OFFLINE Roland Atelier AT - 350C klavír varhany Combo

94 364 Kč RRP 127 459 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Roland Atelier AT-350 C Piano varhany Combo

OFFLINE Roland Atelier AT - 350C klavír varhany Combo

Podrobnosti

Stylish, cestování-Friendly Combo varhany - nové ATELIER Combo AT-350 C domy "greatest hits" řada funkcí a zvuky, včetně autentické staré varhany, v cestování popisný nástroj pro fázi. Zkušenosti kouzlo nadpřirozené zvuky a technologie virtuální tón kolo pod kontrolu v reálném čase dvojité ruční klávesnice a expresivní řadiče.

Produkt Ref: 19544

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Harmonické bary poskytují tradiční varhanní zkušenosti, zatímco neviditelné D Beam řadič vás zavede do budoucnosti. Přidáte kompletní doprovodné stopy live show s integrovanou knihovnu hudebních stylů, nebo přehrávání souboru MIDI nebo audio, všechny s interaktivní ovládání. Bass lze hrát nohou s volitelnou pedalboardu. Tento nástroj hranice lámání nastavuje nový standard v živé všestrannost a bez okrajů hudební výraz pro všechny věkové kategorie a hudební preference.

Snadný Transport

I když ATELIER Combo je nabitý funkcemi, těžký, to byl navržen pro pohodlnou přepravu. Každá komponenta, včetně dvojité ruční klávesnice jednotky mohou být umístěny ve standardní velikosti auta - žádný vůz nezbytné. Pro konečný pevné a přesto přenosné soupravy přidejte si Roland KS-G8 nebo KS 12 skládací klávesnice stánek. (Prodává se samostatně).

Harmonický pruhy

ATELIER Combo svítí na jevišti s jeho autentické vintage varhanních zvuků, Roland slavných virtuální tón kolo technologii. Fyzické harmonické bary poskytují praktické řízení horní, dolní, Solo a Bass. Dostat své ruce na tyto výrazové Elements a vytvořit dynamický a profesionální varhany představení!

Esenciální zvuků a stylů

Kromě jeho autentické vintage orgánů ATELIER Combo je balena s prvotřídní line-up zvuků a stylů, zálohování. Otáčejte s neuvěřitelně expresivní nadpřirozené trubku, housle a flamenco kytaru, nebo nádherný klavír a akustická kytara, abychom jmenovali alespoň některé. Všechny tyto skvělé zvuky přijde k životu pod prsty, jako sólové nástroje, nebo jako součástí interaktivní hudební styly. Vyberte si z knihovny profesionálně naprogramovaných play podél stylů, které pokrývají řadu populárních žánrů.

Expresivní Doplňky

ATELIER Combo je k dispozici ve třech nastavení konfigurací odpovídají různé výkonnosti stylů a hudebních žánrů. Nákup jako klávesnice jen plošinu se bez pedalboardu, 20klíč PK-7A pedalboardu nebo 25 kláves PK-25A pedalboardu (pedál desky patří integrovaný expression pedálem). Když jste připraveni na hlasitost, připojit do jednoho z Roland? s skvěle znějící SA-1000 nebo KC série klávesové zesilovače, prodává se samostatně.

USB přehrávání

Rozšiřte svou kreativitu s funkcí USB ATELIER Combo. Nehraj si se komerčně dostupné hudební soubory, nebo dokonce i WAV a MIDI soubory stažené z Internetu. ATELIER Combo také umožňuje ukládat svůj výkon jako zvuková data pro snadný přenos na CD!

Funkce a technické údaje:

  • Stylový design, snadné dopravy
  • Real-time výkon funkce v cestování přátelský nástroj, který je pro fázi
  • Double ruční klávesnice: 49klíč horní, 64-key nižší
  • Plné harmonické pruhy na horní, dolní, Solo a Bass
  • Vyšším rozlišením hlasy poháněné Roland uznávaný nadpřirozené technologie
  • D-Beam poskytuje jedinečné ovládání zvuku
  • Rozměrům: 125 cm (Š) × 51 cm (D) x 19 cm (H) mm (bez hudby odpočinek)
  • Volitelné příslušenství: KS-G8/KS-12 klávesové stojany, PK-7A 20identifikovat pedalboardu, PK-25A 25 kláves pedalboardu

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.