a jednoduchost ovládání. Nyní audio rozhraní Fast Track C600; je jednodušší než kdy transformovat své myšlenky v profesionální kvalitě hudby. Zůstat v tvůrčí tok a zachytit úžasné představení s Elements integrované dopravy.Produkt Ref: 22711

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Zvuk neuvěřitelne s all nove signalove cesty, ktera přinaši původni kvalitu zvuku. Snadno zkontrolujte vaše směsi na vice sad reproduktorů pomoci systemu spravy integrovanym monitorem. A užijte si flexibilitu nahravat s vaši oblibene hudebni software - včetně Pro nastroje SE. Fast Track C600; vam dava svobodu dělat hudbu s rychlosti vaši kreativity.

Pracovat požadovanym způsobem

Přišti generace Fast Track C600; redefinuje ulohu audio rozhrani v tvůrčim procesu. Znovu přiřadit dopravni kontroly a přiřadit tlačitko Multi zůstanete v tvůrči tok provedenim kritickych ukolů bez doteku myš. Napřiklad nahravani zahajite stisknutim tlačitka pro Multi, podruhe zastavit a vratit kde začala a potřeti dobyt dalši vzit. Představte si ty možnosti programovani libovolna posloupnost až osm kroků - pro jakykoli softwarovy program, ktery podporuje Klavesove přikazy ASCII - nebo použijte pohodlne přednastavene pracovni postupy s Pro Tools, Cubase, logika, živě, a Reason.

Zachytit, inspirujici nahravky s vestavěnou MX Core DSP

Už vas nebavi sledovani vokaly a nastroje, ktere jsou suche? Inspirovat skvěle představeni bez zdaněni CPU, na palubě MX Core DSP technologie umožňuje reverb nebo zpožděni na vystupy pro sluchatka s přelomu jedineho knofliku. Nastaveni inspirativni směsi sluchatka nebyla nikdy snazši. mix MX Core poskytuje take sofistikovane kanal-možnosti směrovani - přistupne přes intuitivni ovladaci panel.

Zajištěni směsi zni skvěle a přeložit

Pokud jste hledali snadny způsob A / B směsi na vice sad reproduktorů, Fast Track C600; je odpověď. Neni třeba kupovat dalši hardware - system pro spravu integrovanym monitorem usnadňuje konkurz směsi na až tři sady studiove monitory (nebo dvě sady monitory a subwoofer). Tak budete vědět, že vaše konečne směsi bude znit skvěle na jakekoli reproduktory.

Vyjimečna kvalita zvuku

Fast Track C-serie využiva technologie od našich vyrobků vyšši end doručit-znit jako M-Audio rozhrani řadek vůbec. Jsme věnovali pozornost každemu detailu - od nejkratši cesty možne signal boutique kvalitni předzesilovače, vynikajici převaděče a dalši špičkove komponenty - aby bylo zajištěno, že vaš zvuk zůstane věrny zdroji.

Dualni sluchatkovy zesilovač

Ať už sledujete obvykle zpěv nebo kompletu, budete pravděpodobně potřebovat vice sluchatek směsi. Fast Track C600; ma dva zcela nezavisle sluchatka, vystupy, takže můžete využit DSP mixer mocne směrovani a efektove možnosti vytvořit spravnou směs pro učinkujici - kompletni s reverb a delay.

Začiname s Pro Tools SE

Dodavany software Pro Tools ® SE umožňuje snadno vytvařet leštěny inscenace s 24 skladeb audio a virtualni nastroje, přes 100 virtualnich nastrojů, EQ, reverb a jine efekty.

Funkce a technicke udaje:

 • Předzesilovače: 4 vysoce kvalitni mikrofonni/linkovy combo předzesilovačů na zadnim panelu, s 20 dB pad na každe předzesilovač pro zachyceni teplejši signaly bez zkresleni
 • Vstupy: 2 předni panel-1/4 "nastroj vstupy
 • Mic moc: Phantomove napajeni pro kondenzatorove mikrofony
 • Analogovy vystup: 6 vyvažene Analogove vystupy s Sprava monitoru (reproduktor přepinani) system
 • Sluchatkovy vystup: 2 diskretni vystupů na sluchatka s ovladanim hlasitosti
 • Dalši vstup/vystup:S/PDIF digitalni I/O, 1 x 1 MIDI I/O
 • Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
  Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.