Hayden Petite 2 drátové rukou se seznamem zesilovač - Ex Demo

8 147 Kč RRP 11 781 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

Hayden Petite 2 drátové rukou se seznamem zesilovač - Ex Demo

Podrobnosti

Petite 2 dělá, jako to bylo v pionýrských dobách zesilovač designu - žádnou desku, ani věž značky, jen nejlepší komponenty, ruka kabelové, point-to-point. Zvuk z éry, kdymodrás šli elektrické, pohybující se bavlna pole a do juke kloubů slouží jeden ventil ECC83 v předzesilovači fázi a 6V6 v etapě produkce. Řízený tvrdě a celou cestu v likvidaci, Petite 2 rány nad jeho hmotnosti, odměňovat kytarista s výkonem harmonicky bohatý a plný-tělo.

BR video
Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Originální box a příručky nejsou zahrnuty. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Software v balíku s originální novinkou byla registrována nebo již nemusí být zahrnuty.

Produkt Ref: 26069

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tak jednoduché, jak dostat kytarové zesilovače. Na turné autobus nebo v hotelovém pokoji, zapojte do Petite 2 a jste pevně spojena kytara vintage zvuk, který zapálila roznětku rock & roll.

Petite 2 trvá podobně nekomplikovaný přístup k ovládacím prvkům jen hlasitost a Tónová knoflíky na její zadní panel s zisk třípolohový přepínač - Standardní, tíseň a overdrive. Petite 2 přináší jeho 2-Watt výstup přes 10" reproduktor.

Funkce a technické údaje:

  • Výkon: 2 watty
  • Kanály: 1
  • Reproduktor: 1 x 10"
  • Rozměry (VxŠxH mm): 380 x 400 x 280
  • Rozměry (VxŠxH palců): 15 x 15,7 x 11
  • Síťové napětí: 120V/240V

Upozornění:

Tato položka je bývalý showroom zobrazení modelu. Jsou lehké odíráním a příznaky užívání kolem krytu. Původní box a značně chybí manuál. Jinak jednotka funguje jako nový.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.