DISC Fret King Super-Matic elektrická kytara, původní klasické Burst

31 884 Kč RRP 34 785 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Samoobslužná elektrickou kytaru.
  • Dvoudílné, centrum otočně americké Olše tělo.
  • Krk z javorového

DISC Fret King Super-Matic elektrická kytara, původní klasické Burst

Podrobnosti
Možna jen "jine" kytara kdy budete potřebovat! Fret-King Super-matic samoobslužna kytara je prvni někdy kytara kytara sběrnici funkce skutečně vynikajici a novatorske Wilkinson ATD HT440 naladit tvrdy ocas.

Produkt Ref: 26979

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Postavena s puncem Fret-král ® styl a atributy, Super-Matic & # 8482; je skvělý vypadající bestie, řezané z odpovídá, dvě kus centra otočně americké olše, pomocí dědictví stylu povely k vytvoření jemně odstíněnou classic double vyjmout tělo, kosmetika prosycených vůní společnou historii, se kterými jsme se tak dobře.

1/5 25 "Měřítko délka, 24 fret, krk z javorového Hard Rock, s jeho profilem klasické"mělké C', odpovídat přirážku, zavřete obilí indický palisandr hmatník s 10 "poloměrem, krmníci s čistotou fret práci, pomocí jediného střihu, ruka korunován střední jumbo alpaka frets zajišťuje přesnost, pohodlí a poskytuje hráčské zkušenosti, které mohou být popsány pouze jako luxusní.

Super-matic & # 8482; Konfigurace snímačů rysy Hum-single-Hum, s Wilkinson WHHBZ33 posunu pólu kus "Zebra" humbuckers, rána velmi autentické recept a Wilkinson WHSM 'Znělá vintage' single coil střední pickup.

Kombinace pečlivě Znělá a vyvážený Snímače a podpis Wilkinson 'Vari-coil' Kontrola, (který umožňuje buď z humbuckers aby se postupně zranění single coil), vytvoří nástroj s mimořádně všestranný paletu zvuků schopni doslova jakýkoliv hudební styl.

K dispozici kompletní s obdélníkovou hardshell případem, ATD načten Fret-král ® Super-matic a nastaví nové měřítko a otevírá řadu nových hudebních možností rozšířit obzory výkon každý hráč a tvořivost.

Wilkinson ATD & # 8482; automatické ladění most, která byla ve vývoji Treve a jeho tým na "Auto Tuning vývoj" po mnoho let, je super nízký profil, reálném čase elektromechanické vybavení využívající ultra hi-tech micro převodovky, určené pro osazovací nenápadně do standardní debakl most vibrato Strat ® (nebo podobné) s mikro hex pickup, kontroly dostatečně malé, aby si toho nevšimli a intuitivní jeden dotek tlačítko ovládat všechny funkce a možnosti tohoto vskutku neuvěřitelné vybavení.

Při přihlášení neviditelně zahrnující řídicí obvod mikroprocesoru, ATD & # 8482; most umožňuje hráč s pouze jedním stiskem tlačítka funkce, automaticky optimalizovat Super-Matic & # 8482; na standardní E-přímé ladění.

Ladění stav je potvrzen v Ahoj viditelnost displeje, určené k pohlížet současně hrál, a celkové ladění je zajištěn s postavená v barevné ladění.

Znovu stiskněte tlačítko Funkce, brnkání a nechat ATD & # 8482; Změňte na kytaru ladění od standardních e otevřít G, nebo změnit na DADGAD, pak otevřít D - vše v prostoru jen pár sekund, nebo překalibrovat na pět dalších "vytvořený uživatelem" optimalizace přednastavení v jen pár vteřin.