White Horse kytara zesilovače

Gear4Music.com

White Horse vyrábí širokou škálu butik, úroveň prémie elektrická kytara zesilovače pomocí vysoce kvalitní komponenty, řemeslné kvality a nejnovější technologie guitar amp. View All Information

White Horse kytara zesilovače

První 0 výrobky zobrazeny

Další informace o kytaru zesilovače

Zesilovač kytara je vybavení, které připojuje k elektrické, elektro akustická nebo basová kytara a převádí jejich signály na zvuk, který se pak vytváří od reproduktoru. Jsou to základní položky pro elektrický kytaristů a hrajícich a řadu různých modelů jsou k dispozici pro potřeby hudebníků.

Existují dva hlavní typy guitar amp: pole se seznamem amps - které obsahuje amp a reproduktory v jedné jediné kabinetu - a samostatné hlavy ampéry, vyžadující reproduktory propojeny odděleně. Účel zesilovač určuje, jaký typ kytarista by měly hledat použít, stejně jako velikost a množství energie vyžaduje. Studenti hledají guitar amp jednoduše tak mohou učit na kytaru obvykle jít pro praxi zesilovače, které bývají relativně malé a nízkým příkonem a spadá do kategorie se seznamem. Kdo chce hrát živě nebo vytvořit určitý druh zvuku, však může najít hlavní jednotky a oddělené boxy lépe odpovídá jejich potřebám.