Korg microKEY 61 Key USB MIDI klávesnice - téměř nové

3 147 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Ultra kompaktní 61 klíčů USB MIDI ovladač.
  • Ideální pro přenosné použití nebo malé Studio.
  • Přírodní dotykové klávesnice umožňuje dynamické představení.
  • Žádné požadované - ovladače typu Plug and Play!

Korg microKEY 61 Key USB MIDI klávesnice - téměř nové

Podrobnosti

MicroKEY je kompaktní USB MIDI klávesnice, která je ideální pro hudebníka, který chce sestavit systém praktický a kompaktní hudební produkce. Pro rok 2012 Korg rozšířil rozsah s novými 25 a 61 klíčové modely. 61 klíčový model nabízí pět oktáv, splňující výkonný hudebník při montáži v stejné horizontální dimenzích, jako full velikosti 49 klíčový model.

Produkt Ref: 46804

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Přírodní Touch Mini klávesnice:

Tenký, lehký, napájeným USB a kompatibilní se všemi počítačový hudební software, microKEY je skvělý způsob, jak vytvořit nastavení výroby. MicroKEY nabízí rychlost citlivý přírodní Touch Mini klávesnice která byl prohlášen na nástroje microKORG XL a microARRANGER. Poměr černé a bílé klávesy byla upravena pro optimální hratelnosti, snadno chording a rychlé fráze práce; pozornost byla věnována touch a hraní pocit. "Vodopád typ" klávesnice usnadňuje hrát glissandos. Tato klávesnice přesně vyjádřit dynamiku výkon vašeho softwaru.

Take Control!:

Octave Shift tlačítka jsou k dispozici na všech modelech. Pomocí tlačítek nahoru/dolů umožňuje posunout oktávu příslušný počet kroků pro každý model tak, aby při použití ve spojení s funkcí klíč transponovat, lze pokrýt celou řadu poznámek ve specifikaci MIDI. Pro pole řadičů, které jsou potřebné pro posílení výrazné moc výkon, 61 model klíčové rysy rozteč ohněte kola a modulace.

Není nutná instalace ovladače:

Standardní USB MIDI ovladač Windows/Mac OS X je podporována, takže není nutné instalovat ovladač. Jednoduše pomocí USB kabelu k počítači připojit microKEY, a je připravena k použití.

iPad kompatibilní:

Můžete připojit microKEY do iPad a použít k ovládání aplikace například Korg iMS-20 MIDI systému (aplikace musí podporovat základní MIDI). 61 klíčový model stačí připojit přes USB rozbočovač, který může dodávat elektřinu.

USB všestrannost:

Nový microKEY slouží dvojitou povinnost jako USB hub. Dva porty USB (typ A) umožňují rozšířit svůj custom dispečink přidáním Korg nanoPAD2 nebo nanoKONTROL2 - nebo jakékoliv jiné USB vybavení.

KORG KONTROL Editor:

Softwarem KORG KONTROL Editor (předpokladu), budete moci přizpůsobit microKEY pro vaše nastavení. Si můžete vybrat z osmi křivek rychlosti plus fixní rychlost (celkem devět typů) a také zadat kontrolní změnit počet modulační kolečko nebo joysticku, jakož i určit jejich minimální a maximální hodnoty.

Hrají dnes balík softwaru:

MicroKEY lodě s následující softwarové licence a slevové kupóny, takže můžete začít ihned vydělávat hudbu:

  • KORG Legacy Collection speciální Bundle (licence): Součástí je licence pro Korg Legacy Collection speciální svazku, který obsahuje následující softwarové tituly: MS-20 analogových monofonní syntezátor, polyfonní syntezátor Polysix, all všeobjímající Mono/Poly analogový syntezátor, M1, který byl původní hudební pracovní stanice a Wavestation digitální syntezátor. Licence pro těchto pět klasických Korg nástroje, znovuzrozen jako software a doplněné MDE-X efekt plug-in, jsou spojeny s microKEY-61 zdarma ke stažení.
  • Ezbicímer Lite (licence): Součástí je licence pro software drum zvukový modul je Toontrack "Ezbicímer Lite", která vám mnoho vysoce kvalitní drum zvuky. (Tento software lze stáhnout pro použití). Budete moci ihned začít užívat realistických bicích zvuků hrál z vašeho microKEY.
  • Ableton "Live" série (slevový kupón součástí): Součástí je slevový kupón pro Ableton "Live", "Live Suite" a "Live LE" DAW software, velmi populární pro své sofistikované funkce.
  • Ještěrko Session (licence): Součástí je licence pro "Ještěrko relaci," fyzikální modelování zvukový modul použit akustika systémů, slavný pro své bohatě expresivní elektrické piano zvuků.
  • Ultra analogové Session (licence): Součástí je licence pro "Ultra analogové relaci," analogového modelování syntezátor z použité akustika systémů, uznávaný pro svou tlustou, silné zvuky.
  • Brnkání akustických Session (licence): Součástí je licence pro použité akustiky systémy "brnkání akustických relaci," fyzické modelování software syntezátor, který umožňuje "play" akustická kytara dílů s expresivní moc akustický nástroj.

Upozorňujeme, že tato položka vrácena nechtěné od zákazníka. Původní box a značně všech porušení plomby. Jinak, jednotka sama vypadá a funguje jako nové a byla pouze použít několikrát.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.