DISC Korg mini KAOSS PAD 2 dynamický efektový procesor

 • Video 1
3 092 Kč RRP 4 888 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Vážné DJ Toolsada.
 • Realtime Touchpad Control.
 • 100 KAOSS dynamické efektové.
 • V Mic.
 • MP3 přehrávač

DISC Korg mini KAOSS PAD 2 dynamický efektový procesor

Podrobnosti

Elegantní, samostatné a je připraven pro fázi, studio nebo scény DJ - zavedení mini KAOSS PAD 2 - s na palubě přehrávání MP3! -Korg KAOSS PAD Series produkty se staly jednotky efektů musí mít v každé hudebník rig - zejména na scéně DJ. Původní mini KAOSS PAD má obrovskou popularitu pro balení plnohodnotným efektové do kompaktního těla. Přivítejte mini KAOSS PAD 2!Produkt Ref: 24120

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Kromě silný účinek programů, dědí od KAOSS PAD KP3 a KAOSS PAD QUAD, poskytuje MP3 přehrávač s nastavitelným hřiště, takže mini KAOSS PAD 2 jednotky ideální pro vytváření stylu DJ představení. Použít jako DJ přehrávací vybavení, nebo ji použít k zpracovat celý výstup padák DJ s Korg je slavný KAOSS efektové. Instrumentalistů, kytaristé, zdravé návrháři a dokonce i jen hudební fanoušky bude líbit, pomocí mini KAOSS PAD 2. Organické Elektroluminiscenční (OEL) displej poskytuje vynikající viditelnost. Přidejte k tomu dotyk jezdce pro snadné použití, dat z karty microSD úspor, navíc vestavěný reproduktor a mikrofon. Všechny tyto funkce jsou odrazem vylepšení začleněny do elegantní a vzrušující mini KAOSS PAD 2.

Realtime touchpad kontrola

Mini KAOSS PAD 2 uživatelům snadno řídit více efektů a parametry jednoduše hlazení, odposlouchávání nebo tření KAOSS touch umožňuje intuitivní navrhování a úžasné pružnost touchpad pad jejich prstem. Použitím tohoto pozoruhodného design, můžete snadno řídit efektové složitým způsobem, který by nebylo možné na konvenční efekt jednotce, téměř jako kdyby jste hráli na hudební nástroj.

100 dynamické KAOSS

100 rozmanité, připravený hrát efekt programy jsou zabaleny do mini KAOSS PAD 2, včetně mnoha zděděno od KAOSS PAD KP3. Patří mezi ně standardní efektové Flanger, filtr, zpoždění a dozvuku, jakož i tři nové efekty, které se poprvé objevil na KAOSS PAD QUAD:, mocné smyčka, Vinyl Break a vyhýbal kompresoru.

FX verze poskytuje přirozené efekty a přechody

Když si prst ze touchpad, FX vydání automaticky přidá zpoždění efekt tak, že účinek hladce prolíná do písně nebo výkon a vyhýbá se náhlé účinek výpadků. Když použijete efekt (např. agresivní zkreslení), který má zcela jiný charakter než nezpracovaný zvuk, umožňující propuštění FX zajišťuje, že účinek bude přirozeně prolínají stopy your song.

Extreme výkon kontrolní

Vynikající pro použití DJ a živé vystoupení, mini KAOSS PAD 2 poskytuje tři Program vzpomínky pro okamžité stažení vašeho oblíbeného účinků. Funkce Hold zamrzne parametrů efektu na základě současné umístění vašeho prstu na touchpad pro hands-free provoz. Automatická detekce BPM synchronizuje použitelné efektové na tempo skladby, aby všechno i nadále přesouvat synchronizace pro profesionální výkon. Tyto funkce poskytují mini KAOSS PAD 2 s extrémní DJ potenciál.

Vestavěný mikrofon

Je třeba opravdu uděláš na tanečním parketu? Mini KAOSS PAD 2 nabízí integrovaný mikrofon, který lze použít jako "křičet" mic během výkonu DJ k dalšímu buzení dav. A Ano, můžete použít efektové mic zvuk.

MP3 přehrávač

Mini KAOSS PAD 2 obsahuje MP3 přehrávač, který dokáže Přehrát audio data z karty microSD. Můžete uložit své oblíbené skladby na kartě a aplikovat efekty reálném čase k písni, jak hraje. Uložit zvukové efekty nebo jiný zvukový materiál, který chcete používat během relace DJ, nebo vaše oblíbená píseň data uložit a pak užívat, použití různých efektů na to. Na rozdíl od předchozích modelů, KAOSS PAD samostatné mini KAOSS PAD 2 umožňuje provádět bez nutnosti jakékoli další vybavení jako vstupní zdroje.

Formát WAV i MP3 formát je podporován; mini KAOSS PAD 2 lze použít pro profesionální vystoupení, které vyžadují vysokou kvalitu zvuku.

| SDXC karty nelze použít. | Podporované formáty souborů: MP3 soubory WAV soubory (16-bit, 44,1 kHz/48 kHz, stereo) (44,1 kHz@128, 192, 256, 300 kbps, stereo, VBR podporováno)

Vážné DJ toolsada

Rychlost přehrávání vnitřní MP3 přehrávač je možné měnit pomocí jezdce hodnotu. Mini KAOSS PAD 2 také umožňuje nastavit startovací bod určující, kde v písni začne přehrávání. HODNOTA jezdce lze použít jako fader, kromě toho přizpůsobit hlasitost rovnováhu mezi externí zvukový vstup a MP3 přehrávač, umožňující mini KAOSS PAD 2 lze použít jako vážné přehrávač DJ, nebo jednoduchý mix. Přidejte mini KAOSS PAD 2 jako třetí hráč v sadě DJ, požívají vzrušující hra DJ spojením dvou mini KAOSS PAD 2s, nebo načíst vaše mini KAOSS PAD 2 s zvukové efekty nebo hlas vzorky a ji použít jako vzorek hráče!

Nahrát vaše vystoupení

MicroSD karta lze použít pro uložení MP3 data a také k zachycení mini KAOSS PAD 2 výkon do hlavního vypalovačky jako data ve formátu WAV. Jakmile jste našli perfektní způsob, jak aplikovat efekt, můžete použít tuto funkci k zaznamenání váš nápad. To je praktický způsob, jak sdílet mini KAOSS PAD 2 představení na Internetu.

6 přednastavených zvukových demo smyčky

6 přednastavených zvukových demo smyčky jsou uloženy do vnitřní paměti. Tyto demo smyčky poskytují užitečný zdroj zvuku, který lze použít k okamžitě vyzkoušet různé programy účinek, aniž by museli začít se externí audio přehrávač, nebo než zvuková data ani soubory MP3 byly uloženy na microSD kartu.

Ergonomický design

Mini KAOSS PAD 2 funkce pohodlně zakřivené orgán, který je stylový a extrémně snadné hrát. Vysoce kontrastní OEL (organických Elektroluminiscenční) displej jasně ukazuje názvy zvuků, funkcí a parametrů a zajišťuje vynikající viditelnost, dokonce i v chabě osvětlené DJ stánku nebo fáze. Stejně jako u touchpad, jezdec hodnota je rovněž citlivé na dotek. Posuvné nebo poklepal prstem (případně pro každé funkci), funkce a parametry mohou být kontrolovány hladce. Lehký a kompaktní, KAOSS PAD 2 je štíhlá, snadno přizpůsobit vaší ruku nebo kapsy. Energeticky účinné design umožňuje pracovat všude jen dvě Tužkové baterie. Vybaven vestavěný reproduktor, KAOSS PAD 2 je připravena sdílet své vzrušující sonic výtvory, kam vás zavede vaše hudba. Sluchátkový výstup poskytuje soukromí pro přehrávání a experimentoval sám a může také sloužit k připojení KAOSS PAD 2 k jiné zvukové vybavení.

Funkce/specifikace

 • Control efekty v reálném čase pomocí intuitivní touchpad rozhraní

 • 100 efekt programy, ideální pro DJ směsi nebo zvukový design

 • 3. Program vzpomínky poskytují okamžité stažení oblíbených efektů

 • FX uvolnění platí přirozená "zbytkové části" zvukový efekt

 • Silné smyčka, Vinyl přerušit a vyhýbal Comp efektové si vypůjčil od KAOSS PAD ČTVERČÍK

 • Pomocí funkce "Hold" si zapamatovat pozici na touchpadem

 • Vestavěný automatický BPM detekce

 • Interní mikrofon plus externí audio vstupy

 • MP3 přehrávač s microSD slot pro kartu pro ukládání/výměnu dat;

 • Proveďte na mini KAOSS PAD 2 bez nutnosti jakékoli jiné vybavení!

 • Podpora pro změnu a startovací bod nastavení umožňuje vážné hře DJ

 • Nahrát vaše vystoupení

 • 6 přednastavených smyčky pro použití jako vzorek, audio ukázky

 • Snadné čtení obrazovky používá vysokou viditelností organické EL (OEL) displej

 • Posuvník hodnota umožňuje hladké parametru kontroly

 • Baterie provoz a integrovaný reproduktor pro o the-go potěšení

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.