DISK Steinberg Cubase Artist 7,5 a CMC-QC rychlé řadič Bundle

7 673 Kč RRP 9 337 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Běži na USB řadič Rotary Encoder.
 • 8 Osvětlenych rotačni kodery.
 • 13 Podsvětlena tlačitka.
 • 8 Uživatelske přiřaditelne funkčni klavesy.
 • Zahrnuje Upgrade na Cubase Artist 7,5 eLicenser klič

DISK Steinberg Cubase Artist 7,5 a CMC-QC rychlé řadič Bundle

Podrobnosti

Rychle řadič USB-pohaněl CMC domy 13 Podsvětlena tlačitka vedle osmi rotačni kodery poskytovat přesne hmatove kontroly nad prakticky jakykoliv efekt, EQ a vykonnost parametr v Cubase. Zde přibaleno k inovaci na Cubase Artist 7.5, dostanete všechny upravy a sequencing nastroje, ktere je třeba začit nahravat.Produkt Ref: 39642

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

sada obsahuje

 • Cubase CMC-QC řadič (včetně Cubase AI)
 • Steinberg Cubase Artist 7.5 (aktualizace z Cubase AI)
 • Ochrana proti kopirovani USB Steinberg eLicenser klič

Steinberg CMC-QC rychle řadič

Male velikosti, ale velka hodnota, rychle řadič USB-pohaněl CMC poskytuje přesne hmatove kontroly nad prakticky jakykoliv efekt, EQ a vykonnost parametr v Cubase. Tento intuitivni mikro řadičem snižit, zvyšit frekvence s maximalni přesnosti a vyladit vice parametrů efektu najednou dalkove ovladani-vaše oblibene funkce a jednoduše nastavit sami bez nehudebni duo myši a klavesnice.

Jednotka CMC QC domy 13 osvětlena tlačitka a osmi rotačni kodery s zelenou LED světly, ktere změni jejich intenzitu osvětleni podle nastavene polohy. Pro zajištěni maximalni flexibility, regulator je dodavan s třemi vyhrazene pracovni režimy - EQ, rychle Control a MIDI. Jednou v režimu EQ, rotačni kodery zrcadlo EQ kanalu Cubase kontrolami, ktere umožňuji přesnou kontrolu nad uroveň frekvence, zisk a šiřku pasma. Je idealni volbou pro vyladěni zrůdy a kontroly nadšence, QC režim přinaši silne rychle kontroly Cubase na dosah ruky, včetně jejich potencial pro vytvořeni off-the vytlačeneho track učincich a přesne automatizace. Přiřazeni je tak rychle, jak to jen jde: vyberte parametr v Cubase, stiskněte tlačitko f/Q a obratit na požadovany koder - to je ono. Navic, univerzalni MIDI režim změni CMC QC v volně konfigurovatelny MIDI kontroler poskytnout tvůrči prostor addtitional.

Nejlepši ze všech, pomoci přiloženeho softwaru CMC-QC Editor můžete pohodlně upravovat MIDI ovladani změnit parametry pomoci kluzky grafickeho rozhrani. Hodnoty parametrů jsou zobrazeny pod přislušnymi kodery a může byt zadana ručně.

Takže ať hledate chytry doplněk řadič pro hlavni klavesnice, všestranne žive vystoupeni nastroje nebo společnik studio čas uspory, CMC-QC je vždy spravnou volbou.

Cubase Artist 7,5

Cubase Artist 7,5 byla vyrobena tak, aby hudebnici, producenti a inženyři nastroje, ktere potřebuji pro svou praci na nejvyšši možne urovni. Nove funkce byly přidany k zefektivněni procesu tvorby hudby. Nejen to, aby proces jednodušši, ale i rychleji. Steinberg vytvořily nove funkce, ktere umožňuji spravovat sve skladby a myšlenek v jistem smyslu mnohem intuitivnějši.

Funkce, jako je režim viditelnosti stop umožňuji vybrat jake stopy, ktere chcete vidět. Velke projekty může dostat matouci, když mate vysoky počet stop. Stopa viditelnost lze použit k zjednodušeni uspořadat okna a umožňuji zaměřit se na zbyvajici stopy. Může to byt chtit skryvat všech skladeb, MIDI nebo dokončena verze, zaznamenane na zvuk. Chcete-li tento vstoupit kartě viditelnost stopy a de-SELECT bile tlačitko vedle každe stopy, ktere chcete skryt.

Nastroj (t) stojanu 2.0 v Cubase Artist 7,5 aktualizoval způsob, jakym pluginy jsou otevřeny. Když přidate VST do stojanu VST, odpovidajici skladby je take přidan do projektu okna a naopak. Nastroj skladby maji nyni vice vystupů pro každy nastroj, ktery lze snadno vybrat.

TrackVersions

TrackVersions byl navržen tak, aby vam umožni pracovat na různych verzi teže trati, při zachovani stejne nastaveni. Nyni jste schopni vytvořit, přejmenovat a spravovat paralelni verze z uvnitř rozeviraci seznam kanalů. To znamena, že můžete napřiklad zaznamenat vice basove linky na stejnem kanalu a použiti rozbalovaciho vyberte ten nejlepši. Nebo byste mohla pracovat na různe vokalni skladby a nutnosti předkladat různe verze. TrackVersion mista alternativni verze nahravek po ruce, kde je potřebujete. Tento proces umožňuje zrychlit vaše workflow a pracuje s audio, MIDI, nastroje, akord, tempo a podpis stopy.

Aplikace Groove Agent SE 4

Cubase Artist 7,5 nyni obsahuje novy Groove Agent SE 4, navazuje velmi uspěšne Groove Agent jedna. Skvěla věc, o Groove Agent je jeho snadne použiti. Ma byl navržen tak, aby se podobaji MPC a mapy pro dokonale integraci. To umožňuje začit dělat beaty rychle přirozenym způsobem a nemaji pocit, že jste byl omezovan složite menu a procesy. bici Machine je jen tak dobry jako jeho zvuky a tyto zvuky byly navrženy a zaznamenal některe z nejtalentovanějšich inženyrů, ktere jsou k dispozici. To znamena, že můžete jit od stanoveni tuku Hip Hop beaty a pak přepnout na groovy funk Beats s lehkosti.

HALion Sonic SE 2

HALion Sonic SE 2 je nova a aktualizovana szesilovačler pro Cubase Artist 7.5. To byl navržen tak, aby přistup k široke spektrum nastrojů a je idealni pro skladatele, kteři potřebuji velkou paletu zvuku. Rozhrani bylo uspořadani dat uživateli rychly přistup k nastrojům od integrovaneho prohližeče. HALion Sonic SE 2 nyni může pochlubit 8 efekt novych typů, ktere zahrnuji: paska sytost, Wah Wah, automaticky filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, Vintage Ensemble, obalka Shaper a klasicke ale lepši efekt Rotary

LoopMash FX

LoopMash dorazila na mandl a kaše stopy se jako nikdy předtim. Toto nove vybaveni pro malou sonic mučeni byl vytvořen tak, aby přidat to extra bit randomizace k hudbě. Tyto FXs pomoci zvyraznit rytmy, melodie a dokonce i hlavni kanaly. Až minutu FX styly jsou idealni pro Dubstep a electronica, přidani konce, paska zastavi a zasekava. LoopMash byla určena pro použiti v atelieru, ale opravdu oživa při použiti v běžnem prostředi. Všechny parametry mohou byt mapovany na jakykoliv MIDI kontroler a v realnem čase.

Zjeveni Reverb

Vyvinuty znovu zvuku klasickych FX jednotek, zjeveni Reverb doda jiskru na trať. Steinberg pracovali s profesionalnim inženyrů a filmu michačky vyrabět algoritmy, ktere zni stejně ohromujici jako originaly jejich napodobovani. Reverby slouži ke ziskani zvukove sceny prostoru. Lze použit na cokoli od zpěv, struny na perkuse přidat přijemne hladke prostředi

Magneto 2

Magneto nebyl asi od dob Cubase SX, ale teď Steinberg rozhodli oživit a aktualizovat tuto jednotku. Co mame teď je Magneto 2 nove a leskle. Kromě s faceliftem, Magneto 2 byla aktualizovana produkovat realističtějši a přirodni nasyceni pasku. Někteři kritici řikaji, že digitalni je chladny a neživotne, ale už ne proto, že tento maly plugin přida teplo že pouze analogove pasky mohou produkovat. Magneto 2 ma pasmovou propust nastaveni, ktere umožňuje vybrat frekvenčni rozsah efektu, ktery chcete použit. Existuje take Dualni režim, ktery simuluje použiti dvou strojů pasky v posloupnosti.

Funkce a technicke udaje:

Steinberg CMC-QC rychle řadič:

 • Běži na USB řadič rotačni koder
 • Rychle Control mod pro přiřazeni 8 osvětlenych rotačni kodery parametrů softwaru
 • EQ režim umožňuje 8 rotačni kodery vylepšovat parametry kanalu EQ
 • MIDI mod pro přiřazovani jakykoliv MIDI kontrolni čislo 8 rotačni kodery CMC-QC editor software
 • 8 uživatelů přiřaditelne funkčni klavesy

Minimalni požadavky na system:

 • Mac OS X
  • Mac OS X verze 10.7/10.8*
  • Intel dual-core CPU
  • CoreAudio kompatibilni audio hardware
 • Windows
  • Windows 7/Windows 8 *
  • Intel nebo AMD dual-core CPU
  • Windows kompatibilni audio hardware **
 • 2 GB RAM
 • 8 GB volneho mista na HD
 • Rozlišeni 1280 x 800 doporučeno zobrazit
 • Dvouvrstve DVD-ROM.
 • USB port pro USB-eLicenser
 • Připojeni k Internetu pro aktivaci licence

* Nativni 32-bit a 64-bit Nuendo verze současti.

** ASIO kompatibilni audio hardware doporučuje pro svižny vykon

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.