DISK Kurzweil PC3 LE7 výkon řadiče klávesnice

22 341 Kč RRP 41 867 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Kurzweil PC3 LE7 Performance řadič klávesnice.
 • 200 Nové programy vyvinuté zvlášť.
 • Úžasné kvalitu zvuku & výkon Control.
 • Přizpůsobit custom zvukové parametry.

DISK Kurzweil PC3 LE7 výkon řadiče klávesnice

Podrobnosti

Nejlepší zvuky, The Best rysy, The právo cenu - první věci první - fantastické zvuky, spolehlivý výkon, hudební expresivitu, snadnost použití; To jsou věci, které jsme přesvědčeni, že jsou nezbytné pro konstrukci cenově dostupné klávesové nástroje. Kurzweil z PC3LE7 kombinuje úžasné zvukové kvality a výkonnosti řízení rysy naší enormně úspěšné PC3 s nové efektivnější, inteligentní uživatelské rozhraní, poskytuje interaktivní zážitek, který je vázán na kreativity.

Produkt Ref: 19318

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

To je zvuk:

Pod kapotou vyznačuje PC3LE stejné průlomové čipovou technologií, která učinila PC3 nemluvili o klávesnice v posledních letech. Všechny zvuky PC3 jsou zahrnuty - slavné velké piáno Kurzweil, vintage elektrických klavírů, Clavinets a Mellotrons, oslňující orchestrální a struny sbírek, ohromující VA virtuální analogové syntezátory, KB3 orgánů, realistické basy, bicí, kytara, perkuse a rohy, obecné MIDI, plus téměř 200 nové programy vyvinuté speciálně pro LE; nad 1050 programy ve všech. Jsme lepší metodu pro procházení tak masivní zvukový soubor; programy v LE lze prohlížet a vybrané s novou sadu tlačítek, kategorie. Vyberte "Vede" a uvidíte seznam všeho, co syntéza vede v stroj, seskupeny dohromady. Totéž platí pro ostatní 20 kategorie, vše od syntezátor baskytara na Mallets na kytary.

Tyto programy využívají V.A.S.T. syntéza motoru, pomocí panenská vzorků s detailní programování doslova stovky parametrů syntezátor a efekty. Zda je Kalafuna smyčcových nástrojů, rezonanční frekvence hradítka pedálu klavír, nebo zabubnovaly a skřípění elektromechanické klávesnice, jsme v naší domácí a pokud úroveň detailů a realismus, který lze najít pouze v Kurzweil. To znamená, že můžete soustředit na důležité obchodní o skládání hudby.

PC3LE7 je dodáván s více než 700 na palubě efekty řetězy, ze které chcete vybrat, všechny s real-time řadiče již přiřazené k příslušné parametry. S světové třídy reverbs, která hnijí v naprosté ticho, teplé, klasické znějící phasery, flangers a modlit a vypalování, nasycené zkreslení, budete mít všechno, co potřebujete, aby vaše hudba zní jako leštěné, hotového výrobku od samého počátku. PC3LE7 architektura poskytuje až do výše 10 vložit efekty, které mohou být rozděleny mezi 10 kanálů, s dostupné vedlejší efekty.

Interaktivní:

V PC3 Kurzweil zavedla funkci "INFO", měkké-stisknutí tlačítka umožňující uživateli zjistit, jaké řadiče byly přiřazeny parametry v rámci programu. Pro LE jsme vzali to na další úroveň, s interaktivní uživatelské rozhraní, které komunikuje přímo s vámi při přesunutí řadičem v reálném čase. Obrátit knoflík, tlačítko nebo přesunout kolo a LE obrazovky zobrazí řadič, jeho hodnotu v reálném čase a parametr byly ovlivněny. Příklad bude stěhovat modwheel na program pro varhany - by viz následující: "Modwheel 79 zkreslení jednotky". Tento systém nikdy rozdělí - můžete změnit efekt řetězy svobodně a všechny tyto informace zůstávají nedotčené, aktualizována, aby odrážela nový strunné, který jste vybrali. Také tato informace je bezproblémově převedena do režimu instalace - vidíte, ať řadiče byly přiřazeny programy používané v každé zóně instalaci.

Přizpůsobení zvuk:

Raději strávit čas přehrávání zvuku programování? Představte si le jako přednastavení player verze původní PC3. Všechny zvuk, ne hluboké programování nezbytné.

Ve stejné době Kurzweil chtěl dát uživatelům nejrychlejší, nejjednodušším možným způsobem upravit PC3LE zvuky aby vyhovovaly individuální chuti a potřeb. V daném programu nebo efekty strunné vyberte příslušné parametry serveru v reálném čase řadiče pro snadný přístup. Přesunutí řadičem a stiskněte tlačítko Uložit - žádné menu, žádné stránky s nekonečnou parametry - a ty si jeden dotyk zvukové úpravy.

Kurzweil také pochopit, že flexibilita je důležitá, pokud jde o přizpůsobení zvuk. Nechci, aby ovládací prvek frekvence filtru na hlavu? Raději si to přiřazeno modwheel? Žádný problém. PARAMETRY stránky umožňuje přiřadit položku znovu všechny řadiče na všechny dostupné * parametr. Vaše custom zvuky můžete uložit do uživatele banka, s více než 1000 ID patice.

* dostupné parametry jsou předdefinovány a na programu se liší

Jiného:

S PC3LE7 Kurzweil zavádějí nová sada dynamických fyzické řadiče - 8 podsvícení, rychlost citlivé na buben polštářky, které lze použít ke spuštění zvuku, sekvence, akordy a arpeggiations. Každý program v počítači má drum sada přiřazené polštářky, takže budete vždy mít přístup k rytmická stopa když ji potřebujete. Jako bonus jsme zahrnuli soubor více než 100 nových programů bubnu, s akustickou štětec sada , vyrazili se mnou rock sada a počet těžce uskutečněné techno nebo elektronické sestavy, vedle 24 existující sestavy z PC3. Stejně jako velké úsilí jsme dali do ujistit se, že naše akce klávesnice se cítí dobře, drum podložky byly realizovány s přesností a péče, pozornost k tomu, jak se cítí když hrál. Konec konců to je hudební nástroj a ne jen kus technologie.

Všechno, co byste očekávali...

Uznáním LE nové funkce jsou pár starých známých Kurzweil Oblíbené; Nastavit režim, rychlý režim přístupu a píseň režim, všechny přímo z PC3.

Režim instalace umožňuje LE jednat jako mocný řadič MIDI, stejně jako poskytování 16 simultánních, nezávislý, plně programovatelný arpeggiators, továrna a uživatelem programovatelná vzory. Na vrcholu toho každá instalace může mít až 16 simultánních riffy - sekvence, které může být spuštěno pomocí tlačítka, bicíe podložky nebo noty na klávesnici. Režim instalace, s až 16 zón s svůj custom program, je sice stále stejně mocné jako dřív, jsme přidali Split/vrstva tlačítko k vytvoření jednoduchého nastavení rychlé a snadné.

Rychlý režim přístupu umožňuje vytvářet custom banky 10 zvuky, které lze přistupovat pomocí jediné tlačítko. A píseň režim přináší plnohodnotné 16 stopa sekvencer se všemi výkonné funkce úprav, které najdete ve špičkové pracovní stanice - událost úprav, swing, řadiče, změna měřítka, vstupní Kvantizovat na hranice not, vstupní filtr a honí ovládacích prvků. Uživatelské paměti poskytuje více než 1000 že ID sloty pro custom QA banky, nastavení a písně.

Připojení:

Ukládání, načítání a aktualizaci operačního systému jsou vyrobeny snadné na LE s začlenění porty USB Host a vybavení. Můžete uložit uživatelské programy, nastavení a písně na palec jednotku USB nebo přímo do počítače. Aktualizace OS lze načíst z jednotka nebo přímo z vašeho počítače, a samozřejmě LE odesílá a přijímá MIDI přes USB. Standardní MIDI zásuvek jsou také součástí, ven a Thru. Pro audio, PC3LE7 rysy vysoce kvalitní, hm rušení, stereo vyvážený analogové výstupy, s 24-bit DACs stejně jako s 24-bit stereo S/PDIF digitální výstup na 48 kB.

Funkce/specifikace:

 • Technologie PC3 série: Nad 1000 PC3-powered zvuky vybírat. (Stáhněte seznam přednastavení zde)
 • MIDI řadič: 16 konfigurovatelné uživatelem zóny s 41 přizpůsobitelné MIDI controllers PER zóny!
 • KDFX:

  -10 vložit efekty

  -2 pomocné posílá

Nejlepší efekty v podnikání

 • bicí Pad aktivační události: Aktivační událost noty, akordy, riffy a arpeggiations s 8 podsvícení, rychlost citlivé na buben podložky.
 • K.urzweil V.irtual A.nalog: VA-1 virtuální analogový syntezátor, syntéza motor zabudované přímo do cesty V.A.S.T. signál.
 • KB3 Tonewheel emulace: 9 knoflíky poskytují v reálném čase ojí kontrolu nad klasické B-3, Vox a varhany Farfisa se seznamem orgánů.
 • Světové třídy String sekce: Kréda je habaděj, každou nuanci, zajat, vzorky plné a divisi sekce.
 • Snadné konkurs: Jen přední panel tlačítko "přehrát" a získat rychlý hudební náhled aktuálního programu.
 • Riffy: Vyvolat fráze, údery nebo dokonce i plné mixáž písně veškeré vestavěné fyzické řadič via MIDI.
 • Snadné aktualizace: Snadné O/S aktualizace nainstalována od přímé USB připojení k počítači nebo palec jednotka USB

Další specifikace:

 • Klávesnice: Fatar TP-8; Poznámka: 76 semi-weighted akce s rychlostí a aftertouch citlivé klávesy

 • Displej: 240 x 64 podsvícení LCD s regulaci kontrastu vyhrazené zadním panelu

 • Polyfonie: 64 hlas polyfonie, dynamicky přiřazovány, rychlost blesku

 • Multitimbral: 16 dílů (jeden na MIDI kanál)

 • Architektura: PC3 zvuk motoru, s vyhlazením VA oscilátory a KB3 režimu. Vyberte syntezátor a efekty parametry * lze přistupovat a upraveno PC3LE přední panel knoflíky a tlačítka - uživatelské nastavení mohou být zajat a uložit stisknutím jediného tlačítka. Podporuje načtení PC3 programy (* dostupné parametry jsou předdefinovány a na programu se liší)

 • Factory přednastavení: Zvuk nastaven PC3, včetně základní ROM, orchestrální, klasické klíče, sekce, obecné MIDI soubor a více než 70 KB3 programy s celkem více než 1000 programů

 • Nastavení MIDI Factory: 256 továrna naprogramoval nastavení MIDI. Až 2560 programovatelné MIDI nastavení uživatelů, každý s 16 nezávislá, účincích, triggerable podle vzoru "riffy" nastavení zón a arpeggiat

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.