DISK Line 6 DT50 2 x 12 25/50W Guitar zesilovač

41 133 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • S kódem DREAMRIG100 doklad uložte 100 liber!

DISK Line 6 DT50 2 x 12 25/50W Guitar zesilovač

Podrobnosti

50 DT50 2 x 12 25/w kytarové kombo Line 6 - DT50 jde dále než ostatní zesilovač vyrábět nejlepší zesilovač tóny. Mnoho zesilovače nabízejí technologie modelování nebo rekonfigurovatelné obvody analogové, ale DT50 nabízí jak dodat něco většího než součet jeho částí. Nová technologie HD modelování, spousty přepínatelné analogové komponent a rozhraním 2kanál, jednoduché a elegantní - DT50 kytarové zesilovače jsou v kategorii všechny své custom.Produkt Ref: 18435

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Revolučně Bogner trubice návrh splňuje modelování HD technologie, kterou nový řádek 6 HD modelování technologie plně integruje s Reinhold Bogner nejvíce flexibilní trubice designem. Dýchají bezkonkurenční teplo, pocit a hloubku do voicings zesilovač, na nichž jsou založeny všechny velké zesilovače - klasické americké čistí, chimey a křupavé anglické tóny a moderní vysokovýkonnou zkreslení. Vyslovení přepínač 4-way je srdcem DT50, a máchal přepínač spustí řetězovou reakci, která produkuje tyto neuvěřitelné tóny.

Zbrusu nový řádek 6 HD modelování technologie paliva každé vyslovení předzesilovačem a tón zásobníku a automaticky spáruje s dynamickým analogové obvody včetně trubice konfigurace a topologie negativní zpětná vazba (s laskavým svolením Reinhold Bogner? s jednoznačně všestranný 50-watt, EL34 výkon část). Získáte velké množství negativní zpětné vazby, když chcete váš americký čisté tóny lesk a lesk, nulové negativní zpětná vazba, kdy chcete, aby vaše chimey anglické tóny pro sportovní dynamiku jejich podpisu a všechno mezi. Všechny čtyři Voicings dodat jejich proklamované zvukové podpisy.

Chcete dát custom John Hancock na tyto zvukové podpisy? Pomocí třídy A předním panelu / třída AB a pentoda/Triode přepne. Někdy se podivují, co znělo jako oblíbené anglické třídy AB komba v třídy A? Chcete spouštět vaše oblíbené jednostranné třídy A zesilovač tón a dát více prostoru ve třídě AB? Dobře teď můžete.

2kanály pro analogové rekonfigurace 1-touch

S krásou hlubší než jeho výrazný vzhled DT50 má tradiční formát dva kanál, který je úžasně jednoduchá a okamžitě použitelné.

Získejte celkem analogový konfigurace s jedním dotykem. Libovolná kombinace modrá, pracující třídy a moc trubice režim lze přiřadit buď kanálu. Například kanál A může vyjadřovat I / třída A/pentoda a kanál B lze vyjadřovat IV/třída AB/Triode. Tato efektivní a jednoduché rozložení je bez složitosti a zaučení a je ideální pro jakýkoliv gigging hudebník.

Oba kanály mají nezávislé dozvuku pro tolik nebo jako malý "sproing" jak se cítíš potřebujete.

Skutečné analogové flexibilita

Sonic pružnost je součástí plánu DT50. Opevnění tohoto konceptu je zákulisní komunikace mezi sekcí trubek a HD zesilovač modeling technologií. Každý z nich se přizpůsobí a upraví na co druhý dělá. Například při vysoké hlasitosti, HD zesilovač modeling technologie "hřbetech" pro přírodní síly trubice zkreslení převzít a barevný tón. Při nízké hlasitosti naopak. Jako výsledek DT50 dává vynikající "sweet spot" tón ve všech úrovní hlasitosti.

DT50 také nabízí "úsporného" mód, který je ideální pro nahrávání nebo tišší koncertů. Režim nízké spotřeby umožňuje technologie modelování HD poskytují předzesilovačem a moc zesilovač tónů, takže můžete provádět se všemi štěrkem a získat si třeba bez hlasitostu, který obvykle přichází s ním.

I v případě, že použití DT50 jako rovný up, samostatné lzesilovačový zesilovač můžete stále používat své MIDI I/O na standardní MIDI kontroler pro on-the-fly přepínání všech jeho parametrů trubice.

Zabalte to všechno v konstrukci nádrže jako že linky 6 a Bogner jsou známé, a máš let bez problémů výkon na cestách a v ateliéru.

Funkce a technické údaje:

  • Zbrusu nový zesilovač Line 6 HD modelování technologie hladce integruje s Reinhold Bogner jednoznačně (a mimořádně) univerzální trubek

  • DT50 jde dále než ostatní zesilovač vyrábět skvělé zesilovač tóny. Mnoho zesilovače nabízejí technologie modelování nebo rekonfigurovatelné obvody analogové, ale DT50 nabízí jak dodat něco většího než jen součet jeho částí

  • Rekonfigurovatelné obvody analogové: negativní zpětné vazby, provozní (třída A, třída AB), režim napájení trubice (pentoda/triodou); režim nízké spotřeby; 2kanálový design

  • (2) 12AX7 předzesilovačem; (2) EL34 zesilovač; 12 "Custom Celestion G12H90 reproduktor; Reproduktor 12 "Celestion Vintage 30

  • Přední panel: (kanály A a B) Drive, Bass, Mid výšek, přítomnost, Reverb, Hlasitost kanálu; Přepínač Channel; Vyslovení přepínač; Pentoda/Triode spínač; Třída A / switch třídy AB; Hlavní hlasitost; Moc; Úsporný režim.

  • Zadní panel: MIDI I/O; Nožní spínač kanál vstupu; L6 odkaz"in a out/thru; FX smyčka s ovládáním úrovně; Vyvážený přímý výstup; Reproduktor výstupy (4 ohm, 8 ohmů a 16 ohmů)

  • Připojení POD HD multi-efekt pedál ovládat všechny parametry z podlahy a DT50 Voicings s využitím obrovské sbírky zesilovač modelů FX a HD v POD HD

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.