DISK Focusrite ISA One klasické před zesilovač s digitálním A/D kartou

 • Video 1
19 630 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Flexibilní nezávislé D.I. kanál.
 • Věnované vložit bod.
 • Volitelná Stereo 192 kHz A-D převodník.
 • Zahrnuje A/D kartou

DISK Focusrite ISA One klasické před zesilovač s digitálním A/D kartou

Podrobnosti

Klasický ISA jeden single-channel pre-zesilovač svázané s vyhrazenou ISA jednu A/D kartou, stejná karta jako s ISA430 MkII. ISA jeden mikrofon předzesilovač poskytuje prestižní si Focusrite ISA založených na transformátor předzesilovač v členité a přenosné šasi, Revolučně cenu.

Produkt Ref: 25528

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Předzesilovač pro mikrofon ISA byl poprvé zaveden v roce 1985. Tento transformátor založené předzesilovač vznikla první polovině roku ISA110 mic-pre a EQ modul si Focusrite kriticky oslavovaný Forte konzole. Tato konzole a později Studio konzole oslavovali jako nejlepší znějící konzolí vůbec postavena.

Předzesilovač je doplněna vstup a nezávislý kanál D.I., kompletní s vyhrazenou ovládáním hlasitosti, přepínač impedance aktivní nebo pasivní, TRS Jack výstup pro směrování na zesilovačuli a nezávislý výstup XLR na zadní. Tento flexibilní nezávislé D.I. dělá ISA jeden ideál pro inženýry chtějí svrstevnýnout D.I.'d kytara signál s mic měla kytara kabinetu, a pro náročné umělců kteří vyžadují jedno klasické řešení pro kytaru a zpěv.

Byla přidána Proměnná impedance obvodu , umožňuje uživateli přepínat mezi čtyřmi pečlivě vybrané vstupní impedance nastavení. Kromě původní impedance ISA110 další tři impedance nastavení umožňují dokonalé sladění, nebo kreativní neshoda předzesilovač s jakýkoliv mikrofon. ISA jednu také funkce vložit bod, potřeby vznikají umístit další zpracování mezi předzesilovač nebo D.I. a volitelné převaděč. Phantomové napájení, reverzní fázi a 75Hz, 18dB/oktávu high-pass filtru jsou také dostupné z šikmého přední fascia.

Nezávislý vstup měření pro oba kanály je poskytováno v podobě pohyblivé cívka VU metr s variabilní kalibrace oblek analogové a digitální záznam média, vedle dvou metrů šest LED vrchol; vstupů je možné měřit buď před, nebo post-insert. Kalibrace měřidla využívají stejné referenční body jako Avid Pro Tools HD systém, který umožňuje snadné line-up.

Jeden ISA sluchátkový výstup funkce ovládání hlasitosti vyhrazená, který dodává externí startovací stereo mix (jednoduchým kliknutím stopu nebo stereo mix z rozhraní nebo živé konzoli) krmení do sluchátek přes dva vstupy jack TRS na zadní části jednotky.

Funkce a technické údaje

 • Robustní a přenosné transformátor založené pre zesilovač
 • Vstup vnějšího zdroje (XLR a TRS Jack)
 • Nezávislé D.I. kanál
 • Vložit bod
 • VU metr
 • Šest metrů Led Peak
 • Sluchátka s ovládáním hlasitosti vyhrazená
 • Volitelné Stereo A/D převaděč poskytuje dva kanály 24 bit/192 kHz A-D převod s dynamickým rozsahem 119dB.

Chcete-li zobrazit úplné specifikace Focusrite ISA jednu klasické analogové jednokanálové Pre-zesilovač , Stáhněte si PDF níže.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.