DISK Roland HP-307 digitální Piano, palisandr

 • Video 1
67 732 Kč RRP 81 317 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Nadpřirozené klavírní zvuk motoru.
 • Expresivita genu v každé jediný klíč.
 • Pravda Touch do True zvuku s PHA III.
 • Expresivita genu rozkládajících se zvuky

DISK Roland HP-307 digitální Piano, palisandr

Podrobnosti

Vzhled a zvuk jsou čisté, přírodní a nadčasový, ale uvnitř dřevěné prádla je nejmodernější technologie na trhu domova piano. Nové digitální piano HP307 bere obrovský skok kupředu s příchodem Roland nadpřirozené Piano zvuk motoru, revoluční technologie, která nabízí bezprecedentní zvuk, reakce a cítit. Piano tón změny bezproblémově a přirozeně založené na dotek a rozsah klíčů, s dokonale hladké rozkladu.Volejte náš specialista Roland další informace na: 0843 155 0500

Produkt Ref: 16205

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tento digitální piano je vybaven PHA III klávesnice, což přináší lepší výraz a výkon vynikající rychlé klávesy. Kombinace PHA III a nadpřirozené klavír věrně převádí všechny nuance na přesné, přirozený zvuk. HP307 je k dispozici v 3 barvy, elegantní leštěný ebenový povrch, povrch Rosewoode tradiční nebo cool saténový černý povrch. Inovativní funkce jednotlivých Twin Piano umožňuje vedle sebe praxe nebo výkon. Tři skladby rekordér umožňuje nahrávat svůj výkon a bude také skvělým pomocníkem při procvičování pravé nebo levoruká díly jednotlivě.

Klepněte na odkaz níže zobrazíte detailní brožuru o Roland HP300 série

Nadpřirozené Piano zvuk motoru

HP307 je vybavena naše nově vyvinutý nadpřirozené Piano zvuk motoru, který se narodila spojením technologie V-Piano a 88klíč stereo multiszesilovačling technologie. Tento nový zvuk motoru je produktem Roland hluboké výzkumu vlastností akustických klavírů, s cílem věrně reprodukovat bohaté tón a expresivitu koncertní klavír. Maximální polyfonie 128 je víc než dost, dokonce i ty nejsložitější kusů

Expresivitu v každé jeden klíč

Každý z 88 poznámek na klavír má svůj custom charakter, že struny jsou různé rozměry a délky, použít různé materiály a jsou zasažena kladiv různých velikostí. Tyto rozdíly v tón barvy a rezonance každé poznámce vytvořit variace. Pro nové nadpřirozené Piano zvuk motoru, Roland vzorky všech 88 noty různých světových klavíry a použít jeho unikátní digitální technologie věrně reprodukovat plné, bohaté tón a expresivitu piana nejlepších na světě.

Expresivitu podle hráčova barva

Klavíry produkují rozdíly nejen v hlasitostu, ale také jemné variace tón barvy, podle toho, jak silně udeřil klíčem. Pomocí nejnovější technologie Roland, nadpřirozené klavírní zvuk motoru přináší přirozené a vrstevnýnulé změny v tónu barvy v reakci na dotek hráče. Rozšířený dynamický rozsah podporuje nejvyspělejší a jemné techniky, stejně jako by člověk v akustický klavír.

Expresivitu rozkládajících se zvuky

Přirozeného rozpadu poznámek a krásné přebytečné tóny jsou důležitými Elements piano zvuk. Chátrající zvuk Akustické piano nejen snižuje hlasitost, ale i postupně se změní v barvě na měkčí tón. Nadpřirozené klavírní zvuk motoru replikuje tento přirozeného rozpadu, stejně jako akustické grand.

Skutečný dotek do True Sound s PHA III

Zděděno z vlajkové lodi Roland V-Piano, HP307 PHA III klávesnice s úniku nabízí maximální komfort, hratelnost a reakce. PHA III zlepšuje klíčové opakování. Kombinace PHA III a nadpřirozeno piano věrně převádí nejjemnějších nuancí výkon na přírodní a přesný zvuk. Klávesnice vyjadřuje hráč artikulace dokonale z jemné full dopad, jakož i každý nezávislý Poznámka v rychlém sledu - včetně trvalé tóny. Mechanismus úniku obnoví, autentické "klepněte pocit" klávesnice klavíru zejména zvyšuje výraz, když hrát pianissimo. Klávesnice rovněž rysy Roland uznávaný Ivory cítit - pohodlné a realistické Nasákavé materiály, které zabraňuje klouzání z pocení během výkonu.

"Klavírní Designer" zvukové úpravy

Pro ty, kteří chtějí přizpůsobit piano zvuk pro jejich osobní vkus klavír návrháře funkce umožňuje přátelský přístup k řadě tón tvarování ovládacích prvků. Jemné úpravy, s vizuální potvrzení od grafický LCD displej, umožňují získat zvukových kvalit, co chcete, například kabinetu rezonance nebo efektové různých umístění víka "virtuální" grand piano. Vytvořit dokonalý custom zvuk a uložte jej pro okamžité stažení.

Další zábavu s Play podél doprovodné stopy

Nový HP307 byl zabalen s knihovnou play podél písní, od klasiky k jazzu. Můžete také přehrávat skladby v různých formátech, včetně komerčně dostupné SMF hudební soubory nebo zvukové soubory uložené na USB flash paměť (prodává se samostatně) a zvukových CD (* 1). Integrované písně a SMF hudební soubory můžete určit, které části pro přehrávání. Hrát orchestr doprovodné části a hrát klavírní part na něj pravou rukou k vytvoření silné interpretační výkon. Vzhledem k tomu, že můžete změnit klíč a tempo nezávisle, mohou zpomalit přehrávání písní se učí, nebo změnit klíč píseň podle hlasový rozsah. Možnosti jsou nekonečné. Můžete také použít funkci centra zrušit k minimalizaci část melodie na zvukový disk CD a hrát spolu s jednou rukou. Můžete také jam nebo zpívat s vaší oblíbené kapely.

* 1 volitelnou CD-01A je požadován.

Funkce a technické údaje:

 • Úžasné nadpřirozené Piano zvuk
 • PHA III Ivory cítit klávesnice s úniku
 • "Klasické pozici" víčka může skrýt ovládací panel pro krásný vzhled a koncentraci při výkonu
 • Klavírní funkce Designer s rozšířenou parametru
 • Reproduktorová skříň poskytuje extra silný a bohatý zvuk
 • Přední nohy pro luxusní vzhled, klasicky tvarované Trojitá pedály a skládání hudby odpočinek
 • Pokročilé Twin Piano (individuální režim) umožňuje dva hráče provádět vedle sebe na stejném klávesnici s samostatných zón a diskrétní výstupy
 • USB host pro USB paměť a volitelnou CD přehrávač

Možnosti doručování: Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, obdrží s několika možností doručování. Jak digitální piana může být docela těžké a dodáno do velkých polí, vyberte nejvhodnější Doručovací služba pro vás. Doručení kurýrem: Tato možnost je pro tento produkt zdarma a je to "pro vaše dveře" služby. Budete muset pomoci řidič dodávky, jak tento výrobek je dodáván balený do velkých krabic! Existuje několik možností na výběr, včetně služeb a v sobotu. Tato možnost nemusí být vhodný, pokud jste schopni pomoci řidiči dle potřeby, nebo pokud potřebujete klavír dodává nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici na pomoc.

2 člověk zásilková služba

Pokud vyberete tuto možnost, přinese dvě dodávky personál klavírní krabice do každé místnosti přízemí vašeho výběru, a nikoli jen dveře. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby a kurýrní firma bude volat Vám zajistíme pohodlné dodání datum, poté, co jste umístili objednávku.

Dodávka a instalace: To je naše nadstandardní služby a zahrnuje plnou dodávku, instalaci a nastavení v každé místnosti, kterou chcete. Technici se také odnést balení Pokud chcete. Vezměte prosím na vědomí, že tato služba bude trvat pár dní delší než standardní kurýrní služby, a zavoláme vám zajistit výhodné dodací datum, poté, co jste umístili pořadí.
Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.