Bílá Maschine MK2 Native Instruments, s Komplete 10

19 281 Kč RRP 23 992 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Nový elegantní a robustní Design.
 • Podsvícení barevně odlišené podložky.
 • Upraveno LCD displeje

Bílá Maschine MK2 Native Instruments, s Komplete 10

Podrobnosti
Nativní nástroje mají své legendární Maschine přepracována do budovy Maschine Mk2. na již dobře zavedená pověst konečným integrovaný hardwarový/softwarový systém pro vytváření stopy a beaty profesionálně. Maschine MkII nyní nabízí na výběr z černé nebo bílé hardwaru a vysoce citlivé vícebarevné pads a přebudovaný LCD displejů. Tento sada také obsahuje nativní nástroje Komplete 10 virtuální nástroje kolekce.

Upozornění: tento sada obsahuje crossgrade. Tento software je totožný s plnou verzi softwaru, ale pro jeho aktivaci je nutné nejprve zaregistrovat hardware v tomto svazku. Jakmile jste se zaregistrovali hardware, budete moci aktivovat váš software. O sdružování crossgrades Native Instruments s ohodnění hardwaru, jsme schopni nabídnout vám přístup k plné verzi softwaru za výrazně nižší cenu bez kompromisu na funkčnost.

Produkt Ref: 51168

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Maschine MK2

Fixační hmatové praktické výhody tradiční hardware grooveboxes s obrovskou přizpůsobivostí a intuitivní workflow software Native Instruments prémie, MASCHINE otevírá nové horizonty v drážce produkci. Elegantní a přesto robustní hardware řadiče je ideální pro fázi nebo studio, zatímco obrovské knihovny sada, nástroje a efekty jsou vaše inspirace pro živé, dynamické drážek.

Provedení v barvě

Nové barvy kódování umožňuje "vidět", zvukových signálů a to bude turbo-charge pracovního postupu. Jednoduše přiřadit barvy do skupin, zvuky, modely a scény a vidět pads a seskupování tlačítek na hardwaru, rozzáří ve stejných barvách. Učinit kop bubnů červená, například, a budete vždy vědět, který pads hrát vaše kopů. Přidej trochu barvy na vaše představení!

Zvýšené citlivosti nové pads, máte také novou úroveň přesnosti na dosah ruky.

Plně masivní

S Maschine MkII dostanete plnou verzi moderní legendy MASSIVE - Synth, která porodila zemní basové tóny a reproduktor trápí zájemce, kteří definovali bassový hudební žánr. Toto monstrum synth obsahuje 1300 zvuky ready-to-go, vše okamžitě které lze procházet přes MASCHINE hardware.

MASCHINE osm ovládacích knoflíků nabízejí přímý přístup k MASSIVE osm Elements maker, pro dokonalé synergii mezi hardwarem a syntezátor a blesk rychlé pracovní.

Nová sekce Master

Master sekce také byl vylepšen. Control hlasitost, tempo a houpačka s novou multifunkční hlavní nabízenou kodér - vyberte režimy s nové přepínací tlačítka a přesně proklikat hodnoty aniž by se museli podívat na obrazovce, nebo zobrazení.

Jsou mnohem jednodušší navigaci a drhnutí, a změna Poznámka hřiště a podrobné ladění se stává mimořádně přesné Díky vynikající fyzikální odezvy na kodér.

Teď s 47 (obvykle bílý), podsvícená click tlačítka a barevné dopravní kontroly, Mk2 hardwaru poskytuje nepřeberné množství fyzické a vizuální vzrušení pro intuitivní beat výrobu.

Čas roztáhnout a zvednutí

MASCHINE 1.8 software zahrnuje čas roztáhnout a pitch shift funkce. Roztáhnout vrstevnýnule z jednoho BPM na jinou, podporovaném automatickou detekcí BPM. Nebo roztažení audio do konkrétní délky - aby se vešel jeden vzorek na stejnou délku jako jiný, například.

A co víc aby si beaty odpovídají harmonicky, seřízením vzorky s funkci shift hřiště.

Nové efekty

Obsahuje nejnovější svobodného softwaru aktualizace nové efekty, speciálně vybrané pro rytmus výroby. TRANZITORNÍ MASTER, si NI nesmírně populární dynamika a míchání efekt, je nyní plně integrována v softwaru MASCHINE 1.8.

Ideální pro umístění bicí a perkuse, to vám umožní mix zepředu dozadu, přičemž každý vzorek přesně správné množství prostoru. Nové trubice, pásky syticí a syticí trubice efektové přinést tajemství analogové teplo a přírodní, harmonické komprese Maschine, pro ještě větší potenciál zvukového zabarvení.

Nový stylový vzhled a pocit

Nový Maschine MkII je esteticky skok vpřed v použitelnosti a spolehlivosti. Převrácené zobrazení poskytují vyšší kontrast a lepší úhel sledování výkonu nebo studio a ostřejší pohled v tmavém prostředí.

Jednotka, sama je o něco těžší, než dříve, řadič také funguje lépe v prostředí studia a na jevišti kvůli přepracovány rozložení v řadiči USB konektor a MIDI I/O - menší riziko náhodného odpojit. Plus nové gumové nohy znamená zvýšenou přilnavost na ploše, udržování hardware pevně na místě během i nejagresivnější beat rutiny.

Komplete 10

Komplete 10 poskytuje 39 Komplete nástrojů a efektů - typická sbírka nástrojů, nástrojů a zvuků pro výrobu, výkonnost a zvukový design. Dává vám více než 90 úspory oproti nákupu jednotlivých produktů, kompletní 10 nabízí nejvyšší kvalitu za neuvěřitelnou cenu.

Komplete 10 je další generací nejúspěšnějších softwarové nástroje a efekty svazek. Svou neuvěřitelnou škálu špičkových zvuky jsou určeny pro okamžité výsledky v celé řadě hudebních stylů. Obrovský výběr připravených k použití přednastavení pokrývají široký hudební spektrum. Komplete 10 vysoce kvalitní zvuk motory dávají dokonalý zvuk dodávky a všechny nástroje také spustit stojan, sám, který je ideální pro živé vystoupení.

Komplete 10 dává neomezené možnosti pro vytvoření nové zvuky a intuitivní uživatelské rozhraní umožňuje vaše workflow, rychlé a efektivní. Komplete 10 podporuje všechny hlavní plug iny a vzorek formáty a je připravena pro Pro Tools, Logic, Cubase, Live a všechny ostatní hlavní DAW. Software také nabízí bezproblémovou integraci s MASCHINE Native nástroje při procházení a vylepšování zvuky.

Komplete 10 nabízí 39 produktů, více než 12.000 zvuky a více než 130 GB nástrojů a efektů. To zahrnuje all nové kola, KONTOUR, POLYPLEX a konečné PIANO a je optimalizován pro použití s KOMPLETE KONTROL S klávesnicemi poskytuje okamžité, intuitivní a fyzickou kontrolu.

Komplete 10 nabízí rozmanitou škálu nástrojů a efektů pro vše od zvukového designu, psaní a produkci směšování, zvládnutí a živé.

Maschine MK2. funkce/specifikace

Rozhraní

 • Displej: 2 zobrazí s 64 x 256 pixelů (obrácené)
 • Podložky: 16 vícebarevných, vysoce kvalitní, světelné pads s rychlostí a aftertouch
 • Ovládání: 8 nekonečné rotační potenciometry, 1 nekonečné kodéru (30 kroků)
 • Tlačítka: 47 Podsvětlená tlačítka
 • Bezpečnost: Zámek Kensington

Připojení

 • MIDI: MIDI I/O
 • USB: USB 2.0 Port, 11 GB volného místa na disku pro kompletní instalaci

Rozměry

 • Šířka: 320 mm
 • Délka: 295 mm
 • Výška: 65 mm
 • Hmotnost: 1,8 kg

Požadavky na systém

 • Windows: Windows 7 (nejnovější aktualizace Service sada, 32/64 Bit), Intel Core Duo nebo AMD Athlon 64 X 2, 2 GB RAM
 • Mac: Mac OS X 10.6 nebo 10,7 (poslední aktualizace), Intel Core Duo, 2 GB RAM

Komplete 10 funkcí

 • Standardní balík pro hudební profesionály
 • 39 výrobků v celkem, s více než 130 GB vzorků
 • Více než 12.000 zvuky, pokrývající celou škálu stylů z elektronické do filmového zvuku design
 • Zahrnuje expresivní nových kol synth a hybridní drum szesilovačler DRUMLAB
 • Široký rozsah KOMPLETE nástroje, představovat relace a KONTOUR rohy
 • Vynikající sbírka KOMPLETE účinků, včetně kompresorem a řidič
 • Kompletně re-představil si akustický klavírní suity - konečný výběr PIANO
 • Optimalizováno pro použití s KOMPLETE KONTROL S-Series
 • Bezproblémová integrace s MASCHINE
 • Připraveni na jakékoliv DAW, Pro Tools, Logic, Cubase a Live
 • 22 liber doklad při registraci produktu