DISC TC Electronic baskytarových Combo Classic

29 069 Kč RRP 37 890 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISC TC Electronic baskytarových Combo Classic

Podrobnosti

Nové elektronické ComboClassic TC přináší čistý tón a moci tím, že nabízí snadný přístup k široké škály klasické tóny, vše přes všestranný vintage tón kontrolní sekce. Stejně jako u všech TC elektronických kláves, přizpůsobené funkce ComboClassic amp hlavu na náš oceněný RH450 amp spárovány s TC Eminence ovladače a výškový. Výsledky? Bohaté, teplé a klasický zvuk z balíčku s nějakou neuvěřitelné rysy, které se zvuk na novou úroveň.

Produkt Ref: 16100

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

ComboClassic v TubeTone kontrolní sekce zajišťuje všechny bohaté charakteristiky trubice plné na amp, zatímco SpectraComp přináší více kousnutí a punč než jiné bass amp kompresor tím, že "na strunné" kompresi.

ComboClassic byl rovněž navržen s maximální flexibilitou v mysli. Dostanete snadný přístup k hlavě a odstranit a prohodit s ostatními v rozsahu nebo jednoduše využívat samostatně mimo z pole se seznamem.

Zesilovač poskytuje impozantní 450 wattů energie a zahrnuje naši aktivní řízení spotřeby systému, takže budete mít dopad na maximální výkon a poli se seznamem, chová se jako trubice a na plný výkon. Zkrátka nenajdete tyto funkce v jiné pole se seznamem.

Dva ComboClassic je přizpůsobili Eminence 10 "řidičů a výškový 1" jsou všechny vystaveny v překližky skříňka s popisovačem pull-up a kola vertikální 18 mm snese tak snadno si můžete toto pole se seznamem si kamkoliv.

To má připojení reproduktorů breakout přidáte další skříně a jako s jinými TC Electronic amp, každý se seznamem řídit kombinací všech tří TC skříňky. Také jak seznamem využívá náš systém 'stackability', může být rozšířen v mnoha způsoby. Přidat nový RS112 nebo RS210 svisle obsazování skříňky, nebo dokonce přidávat RS212 a RS410 pro veškerou moc se seznamem pro ty větší koncerty.

S ComboClassic máte bohaté zvuky v rámci velmi flexibilní a jednoduché využití pole se seznamem. Stručně řečeno je to ideální sada pro klasické basové tóny.

Funkce/specifikace:

  Vintage tón kontrola:

  Tyto čtyři přímo vpřed Vintage tón kontroly jsou pečlivě navrženy tak, grabovat zvuk baskytaru kde je rozdíl. S velkou inspiraci z řady klasických baskytara a vzorů kontrolní sekce Vintage tón je vám přání v jednoduchosti a skvělý zvuk.

  TubeTone

  Většina návrhů tranzistor se pokusili replikovat Tranzistorový zvuk pomocí jedné malé pre-amp trubice, ale obecně selžou, jak jim? t brát v úvahu rozhodující vlastnosti plné pre-amp a power amp sekcí - oba jsou zásadní pro zvuk. TubeTone emuluje všechny charakteristické dodat plný Tranzistorový zvuk.

  Spektra Comp

  Většina basových hráčů vědí, že integrované kompresory obecně nezní to dobře. Pravidelné kompresor má sklon dominují nižší struny, ale Classic450 je SpectraComp technologie umožňuje prakticky "na strunné" komprese, která srovná kompresi přes všechny struny.

  Široké spektrum nástrojů vstup

  Classic450 přijímá okouna snímací systém. Oblast zesílení na Classic450 je vstupní fáze je dostatečně široký, na aktivní a pasivní snímací nástroje.

  Integrovaná Linedriver

  Kvalita může lišit s vestavěnou linedrivers, ale Classic450 je linedriver je transformátor vyvážené a galvanicky oddělené od zbytku amp, což znamená žádná zem smyčky nebo šum. A don? t starost o dlouhý kabel vede - Classic450 bude čerpat nejméně 100 m kabelu s bez poklesu kvality zvuku. Řidič výstup řádek obsahuje přepínač pre/post, který umožňuje vybrat, kde je umístěn zvuku tekoucí; před nebo po pre-amp sekce.

  Výstup a Linedriver Ztlumení

  Ztlumit přepínač umožňuje okamžitě umlčet tvé amp při ladění, měnit nástroje nebo jednoduše si pauzu.

  Tuner Out

  Připojte tuner a naladit. Tuner vždy kanály signál k tuneru i když přední panel ztlumit přepínač vypne reproduktor a linedriver výstupu. To umožňuje naladit v tichosti.

  Účinky smyčka

  Účinky smyčka umožňuje vkládat efekty dle vašeho výběru mezi sekce Pre amp a power amp. Účinky smyčka rovněž umožňuje propojit dva ampéry, a to společně s použitím Pre-amp ven a Power amp konektory.

  Svět připravené napájení

  Ultimate v pohodlí pro cestující hudebník. Vestavěný napájecí zdroj pracuje od 90 až 240 voltů, usnadňuje život hodně pro hudebník na silnici jako neexistuje žádná komplikovaná pojistka mění - jen typu plug and play!

  Aktivní řízení spotřeby

  Úroveň výstupu vysokého výkonu Classic450 je dosahováno použitím technologie zesilovač třídy d v kombinaci s TC Electronic aktivní řízení spotřeby. APM fakticky znamená, že zesilovač chová velice jako trubice amp, pokud se blízko k maximální výkonnosti optimalizací napájení dopad rozporu s tvrdé omezení tendence tranzistorové zesilovače a většina ostatních třídy D.

  Přenositelnost

  Všestrannost Classic450 smysl opravdu kdyby to přišlo v dlouhe, rozměrné pole. Stylový design s hladkou grab'n' jít popisovač právě nezkráceně přenositelnost. Nastaví tvořivost svobodné a výkřiky pro vás s sebou kamkoli vás zavede basová talent. Přineste si custom zvuk pro ať pořad nebo studio session Herb nebo džemem zájezdový autobus v hotelovém pokoji doma - a Hej, funguje to pro zkoušky taky.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.