OFFLINE Roland V-klavír Piano profesionální scénu

  • Video 1
150 096 Kč RRP 153 379 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Revolučně žive klavirni jadro.
  • Nikdy neslyšel futuristicke hybridni klaviry.
  • 88-note PHA-III slonoviny citit klavesnice s uniku.
  • Ojediněly druh nastroje

OFFLINE Roland V-klavír Piano profesionální scénu

Podrobnosti
V další kapitole Roland V dědictví, V.-Piano - revoluční profesionální fáze piano. Zahoďte všechny předpojatosti co digitální piano byl a je. Tento nástroj se změní všechno.

Volejte náš specialista Roland další informace na: 0843 155 0500

Produkt Ref: 27077

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis
Prolomení bariér

Tento profesionální scéně klavír se vznáší nad omezení posledních technologií, s jeho Revolučně živé klavírní jádrem, což umožňuje každou poznámku reagovat a vyvíjet přirozeně, bez problémů a dokonale bez nutnosti vzorky. S V-Piano, neexistuje žádná rychlost přepínání, a poskytuje hladké, přirozené úpadek, který musí být slyšet věřil.

Klikněte na odkaz níže zobrazíte podrobný leták na Roland V-klavír.

Vytvořit kolekci Dream

S V-Piano si můžete vybrat z krásně vytvořený vinobraní-klavír předvolby nebo můžete vytvořit custom kolekci custom sen. Tvrdost virtuální kladivo plsti se liší. Experimentujte s exotickými strunné konfigurace a ladění. Vložte světoznámého grand pod prsty nebo hrát futuristické klavír, který se nikdy neslyšeli dříve.

Nová klávesnice Ivory Feel PHA-III

I ty nejnáročnější pianista ocení V Piano PHA-III Ivory cítit klávesnice s Escapement. Tato technologie rozšířené klávesnice reprodukuje reálný pocit ze slonoviny pro přírodní klíče a Eben pro ostré předměty a poskytuje skutečný klavír touch a reakce. Dokonce i jemné click pocit když kladivo je propuštěn z klíče (escapement) je reprodukována.

Přátelský, složitosti

Špičkové technologie nemusí odpovídat vysokou složitost pro klavíristka. Čisté ovládacích panelů a logicky navržené uživatelské rozhraní V-Piano je neuvěřitelně rychlý a snadno ovladatelné. Úprava i hluboké úrovně je snadný přístup a pochopení. Budete přizpůsobení a vytvářet nové zvuky během několika minut.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.