DISK Novation Nocturn MIDI Control povrch

  • Video 1
1 983 Kč RRP 2 463 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • 8. One-touch citlivé Sensitive rotary s LED ring.
  • 8 uživateli přiřadit osvětleného tlačítka.
  • 45 mm crossfader.
  • Univerzální 2.0 automapu zahrnuty.
  • Strana připojena USB port

DISK Novation Nocturn MIDI Control povrch

Podrobnosti

Novation Nocturn je na světě první malý půdorys inteligentní modul plug-in řadič.

Produkt Ref: 11154

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Featuring nejnovější software automapu univerzální 2.0, exkluzivní novaci řadiče, Nocturn poskytuje automatické, okamžité a inteligentní řízení všech úspornější automatizované plug-in v každé hlavní sekvenceru, včetně Cubase, Lyric, atd.

Klepněte na odkaz níže získáte další informace o novaci Nocturn

Nocturn funkce osm touch-sensitive Sensitive rotary, každý vybaven lesklý prstýnek jedenáct LED (ideální pro notebook DJing v prostředí tmavý klub). Tyto znaky jsou doprovázeny osm uživateli přiřadit osvětleného tlačítka a hladké, profesionální 45 mm cross-fader. Završením je unikátní telefonní v novaci; touch-sensitive rotary encoder, která okamžitě přebírá kontrolu nad ať vaše myš se zaměřuje na!

Budoucí hudební verdikt

Revolučně výrobek za skvělou cenu. Téměř všechny počítačové hudebníků s tím dělat.

Featuring revoluční nové "heads-up transparentní řízení GUI', univerzální 2.0 automapu umístí transparentní řízení mapu přes obrazovku vašeho počítače, připomenout nebo skrytá na vůli. Malé nebo žádné uživatelské nastavení je zapotřebí, a plug-in kontrolu lze upravit tak, aby rozloženy přesně tak, jak chcete, bez ohledu na hudební software používáte. Se jednoduše spustit modul plug-in, a vy ll vidět na první pohled jak parametry jsou automaticky přiřazuje každé z ovládacích prvků s Nocturn. Klepněte na okamžik a další kontrolní funkce je také k dispozici pro rychlé novému přiřazení ovládacích prvků, nebo pro vytvoření mapy řadič v sekundách. Více možnosti stránky znamená, že můžete přiřadit potenciálně nekonečný počet parametrů pro každý modul plug-in.

Univerzální 2.0 automapu všechny kontroly mapy také categorises. Jednoduché procházení vybavení umožňuje zkontrolovat všechny otevřít moduly plug-in, pak rychle přejít ke kontrole některou z nich. Automapu univerzální 2.0 podporuje také standardní MIDI protokol poskytující stejné displey pro rychlé a jednoduché přiřazení parametrů MIDI. Tím zajistíte, že Nocturn mohou také kontrolovat externí hardware MIDI vybavení, žádné-úspornější automatizované plug-in nebo mixér stránky ve vaší službě sequencer. Jakmile je vytvořen MIDI mapu, lze uložit a připomenout od stejná mapa procházení vybavení. Rostoucí knihovnou map bude k dispozici zdarma stáhnout z webové stránky v novaci.

Nocturn je prostorný a Hmatové kontroly povrchu, boční připojit USB zásuvky a ultranízké profil umožňují sedí úhledně před QWERTY klávesnice. Velká, robustní gumové vypořádali táhne zároveň nechal rip s vaší oblíbenou hudební software.

Kombinace automapu Universal 2.0 heads-up transparentní řízení GUI a Nocturn's touch-sensitive číselníků odstranit bolesti spojené s kontrolou více nástrojů a efektů, umožňuje okamžitě přejít z jednoho modulu plug-in do druhého; Takže jsi se soustředit na nejdůležitější - vaše hudba.

Specifikace

Ovládací Elements:

Přiřaditelné Sensitive Rotary: 8 - nekonečné střídání, okolí citlivý na dotek, LED

Telefonní seznam (kodér): 1 - nekonečné střídání, citlivé na dotek, LED-prostorový zvuk, stiskněte klávesu a otočit na druhou funkci

Přiřaditelné tlačítka: 8

Přiřaditelné Crossfader: 1 x 45 mm

Tlačítka systému:?Učit?,?Názor?,?Stránky ? a?Stránka-?

Seskupovat tlačítka: Uživatel, FX, Inst, mix

Propojení datových portů: 1 x USB MIDI

Váha a mentálové

Velikost: W = 239 mm (9.41?), H = 137 mm (5.39?), D = 18-28 mm (0,7? –1, 1?)

Hmotnost: 0.5 kg (1,1 kg)

Minimální provozní požadavky:

Mac OSX 10.4.0 nebo větší (podporovány také Leopard) nebo systém Windows XP s aktualizací Service sada 2 nebo vyšší (Vista 32/64 podporovány také)

Minimální počítačů spec: Mac - G4/1 GHz, obě s 256 MB paměti RAM nebo PC - Pentium 3/1 GHz/256 MB RAM (stroje systémem Vista bude vyžadovat vyšší spec)

Propojení:

Kompatibilní s USB 1.1 a USB 2.0

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.