DISK ADA APP-1 kytara Prezesilovač pedálu

9 567 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK ADA APP-1 kytara Prezesilovač pedálu

Podrobnosti

Nové PrezesilovačTM pedál APP-1 ADA je navrhl David Tarnowski a je ucelená 2 kanál nízké hluku všech analogových prezesilovač a první produkt využívat své nové patentování "D-TORZNÍ" jádro technologie k dosažení větší dynamiku, string citlivost a širší spektrum kytara tóny.

Produkt Ref: 27436

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Můžete přejít z křišťálově čistý grind over-the-top aniž byste se dotkli jediného knoflíku na kytaru, pedály nebo zesilovač. To má více kvetou než nejvíce mrštný kombo třídy A trubice a může kroužek out single-coil harmonické děsivé úrovně pomocí jemnost jak tvrdě do struny. Ty lze také telefonickému více "zmáčknout" než klasické germanium diody zkreslení pole.

APP-1 nabízí tři vybavení v jednom: čisté, aby vysokovýkonnou 2kanálový prezesilovač, DUÁLNÍ vyrovnávací paměť pro své efektové a poslední signál BOOST pro sóla nebo overdriving váš zesilovač. Předzesilovač je navržen tak, aby sloužila jako vstupní vyrovnávací paměti pro všechny efekty a tuner, tak zapojit do ní nejprve kytarové efekty. Jeho vysoká impedance vstupu nebude barevný nebo načíst dolů pasažéry? signál.

Jako skutečný kytarové předzesilovače přidali jsme odesílání efektové a efektové návratu konektorů na zadním panelu? stejně jako hlavu nebo pole se seznamem zesilovač zesilovač. Účinky řetěz? signál lze kompenzuje za nerovnováhy nebo ztráty a pak poslal do naší BOOST okruh, který lze přidat až 20 dB více gain BOOST knoflíku. Jack výstup APP-1 poskytuje solidní nízkou impedancí disk s integritou signál pro připojení k zesilovači (nebo vstupní kanál hlavy nebo pole se seznamem). Komíny dva tón a vyslovení pre-EQ filtry jsou pasivní, není aktivní, takže přirozeně obrazce signál kytara bez nadměrného fázový posun nebo impuls zvonění.

Zásobník tón v A / DA pedál předzesilovač má přesnou odpověď jako Fender šedesátých let tón zásobníku a kytaristé, kteří jsou zvyklí Fender kužel bude okamžitě seznámeni s tím, jak se dostat tón, chtějí od APP-1. VYSLOVENÍ je pre EQ přepínač, který vybere frekvenční rozsah, který je podáván zkreslení generace okruh z vaší kytary. To může dramaticky změnit pocit, útok, těsnost a hustota jedné noty nebo akordy, nebo důraz harmonické kromě výběru britské nebo americké tón a reakce. Jednotka má TRUE BYPASS přepínač, takže lze zcela ze signálové cesty nebo použít jako BOOST jen řidič. Pokud chcete použít jako smyčka Dual vyrovnávací paměti a BOOST, pak vyberte vyrovnávací paměti & BOOST jen pozici na horní střední spínač.

Prezesilovač pedálu ADA je v Kalifornii a je první nový produkt pro kytaristy od David Tarnowski ve více než 15 let. On je známý pro jeho Prezesilovač MIDI MP-1, MC-1 MIDI kontrolér, Miked kabinet emulátor, Flanger a mnoho další výtvory. Stejně jako u mnoha z jeho minulosti produkty, nový APP-1 může navždy změnit způsob kytaristů hrát a používat jejich vybavení, zejména Rychloběh a zkreslení. S celosvětově patenty, to? s nový nástroj a nová éra pro kytaristy. Po všem, David bych? t se vrátí-li on? t mají něco velkého nabídnout.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.