DISK Steinberg Cubase 7,5 a CMC-PD Pad ovladač Bundle

13 314 Kč RRP 15 990 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Běži na USB MIDI ovladač Pad.
 • 16 Podsviceny gumičky rotačni koder.
 • Světla v zavislosti na kohoutku silu.
 • 4Velocity režim pro snadne krok nahravani.
 • Zahrnuje Upgrade na Cubase 7,5 eLicenser klič

DISK Steinberg Cubase 7,5 a CMC-PD Pad ovladač Bundle

Podrobnosti

S 16 podsviceny gumove pads, rotačni koder a dva pracovni režimy, CMC-PD je konečnym řadič vytvařet dynamicke dražky a na dalkovem ovladani sve oblibene funkce DAW. Balik zde s upgrade na plnou verzi Cubase 7.5, dostanete všechny upravy a sequencing nastroje, ktere je třeba začit nahravat.Produkt Ref: 39645

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Dalši informace v naši exkluzivni video ukazky

sada obsahuje

 • Cubase CMC-PD Pad řadič (včetně Cubase AI)
 • Steinberg Cubase 7,5 Upgrade (z Cubase AI)
 • Ochrana proti kopirovani USB Steinberg eLicenser klič

Steinberg CMC-PD Pad řadič

Lehl si hluboce dynamicke drum grooves, hrat přirodni bici vzory a ovladat sve oblibene funkce DAW - vše z jednoho intuitivniho rozhrani. Pryži 16 vysoce citlivy, podsviceny pads, rotačni koder a vyhrazene pracovni režimy, CMC-PD je to viceučelovy pad vybaveni určene ke zlepšeni sve beat stvořeni, zaznamem a živou pracovni vykon.

Ozdobou CMC-PD je tvořen 16 vysoce citlivy gumove pads, bezstarostny out v matici MPC-style 4 x 4. pads umožňuji vytvařet ohromujici přirodni drum grooves a složite rytmicke vzorce s dotykem prstů. Nejlepši ze všeho je LED-na pozadi světla měni barvy podle urovně rychlosti - ze zelene na oranžovou na červenou. Kromě toho prakticka rotačni koder umožňuje prochazet zvuky a přednastaveni v okamžiku.

Rozloženi 4 x 4 je o CMC-PD hardwaru idealni partner pro MPC-styl, virtualni bici szesilovačlery Steinberg's Groove Agent jednoho nebo externi hardwarove zvukove moduly. Ale CMC-PD take funguje zazraky jako all-in-one DAW ovladaci pult. A se softwarem PD Editor, můžete snadno změnit přiřazeni poznamek MIDI pro každy pad.

4Velocity režim pro snadne krok nahravani, 16 křivek zavislosti odezvy lze vybrat hlasitost a silu napajeni od USB zaoblovat sada univerzalnich funkci tohoto slim velke, ale velmi univerzalni řadič jednotky. V souhrnu CMC Pad řadič nabizi vynikajici zpracovani alongsideextensive možnosti přizpůsobeni proměnit v řešeni ovladani DAW All-in-one.

Cubase 7,5

Cubase 7,5 byla vyrobena tak, aby hudebnici, producenti a inženyři nastroje, ktere potřebuji pro svou praci na nejvyšši možne urovni. Nove funkce byly přidany k zefektivněni procesu tvorby hudby. Nejen to, aby proces jednodušši, ale i rychleji. Steinberg vytvořily nove funkce, ktere umožňuji spravovat sve skladby a myšlenek v jistem smyslu mnohem intuitivnějši. Způsob, jakym VST nastrojů a FX integrovat bylo vylepšeno nabidnout lepši přistupnosti a zahrnuje 8 fantasticke nastroje a 69 high-end efektove. Cubase 7.5 nabizi nyni vice hudebnich funkci než kdy předtim, takže tuto verzi softwaru vice kreativni, snadnějši použiti a většina důležitě znějici lepe než kdy dřiv.

Funkce, jako je režim viditelnosti stop umožňuji vybrat jake stopy, ktere chcete vidět. Velke projekty může dostat matouci, když mate vysoky počet stop. Stopa viditelnost lze použit k zjednodušeni uspořadat okna a umožňuji zaměřit se na zbyvajici stopy. Může to byt chtit skryvat všech skladeb, MIDI nebo dokončena verze, zaznamenane na zvuk. Chcete-li tento vstoupit kartě viditelnost stopy a de-SELECT bile tlačitko vedle každe stopy, ktere chcete skryt.

Nastroj (t) stojanu 2.0 v Cubase 7,5 aktualizoval způsob, jakym pluginy jsou otevřeny. Když přidate VST do stojanu VST, odpovidajici skladby je take přidan do projektu okna a naopak. Nastroj skladby maji nyni vice vystupů pro každy nastroj, ktery lze snadno vybrat.

TrackVersions

TrackVersions byl navržen tak, aby vam umožni pracovat na různych verzi teže trati, při zachovani stejne nastaveni. Nyni jste schopni vytvořit, přejmenovat a spravovat paralelni verze z uvnitř rozeviraci seznam kanalů. To znamena, že můžete napřiklad zaznamenat vice basove linky na stejnem kanalu a použiti rozbalovaciho vyberte ten nejlepši. Nebo byste mohla pracovat na různe vokalni skladby a nutnosti předkladat různe verze. TrackVersion mista alternativni verze nahravek po ruce, kde je potřebujete. Tento proces umožňuje zrychlit vaše workflow a pracuje s audio, MIDI, nastroje, akord, tempo a podpis stopy.

Aplikace Groove Agent SE 4

Cubase 7,5 nyni obsahuje novy Groove Agent SE 4, navazuje velmi uspěšne Groove Agent jedna. Skvěla věc, o Groove Agent je jeho snadne použiti. Ma byl navržen tak, aby se podobaji MPC a mapy pro dokonale integraci. To umožňuje začit dělat beaty rychle přirozenym způsobem a nemaji pocit, že jste byl omezovan složite menu a procesy. bici Machine je jen tak dobry jako jeho zvuky a tyto zvuky byly navrženy a zaznamenal některe z nejtalentovanějšich inženyrů, ktere jsou k dispozici. To znamena, že můžete jit od stanoveni tuku Hip Hop beaty a pak přepnout na groovy funk Beats s lehkosti.

HALion Sonic SE 2

HALion Sonic SE 2 je nova a aktualizovana szesilovačler pro Cubase 7.5. To byl navržen tak, aby přistup k široke spektrum nastrojů a je idealni pro skladatele, kteři potřebuji velkou paletu zvuku. Rozhrani bylo uspořadani dat uživateli rychly přistup k nastrojům od integrovaneho prohližeče. HALion Sonic SE 2 nyni může pochlubit 8 efekt novych typů, ktere zahrnuji: paska sytost, Wah Wah, automaticky filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, Vintage Ensemble, obalka Shaper a klasicke ale lepši efekt Rotary

LoopMash FX

LoopMash dorazila na mandl a kaše stopy se jako nikdy předtim. Toto nove vybaveni pro malou sonic mučeni byl vytvořen tak, aby přidat to extra bit randomizace k hudbě. Tyto FXs pomoci zvyraznit rytmy, melodie a dokonce i hlavni kanaly. Až minutu FX styly jsou idealni pro Dubstep a electronica, přidani konce, paska zastavi a zasekava. LoopMash byla určena pro použiti v atelieru, ale opravdu oživa při použiti v běžnem prostředi. Všechny parametry mohou byt mapovany na jakykoliv MIDI kontroler a v realnem čase.

Zjeveni Reverb

Vyvinuty znovu zvuku klasickych FX jednotek, zjeveni Reverb doda jiskru na trať. Steinberg pracovali s profesionalnim inženyrů a filmu michačky vyrabět algoritmy, ktere zni stejně ohromujici jako originaly jejich napodobovani. Reverby slouži ke ziskani zvukove sceny prostoru. Lze použit na cokoli od zpěv, struny na perkuse přidat přijemne hladke prostředi

Magneto 2

Magneto nebyl asi od dob Cubase SX, ale teď Steinberg rozhodli oživit a aktualizovat tuto jednotku. Co mame teď je Magneto 2 nove a leskle. Kromě s faceliftem, Magneto 2 byla aktualizovana produkovat realističtějši a přirodni nasyceni pasku. Někteři kritici řikaji, že digitalni je chladny a neživotne, ale už ne proto, že tento maly plugin přida teplo že pouze analogove pasky mohou produkovat. Magneto 2 ma pasmovou propust nastaveni, ktere umožňuje vybrat frekvenčni rozsah efektu, ktery chcete použit. Existuje take Dualni režim, ktery simuluje použiti dvou strojů pasky v posloupnosti.

Funkce a technicke udaje:

Steinberg CMC-PD Pad řadič:

 • Běži na USB MIDI pad řadič
 • Každy pad rozsviti zelene, oranžove nebo červene v zavislosti na využit silu
 • Banky funkce poskytuje 15 různych MIDI Poznamka přiděleni mapy (banky 1-8: variabilni uživatelske banky, banky 9-15: pevna tovarně bank a banky 16: vyhrazene Cubase funkci)
 • 4Velocity režim zrychli krok nahravani
 • CMC-PD editor zahrnuty

Minimalni požadavky na system:

 • Mac OS X
  • Mac OS X verze 10.7/10.8*
  • Intel dual-core CPU
  • CoreAudio kompatibilni audio hardware
 • Windows
  • Windows 7/Windows 8 *
  • Intel nebo AMD dual-core CPU
  • Windows kompatibilni audio hardware **
 • 2 GB RAM
 • 8 GB volneho mista na HD
 • Rozlišeni 1280 x 800 doporučeno zobrazit
 • Dvouvrstve DVD-ROM.
 • USB port pro USB-eLicenser
 • Připojeni k Internetu pro aktivaci licence

* Nativni 32-bit a 64-bit Nuendo verze současti.

** ASIO kompatibilni audio hardware doporučuje pro svižny vykon

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.