DISC TC Electronic procesor akustická kytara G-přírodní

  • Video 1
18 215 Kč RRP 22 067 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISC TC Electronic procesor akustická kytara G-přírodní

Podrobnosti

Světě první multi-effects procesor pro hráče vážné akustická kytara.

S G-přírodní již že zvuk v rukou zvukař akustická kytara, nebo s efekty navržené pro elektrická kytara zvýšit váš výkon. Netřeba připomínat, že efekty na elektrické nástroje výstavba dutého orgánu akustická kytara v úvahu nebere.

Produkt Ref: 13701

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Funkce

  • Založené na podlaze multi efekty procesor
  • 10 vysoce kvalitní TC efekty
  • Optimalizovaná pro akustická kytara
  • MIC preamp pro zpěv a kytara
  • Vestavěný tuner a zesílení
  • Připravené a přenosný design

Klepněte na odkaz níže můžete sledovat video Úvod do TC Electronic G-přírodní akustická kytara procesoru

Vysoce kvalitní efekty pro akustická kytara

G-přírodní domy suite vysoce kvalitní efekty aktivita pro akustickou kytaru. Je to všechno někdy nutné proniknout posluchači: komprese, EQ, zesílení, modulace (sbor, Detune, Thicken, příruby, Panner atd.), ozvěny a zpoždění.

Všestrannost

S integrovanou mic preamp a standardní nástroje vstupy můžete zvolit mezi pomocí piezoelektrických nebo vyzvednutí systému nebo miking kytaru s kondenzátorový mikrofon. Nebo proč ne obojí a promíchá signály uvnitř G-přírodní získat nejlepší z obou světů?

G-přírodní přichází s 30 tovární nastavení optimalizována pro širokou škálu hudebních žánrů a hráčské techniky. 30 Usercustomizable přednastavení vám umožní přidat tento zásadní osobní kontakt na zvuk.

G-přírodní mic pre lze také použít pro vokální výkon. Prostě G-přírodní v režimu píseň a ty automaticky přidělen samostatný vokální strip EQ a kompresor bloku.

Pro hráče vážné akustická kytara - vše co potřebujete je čerstvou sadu řetězců vyšplhala na vrchol již sbalený seznam funkcí, vestavěný tuner, digitální vstup/výstup, pedálové vstupní výraz a make MIDI G-přírodní číslo jedna multi-effects řešení, zatížení killer melodie a vyrazit.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.