DISK Bugera V55HD ventil Guitar zesilovač hlava Reverb

7 634 Kč RRP 7 660 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK Bugera V55HD ventil Guitar zesilovač hlava Reverb

Podrobnosti

V šedesátých letech svědkem vzniku amp vzorů souzeno zůstat volbu kytaristů po staletí. Kdo přežil, mohou mít velmi různých příchutí, ale všechny mají jednu věc společnou: velmi dynamicky reagují na hráče nuance. BUGERA zachycuje tyto zesilovače - musicality v ohromující 1 x 12 combo(V55) a amp hlavy (V55HD) jejichž moderní dotkne dát širší paletu vintage voicings na dosah ruky. S párem hrdý 6 L 6 moci ventilů v etapě produkce koupe V55HD kytaru v čisté Kalifornie sluníčko. Pojďme, trippin!

Produkt Ref: 13808

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Odvahy, nové Glory

Šli jsme do aby tyto amp schopnost dodávat všechno ty zaprášené, že pozůstatky rockové revoluce - mínus sběratel velikosti pricetags. Ale pravda BUGERA způsobem, vzali jsme práce pro lásku krok dál vám umožní maximální tonální možností. Abych vysvětlil, musíme si musím vzít krátkou zajížďku do konce čtyřicátých let...

Než venkované začal kooptovatmodrás, zesilovače, přišel ve dvou variantách: s trioda (mají tři aktivní elektrody) moc ventily a ty s pentoda (obsahující pět aktivní elektrody) napájení ventily. Trioda ventily, které bylo pentodes, poskytují, souhlasí s tím, co mnoho kytaristů je měkčí tón. Pentodes vytvářejí poněkud naléhavější, agresivní zvuk. V55 a V55HD na moci pentoda trubky, ale obsahují přepínač režimu, který umožňuje spuštění moc sekce, jako kdyby to trioda trubky - to znamená, na zhruba 40 procent méně energie. To dává možnost jít za staré školy - přímo do staré školy. Vítejte na váš osobní tonální stroj času.

Špičkový classic

Staré zesilovače, které definovány kytary tón byli často single channel ampéry. Tyto zesilovače nabízejí ten stejný ročník čisté, ale přidat druhý kanál pro moderní vysokým nárůstem tóny. Chcete-li začít, vyber si Bright nebo běžné vstupy a twist tři band EQ (baskytara, Mid, výšky) a přítomnost kontroly vymodelovat podpis zvuk. V závislosti na který kanál zvolíte, tři trubky preamp 12AX7 vzít tvůj tón kdekoliv od důstojnoumodrás k vyrovnání garáže šílenství.

V55 a V55HD se moc fáze je duální 6 L 6 ventily pohánět tento tón od BUGERA 12 "reproduktoru. Třeba nakrmit více reproduktory? Oba zesilovače mají Impedence přepínač, který přepíná mezi 4, 8 a 16 ohmů, což je kompatibilní s prakticky každý mluvčí kabinetu. Tyto zesilovače mají také dozvuku, ale z tón a trvanlivost, jejich dozvuku je odvozen od procesoru digitální studio kalibru. Jarní dozvuku našli v jejich krásné zdravé poválečné předchůdci, ale jsou křehké a nákladné opravy. V55 moderní aktualizace poskytuje neméně podmanivý zvuk vintage dozvuku bez vintage spolehlivost vyprazdňování peněženku. A je-li všechny tyto funkce nebylo dost - dostanete také silnice tvrdý footswitch, umožňuje vybrat kanálů a aktivovat/kill dozvuku vzdáleně. Takže ať jste v ateliéru, zkoušet v garáži nebo načítat do Champagne-Urbana na koncert, který zaplatí dvě nadhazovači, V55 a V55HD jsou schopni doplnit vaše plavidlo s tóny zlatý standard minulosti - dnes!

Funkce

 • Hlavu rukou postavený 55 Watt kytara poháněné ventily 2 x 6 L 6
 • Cool vintage vzhled a chování
 • Autentické 2-channel preamp design od šedesátých let featuring 3 x 12AX7 ventily - vše od přístmodrás na ohromující tíseň
 • Integrovaný prvotřídní dozvuku s vyhrazenou dozvuku kontroly
 • Vintage sekce ekvalizér s vyhrazenou Bass, Mid, výšky a přítomnost ovládacích prvků
 • Normální a Bright vstupů pro ultimate zvukový charakter dokonale sesouhlasit kytaru
 • Multi-gain fáze realizace kanál s Pre zisk, získal Post a Mistr kontroly
 • Úžasné přepnutí do režimu vybrat mezi operace trioda nebo pentoda
 • Těžká footswitch pro kanál a dozvuku funkce zahrnuté
 • Přepínač Impedance (4, 8 a 16 ohmů) odpovídat prakticky jakéhokoliv kombo
 • Vysoce kvalitní komponenty a mimořádně robustní konstrukce zajišťují dlouhý život
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.