DISK Steinberg Cubase 7,5 a CMC-FD Fader ovladač Bundle

13 477 Kč RRP 15 892 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Fader napajenym USB řadič.
 • 4 Nově vyvinute dotykove fadery.
 • Rozlišeni 1 024 krok.
 • Funguje take jako měřič urovně.
 • Zahrnuje Upgrade na Cubase 7,5 eLicenser klič

DISK Steinberg Cubase 7,5 a CMC-FD Fader ovladač Bundle

Podrobnosti

CMC-FD je to špičkovy řadič USB představovat čtyři s vysokym rozlišenim dotykovy fadery s integrovanym LED měřeni, solo/mute funkce a podporu pro současne využivani až čtyři jednotky. Balik zde s upgrade na plnou verzi Cubase 7.5, dostanete všechny upravy a sequencing nastroje, ktere je třeba začit nahravat.Produkt Ref: 39640

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Prosím políčko, obdržíte může říct Cubase 7 a po aktivaci vám bude automaticky aktualizován na Cubase 7.5. Vždy doporučujeme, stahování nejnovější verze Cubase 7,5 z internetových stránek Steinberg, jak aktualizace jsou pravidelně vydávány s zlepšení výkonu a kompatibility.

Steinberg Cubase stahování

Další informace v naší exkluzivní video ukázky

sada obsahuje

 • Cubase CMC-FD Fader řadič (včetně Cubase AI)
 • Steinberg Cubase 7,5 Upgrade (z Cubase AI)
 • Ochrana proti kopírování USB Steinberg eLicenser klíč

Steinberg CMC-FD Fader řadič

Touch vaše skladby, převzít kontrolu a cítit rozdíl - s CMC Fader ovladač Steinberg je planoucí stezky pro nové plemeno DAW ovládacích vybavení. Představujeme čtyři vysoce přesné dotykové fadery s LED-na měření, solo/mute funkce a dva provozní režimy, tento přenosný USB řadič nesmírně urychluje směšovací pracovního postupu.

CMC-FD nese čtyři nově vyvinuté, dotek citlivé fadery, které poskytují přesné ovládání přes čtyři kanály Cubase ve stejnou dobu. Co odlišuje CMC-FD je ultra-vysokým rozlišením až 1 024 kroků - velké plus, umožňuje dodatečně upravit úroveň hlasitosti s maximální přesností. Ale CMC Fader ovladač funguje také jako vhodný měřič úrovně. Jednou v režimu měřič, červená LED světla přesně označit úroveň hlasitosti vybraných skladeb.

Navigace pomocí mixéru Cubase je tak snadné, jak to jen jde: jednoduše stiskněte tlačítka vyberte kanál nebo banka a přímo přejít na požadované kanály nebo celé skupiny kanálů v mixéru Cubase. Pro ještě větší pohodlí v míchacího procesu můžete sólo a ztlumení kanály jednoduše stisknutím tlačítka Shift a klepnutím na příslušné dotykového pruhu - to je ono.

Nejlepší ze všech, až čtyři CMC-FD jednotky mohou být kombinovány vybudovat plnohodnotné, 16 kanálový dotykový ovládací pult. Pro dokonalé použitelnosti vzpomíná systém správy fyzické rozložení uspořádání CMC jednotky na vašem stole.Jinými slovy CMC-FD umožňuje nastavit sub skupiny během chvilky, sólo a ztlumit několik skladeb najednou nebo doladit Hlasitost kanálu s rozlišením 1 024 krok - vše z jednoho průkopnické touch vybavení, které je dokonale integrován s Cubase hudební produkční systém.

Cubase 7,5

Cubase 7,5 byla vyrobena tak, aby hudebníci, producenti a inženýři nástroje, které potřebují pro svou práci na nejvyšší možné úrovni. Nové funkce byly přidány k zefektivnění procesu tvorby hudby. Nejen to, aby proces jednodušší, ale i rychleji. Steinberg vytvořily nové funkce, které umožňují spravovat své skladby a myšlenek v jistém smyslu mnohem intuitivnější. Způsob, jakým VST nástrojů a FX integrovat bylo vylepšeno nabídnout lepší přístupnosti a zahrnuje 8 fantastické nástroje a 69 high-end efektové. Cubase 7.5 nabízí nyní více hudebních funkcí než kdy předtím, takže tuto verzi softwaru více kreativní, snadnější použití a většina důležitě znějící lépe než kdy dřív.

Funkce, jako je režim viditelnosti stop umožňují vybrat jaké stopy, které chcete vidět. Velké projekty může dostat matoucí, když máte vysoký počet stop. Stopa viditelnost lze použít k zjednodušení uspořádat okna a umožňují zaměřit se na zbývající stopy. Může to být chtít skrývat všech skladeb, MIDI nebo dokončena verze, zaznamenané na zvuk. Chcete-li tento vstoupit kartě viditelnost stopy a de-SELECT bílé tlačítko vedle každé stopy, které chcete skrýt.

Nástroj (t) stojanu 2.0 v Cubase 7,5 aktualizoval způsob, jakým pluginy jsou otevřeny. Když přidáte VST do stojanu VST, odpovídající skladby je také přidán do projektu okna a naopak. Nástroj skladby mají nyní více výstupů pro každý nástroj, který lze snadno vybrat.

TrackVersions

TrackVersions byl navržen tak, aby vám umožní pracovat na různých verzí téže trati, při zachování stejné nastavení. Nyní jste schopni vytvořit, přejmenovat a spravovat paralelní verze z uvnitř rozevírací seznam kanálů. To znamená, že můžete například zaznamenat více basové linky na stejném kanálu a použití rozbalovacího vyberte ten nejlepší. Nebo byste mohla pracovat na různé vokální skladby a nutnosti předkládat různé verze. TrackVersion místa alternativní verze nahrávek po ruce, kde je potřebujete. Tento proces umožňuje zrychlit vaše workflow a pracuje s audio, MIDI, nástroje, akord, tempo a podpis stopy.

Aplikace Groove Agent SE 4

Cubase 7,5 nyní obsahuje nový Groove Agent SE 4, v návaznosti na velmi úspěšné Groove Agent jedna. Skvělá věc, o Groove Agent je jeho snadné použití. To byl navržen tak, aby podobat MPC a mapy pro dokonalé integraci. To umožňuje začít dělat beaty rychle přirozeným způsobem a nemají pocit, že jste byl omezován složité menu a procesy. bicí Machine je jen tak dobrý jako jeho zvuky a tyto zvuky byly navrženy a zaznamenal některé z nejtalentovanějších inženýrů, které jsou k dispozici. To znamená, že můžete jít od stanovení tuku Hip Hop beaty a pak přepnout na groovy funk Beats s lehkostí.

HALion Sonic SE 2

HALion Sonic SE 2 je nová a aktualizovaná szesilovačler pro Cubase 7.5. To byl navržen tak, aby přístup k široké spektrum nástrojů a je ideální pro skladatele, kteří potřebují velkou paletu zvuku. Rozhraní bylo uspořádání dát uživateli rychlý přístup k nástrojům od integrovaného prohlížeče. HALion Sonic SE 2 nyní může pochlubit 8 efekt nových typů, které zahrnují: páska sytost, Wah Wah, automatický filtr, krok Flanger, Ring Modulator, Octaver, Vintage Ensemble, obálka Shaper a klasické ale lepší efekt Rotary

LoopMash FX

LoopMash dorazila na mandl a kaše stopy se jako nikdy předtím. Toto nové vybavení pro malou sonic mučení byl vytvořen tak, aby přidat to extra bit randomizace k hudbě. Tyto FXs pomoci zvýraznit rytmy, melodie a dokonce i hlavní kanály. Až minutu FX styly jsou ideální pro Dubstep a electronica, přidání konce, páska zastaví a zasekává. LoopMash byla určena pro použití v ateliéru, ale opravdu ožívá při použití v běžném prostředí. Všechny parametry mohou být mapovány na jakýkoliv MIDI kontrolér a v reálném čase.

Zjevení Reverb

Vyvinutý znovu zvuku klasických FX jednotek, zjevení Reverb dodá jiskru na trať. Steinberg pracovali s profesionálním inženýrů a filmu míchačky vyrábět algoritmy, které zní stejně ohromující jako originály jejich napodobování. Reverby slouží ke získání zvukové scény prostoru. Lze použít na cokoli od zpěv, struny na perkuse přidat příjemné hladké prostředí

Magneto 2

Magneto nebyl asi od dob Cubase SX, ale teď Steinberg rozhodli oživit a aktualizovat tuto jednotku. Co máme teď je Magneto 2 nové a lesklé. Kromě s faceliftem, Magneto 2 byla aktualizována produkovat realističtější a přírodní nasycení pásku. Někteří kritici říkají, že digitální je chladný a neživotné, ale už ne proto, že tento malý plugin přidá teplo že pouze analogové pásky mohou produkovat. Magneto 2 má pásmovou propust nastavení, které umožňuje vybrat frekvenční rozsah efektu, který chcete použít. Existuje také Duální režim, který simuluje použití dvou strojů pásky v posloupnosti.

Funkce a technické údaje:

Steinberg CMC-FD Fader řadič:

 • Řadič USB-poháněl fader s rozlišením 1 024 krok
 • Nově vyvinutý dotykový ovladač funkce navrhnout inovační kapacita fader
 • Klepnutím na fader s stisknuté klávesy Shift přepne mezi kanálu sólo a ztlumení
 • Měřič mód lets červené LED strip dotek řadiče označuje úroveň hlasitosti
 • 4 CMC-FD řadiče lze připojit až současně

Minimální požadavky na systém:

 • Mac OS X
  • Mac OS X verze 10.7/10.8*
  • Intel dual-core CPU
  • CoreAudio kompatibilní audio hardware
 • Windows
  • Windows 7/Windows 8 *
  • Intel nebo AMD dual-core CPU
  • Windows kompatibilní audio hardware **
 • 2 GB RAM
 • 8 GB volného místa na HD
 • Rozlišení 1280 x 800 doporučeno zobrazit
 • Dvouvrstvé DVD-ROM.
 • USB port pro USB-eLicenser
 • Připojení k Internetu pro aktivaci licence

* Nativní 32-bit a 64-bit Nuendo verze součástí.

** ASIO kompatibilní audio hardware doporučuje pro svižný výkon

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.