Deluxe klavírní stolička Gear4music - téměř nové

1 406 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Deluxe klavírní stolička do Gear4music.
  • Černé provedení shoduje většina tmavě klavíry.
  • Výškově nastavitelná.
  • Pohodlné a zároveň odolný

Deluxe klavírní stolička Gear4music - téměř nové

Podrobnosti

Tento vysoce kvalitní, tradiční klavírní stolička je výškově nastavitelný, umožňuje najít správnou pozici pro podporu přehrávání držení těla s vzpřímené, grand nebo digitální klavír nebo klávesnice.

Produkt Ref: 50941

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Zadaný byt zabaleno, tato Gear4music klavírní stolička je snadno během několika minut. Odolný, robustní stolička s atraktivní černé provedení, je vhodný zejména pro použití s dark rosewood, leštěný Eben nebo černý satén klavíry. Jinak, to je také dostupný jako Rosewood Piano stolička.

Nastavitelná výška umožňuje najít nejpohodlnější pozici pro custom hrát a může být užitečné zejména pro menší či více uživatelů.

Kožené efekt top je pevný, přesně to, co potřebujete, aby se hrát na klavír s správnou techniku, přesto pohodlná. Gear4music deluxe klavírní stolička je odolný, dobře a přesto levné ve srovnání s většinou ostatních na trhu. Je dobrou volbou pro každého, kdo hledá praktické, uživatele příjemné a atraktivní klavírní stoličku.

Klavírní stolička je také dostupný v modelu s úschovnou přihrádkou další zádr - Deluxe Piano stolička s skladování.

Rysy a specifikace

  • Houba tloušťka: 2 cm
  • Povrchu materiálu: Kůže
  • Povrchová úprava: Černá
  • Nastavitelná výška: 18,5"- 21"

Gear4music - revoluce v konkurenceschopné ceny, vysoce kvalitních hudebních nástrojů a vybavení.

Gear4music se spojili s některými z nejlepších výrobců z celého světa vyvinout custom řadu hudebních vybavení. Naším cílem je poskytnout našim zákazníkům širokou škálu vysoce kvalitních, rozumné ceny hudebních nástrojů.

Pomocí našich mnoha let kolektivní zkušeností jsme vyvinuli širokou škálu nástrojů a vybavení včetně bicích sad, akustické a elektrická kytara, dechové, mosaz, strunných nástrojů a reproduktorových systémů. Jsme hrdí na to, nabídnout následující našim zákazníkům vedle stovky dalších známých značek. Úzce spolupracuje s naší pečlivě vybraných výrobců, se snažíme vyrábět spolehlivé, skvěle znějící nástroje za cenu, která je dostupná pro všechny. Naše hudební vybavení je na stejné náročné standardy, které očekáváte od jiných vysoce ceněné značek - to je podpořeno naší standardní 30 denní záruku vrácení peněz.

Gear4music výrobky jsou vyráběné eticky a zodpovědně splnit očekávání péče světa.

 

Upozorňujeme, že tato položka vrácena nechtěné zákazníkem. Původní pole a značně všech porušení plomby. Jinak, jednotka sama vypadá a funguje jako nové a byla pouze použít několikrát.

To je skvělá příležitost ke koupi plně funkční produkt za zvýhodněnou cenu, dodává s jeden rok záruka.