OFFLINE Line 6 Spider v. 60 kytarové kombo

 • Video 1
6 955 Kč RRP 8 875 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • 10" custom reproduktor a výškový reproduktor vysoce frekvence dává ostrost.
 • 60-Watt Combo zesilovač s aktualizovanou modelování a palubní efektové.
 • Wireless-Ready pro výběr Line 6 relé vysílačů.
 • 128 vytvořené přednastavení zahrnují kultovní soupravy & tóny klasické umělce.
 • USB Audio nahrávání & přehrávání s Mac, PC, Android a iOS

OFFLINE Line 6 Spider v. 60 kytarové kombo

Podrobnosti

Line 6 Spider V 60 kytarové kombo je vybaveno systém full rozsah reproduktoru, který je tvořen 60 Watt 10" reproduktor zakázku kytara a vysoce frekvence tweeter, přináší vynikající čistotou, která bude znít skvěle s elektrika, akustika a hudbou. Vybaven vnitřní wireless , pavouk V 60 je kompatibilní s relé G10T vysílač (prodává se samostatně) umožňuje wireless výkon a eliminuje potřebu vlečné kabely. Vybírejte z více než 200 nově rafinované zesilovače, kabiny a efektové a rychle vytáčení v dokonalý tón pomocí jednoduchých ovládacích prvků barevně. Tento univerzální zesilovač je také nabitý více než 100 speciálně navržených přednastavení včetně kultovní soupravy, umělec postavený tóny a Line 6 originály, poskytující okamžitý přístup k široké řadě profesionálně vytočeno v zvuky. Pavouk V 60 nabízí také USB audio nahrávání a přehrávání s Mac, PC, Android a iOS vybavení, stejně jako vestavěný tuner, metronom a reálné bubeník smyčky, takže je ideální pro cvičení, rušení a také nahrávání.

Produkt Ref: 79745

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Vlastní reproduktory přináší dokonalý zvuk

Pavouk V 60 má velikou sílu je vybaven systémem full-range reproduktor, který se skládá z 10" zakázku kytara reproduktor a výškový reproduktor vysoce frekvence. Tento vlastní reproduktor znamená, že váš zesilovač bude znít skvěle s elektrika, akustika a hudbou. Tento inovativní reproduktorový systém umožňuje vás hrát svou oblíbenou hudbu, stejně jako praxe vaše kytara, která je ideální pro cvičení.

Wireless-připraven

Tento inovativní zesilovač je také je vybavena vnitřní wireless přijímač, který je kompatibilní s relé G10T vysílač (prodává se samostatně) takže vaše vystoupení wireless. To wireless vysílač eliminuje potřebu pro vlečné kabely, které mohou způsobit nebezpečí a vliv zvuk. Relay G10 vysílač pracuje s téměř všechny typy kytara, které mají typické 1/4" jack výstup, který se používá na většině pasivní a active nástroje. Bude wireless nikdy nebylo jednodušší nebo snadné!

Rychlé & známé ovládací Elements

Jako mnoho zesilovače od Line 6, pavouk V 60 nabízí jednoduché snadno k použití control možnosti s barvou kódované control. Tato funkce je obzvláště ideální pro tmavé fáze kde je špatné osvětlení. Vyladění nastavení a parametrů přímo na zesilovač pomocí tradičních knoflíky a intuitivní editační rozhraní.

Obrovské tónové možnosti

Pavouk V 60 vám umožní vybrat si z více než 200 nově rafinované zesilovače, kabiny a účinky včetně comp, Distortion, modulace, Delay, rozteč/Syth a Reverb. Tento velký výběr palubní účinky eliminuje potřebu pro pedály a proto vaše nastavení času vánek.

Okamžitě inspirativní tón

Pavouk V 60 je také vybaven celou škálu umělec předvoleb, které byly vytvořeny mnozí dnešní nejžhavější kytaristů, stejně jako kultovní Rig přednastavení založených na neuvěřitelné nastavení z legendární písně a alba. Kromě toho výběr standardních předvoleb umožňují dosáhnout klasické Line 6 originály, které bude znít skvěle v jakýkoli druh hudby.

Vylepšené přednastavení technologii Variax® Acoustic

Pavouk V nemá jen znít skvěle s elektrické kytary, ale také nabízí vylepšené akustické předvoleb, které jsou navrženy s akustickou technologií Variax®, vynášení tonální kvality akustická kytara. Vytáčení účinky, jako je delay a reverb vám pomůže mít Průměrný akustický zvuk na vyšší úroveň. Pavouk V přináší akustický tón s hloubky a jasnosti, že pravidelné elektrické zesilovače jednoduše nemohou rovnat, zvýšení celkové univerzální zesilovač a eliminuje potřebu další zesilovače.

Vestavěný Extras

Pavouk V 60 s extra funkcemi, které bude trvat cvičení a na koncertě na další úroveň a nabízí vestavěný tuner, který poskytuje rychlé a přesné ladění. Kromě toho Toto kombo také vám pomůže udržet vaše riffy v čase s palubní metronom a skutečné bubeník smyčky zaznamenal pro hudebníky.

Připojení USB

Další skvělý funkce, že pavouk V 60 má co nabídnout, je to USB a možnosti, která vám umožní nahrávat zvuk s Mac, PC, Android a iOS zařízeními. To zaznamenal výkon lze pak sdílet na sociálních médiích (přes telefon nebo počítač), nebo ve směsi s jinými stopy v ateliéru, možnosti jsou nekonečné. Kromě toho Spider V přichází s zdarma Cubase® LE hudební nahrávací software, která vám vše, co potřebujete začít nahrávat kytarové skladby, stejně jako úpravám a míchání skladeb od začátku do konce.

Odolná konstrukce

Kromě poskytování univerzální zesilovač, jeho rysy odolná konstrukce vyztužené tvarované rohy, flexibilní rukojeť a hadříkem klasická šedá mřížka pro optimální přenositelnost. Jeho lehká konstrukce pouze 21 liber pavouk V 60 je perfektní zesilovač pro cvičení, rušení a nahrávání.

Funkce

 • 10" vlastní reproduktor a výškový reproduktor vysokofrekvenční přináší ohromující ostrost
 • 60-watt kytarové zesilovače s aktualizovanou modelování a efekty
 • Vybaven vnitřní wireless přijímač, který je kompatibilní s vysílači relé G10T
 • Ideální pro cvičení, rušení a nahrávání
 • Obsahuje vestavěný tuner, metronom a bubeník smyčky
 • 200 + zesilovač a modely FX přistupovat prostřednictvím rychlé a snadné ovládání
 • Full rozsah reproduktory znějí skvěle elektrika, akustika a hudba
 • 128 vytvořené přednastavení zahrnují kultovní soupravy & tóny klasické umělec
 • Všechny zesilovače a efekty zvuky jsou snadno upravitelné přes ovládací Elements na předním panelu
 • USB audio nahrávání a přehrávání s Mac, PC, Android™ a iOS zařízeními
 • Kompatibilní s Line 6 FBV™ 3 a FBV MKII Nožní ovladače (prodává se samostatně)
 • kytara vstup 1/4", výstup pro sluchátka 1/8", 1/8" stereo aux vstup

Specifikace

 • Velikost reproduktoru: 10"
 • Výkon: 60 w
 • Velikost produktu: 9,1" L x 17,4" W x 16,9 "H
 • Hmotnost produktu: 20,5 lbs
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.