DISK Vox TB35C1 Tony Bruno navržen Guitar zesilovač

22 683 Kč RRP 27 809 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK Vox TB35C1 Tony Bruno navržen Guitar zesilovač

Podrobnosti

Navzdory jejich britské VOX rodokmen TB35C1 zesilovače mají rozhodně americký atmosféru, díky na Tonyho vliv a design. Všechny trubice šasi nabízí kvarteto 6V6 moci trubky, známá pro své hladké a čisté vysoké konec, smetanové kadeti, velký baskytara a pro jejich bohaté "rozpadu" když overdriven. Fáze preamp poháněno třemi 12AX7 preamp trubky, plus další 12AX7 párován s 12AT7 trubice se pohonná jednotka dozvuku. Společně vytvářejí charakteristickou zvuku známý na fanoušky americký Blues a Country hudby.

Produkt Ref: 19479

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Jednokanálová preamp nabízí jak vysoké a nízké úrovně vstupů, stejně jako hlasitost, baskytara, střední a výšky ovládacích prvků. Standardní vybavení na oba modely jsou externí reproduktor kolíky a rozšíření kabinetu kolíky. TB35C1 je vybaven reproduktory Celestion G12-65, všechny připojené do robustní bříza belted kabinetu. Tony design pro TB35C1 zesilovač zahrnoval celou řadu jedinečných funkcí určených k maximalizaci spokojenosti každý tón tweakers, v každé situaci, hraje.

Macho přepínač:

Macho přepínač poskytuje jako vzpruha kadeti a celkové získat. Toto vše nové, speciálně vyslovoval Bruno mod je ideální pro hráče, kteří si chtějí udržet jejich tón a čistý a organické, zároveň umožnit jejich stopy a sóla opravdu narostl, bez nutnosti jakékoli další pedály! Footswitchable během výkonu, hráči mohou zůstat Macho přepínač trvale aktivován dramaticky změnit zvuk zesilovač a umožnit uživateli převzít jejich hledání tónu ještě dále.

Zesílení basů:

Bass Boost dělá přesně to; zvyšuje basy! Zapnutí Bass Boost zvyšuje teplé a kolo low-end tónů pocházejících z nástroje. Toto nastavení je ideální pro bohaté, plný zvuk.

Celková hlasitost obejít:

Přidání ovládání hlasitosti Master umožňuje, zesilovač VOX TB35C1 k dosažení plné na zvuk na různých úrovních, naslouchání. Pro Puristický odstraní přepínač obejít hlavní hlasitost Master svazek z okruhu cesty, dodávající přímé a čistý tón vysokým ziskem a umožňují zesilovač spustit drze pro ty, kteří chtějí provést zdi protřepejte!

Trubice dozvuku

Hráči, kteří touží po nezaměnitelný zvuk šedesátých let na jaře dozvuku jednotka bude zklamaná. TB35C1 amp je vybaven trubka řízených dozvuku s nádrží dozvuku jarní prémie. Tento design všech trubice je definován nepoužitelných transformátor a vysoce kvalitní jaro dozvuku tank, schopna odejít z jemné lesku Decay dlouho "Surf styl" - a všechny body mezi - vždy zachováním zesilovač? s vítězství trubice tón.

Funkce/specifikace:

 • Ovládací Elements:

  -Objem (preamp)

  -Baskytara

  -Mid

  -Výšky

  -Ozvěna

  -Hlavní hlasitost

  -Basů

  -Macho režim (footswitchable)

  -Objem Bypass Master

 • Doplněk trubice:

  -Předzesilovač 12AX7 (x 3)

  -12AT7 12AX7 trubice dozvuku

  -Trubky síla 6V6 x (4)

 • Vstupy/výstupy:

  -Vysoké a nízké vstupní kytara

  -Externí reproduktory

  -Rozšíření reproduktory

  -Vstup Footswitch

 • Výstupní výkon: 35Watts RMS
 • Konstrukce kabinetu: Bříza Ply
 • Speaker(s): 1 x 12 "16 Ohm Celestion G12-65
 • Rozměry (Š x h x V): 600 x 260 x 565 mm / 23.62 x 10.24 "x" 22,24 "
 • Příslušenství:

  -Footswitch (VFS-1)

  -Manual

  -Prach cover

  -Napájecí kabel

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.