DISK VOX AGA4-AT All trubice akustická kytara zesilovač

4 515 Kč RRP 5 564 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • 4W trubice zesilovač.
  • Aux Jack.
  • Ideální pro akustické hráče

DISK VOX AGA4-AT All trubice akustická kytara zesilovač

Podrobnosti

VOX AGA4-akustická kytara zesilovač AT All-Tube - Ultra kompaktní, přesto doručování bohatý akustické rezonance! Nové AGA4-AT, zesilovačuli všechny trubice určené pro akustické/elektrická kytara.Produkt Ref: 24155

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Zesilovače řady VOX AGA se staly oblíbenou na akustickou scéně, díky jejich ohromující zvuk. Vytvořeno pro akustické performer, AGA4-AT je založena na této pevné designu podvozku třídy a všechny trubice, dynamické Širokopásmové reproduktory a hladké, hluboké dozvuku dodat seriózní akustický zvuk - dokonce i doma!

S pocitem síly, která překračuje její třídy doručí toto amp věrnost, všestrannost a spolehlivost, že více než vyhovět potřebám hrát živě v malé místo. AGA4-AT je ideální amp nejen pro akustické a elektrická kytara, ale pro veškeré akustické nástroje vybavené pickup - housle, mandolína, ukulele, flétna, atd - a určitě najít roli v mnoha hudebních scénářů.

Vážné All Tranzistorový zvuk

AGA4-AT se vyznačuje zesilovač třídy a vytváření 4 wattech všech trubice moci. Předzesilovač fáze je poháněn dvěma trioda elektronek 12AX7; moc pochází z jediného EL84 pentoda trubice. Vybavené 6,5 "širokopásmové VOX Custom lektorem, AGA4-AT projekty vynikající bilance z nízkých na vysoké oblastí; umožňuje jemné rezonance a výrazný tón akustické nástroje. I přes všechen ten lomoz a moci AGA4-AT je extrémně kompaktní a přenosný, váží pouhých 6 kg.

Univerzální Ovládací nabídka tvůrčí svobody

Zvláštní tón a ovládání hlasitosti AGA4-AT panel nabízí kromě kontroly pro přidání přesně správné množství bohatých a hladké dozvuku efektu - nepostradatelné pro vytvoření kompletní celkově akustické tón bez nutnosti jakékoli další vybavení. Jack AUX IN slouží k připojení jakékoli vnější zdroj zvuku, jako je například klávesnice, MP3 přehrávač nebo dokonce i doprovodné stopy v přenosném počítači, umožňuje vychutnat neformální jam sessiony s velkou akustické tón.

Funkce/specifikace:

  • Třídy A, all trubice, 4 W zesilovač design

  • 12AX7 preamp trubice; EL84 napájení trubice

  • 6,5 palce, širokopásmové VOX custom reproduktor

  • Hladký, bohaté dozvuku efekt

  • AUX konektoru pro MP3 přehrávač, stop přenosný počítač, klávesnice, atd.

  • Přenosné a kompaktní design (váží pouze 6 kg) pro použití o the-go.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.