DISK Arturia Analog zkušenosti laboratoř 49 klíč

7 589 Kč RRP 7 744 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

DISK Arturia Analog zkušenosti laboratoř 49 klíč

Podrobnosti

Analogový laboratoř pod kapotu - 49-klávesová řadič je provedena pro výkon a maximální výraz, s rychlostí a aftertouch vedle sady knoflíky, bankable a polštářky, stejně jako plná konektivita na zadním panelu (jako výraz a).

Tento řadič prémie poskytuje co možná nejširší přístup k naši laboratoř analogové softwaru; jeho původně přiřazené ovládání, takže je perfektní řešení pro vybavení plug and play zvuk tvorbu. Jakmile software je připojen k klávesnice, můžete myší zaskladnění a zkušenost stejným pracovním postupem jako na tradiční hardwarový syntetizér.

Produkt Ref: 19622

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

S analogové zkušenosti laboratoři Objevte nové hloubka přístup k syntezátor opravy skutečně mohli dovnitř a custom obrovskou knihovnu mezinárodně navržených přednastavení. Nová scéna režim umožňuje několik zvuků hrát současně s přidáním pokročilé arpeggiation melodie, bicí a FX smyčky.

Kromě toho v jiné softwarové kontextu snadno lze klávesnice (jako v jiných verzích analogový).

Profesionální třídy řadič USB MIDI

Analogový zkušenosti laboratoř je náš profesionální třídy 49 klíč řadič USB MIDI. To je zcela předdefinováno spolupracovat s analogové laboratorní software, umožňuje přijmout okamžité a hloubkovou kontrolu nad zvuk.Ale laboratoř klávesnice funguje také jako univerzální Midi řadič, kompatibilní s jakékoli třetí strany softwaru a hardwaru.

MIDI ovládací centrum

Exkluzivní ovládací centrum MIDI je propuštění MIDI do vybavení software nebo hardware třetí strany výbuch.

Analogové laboratorní Software

Analogový laboratoř je extrémně výkonný softwarový syntezátor řešení.

Zaprvé, analogový laboratoř nabízí 3500 legendární klasické syntezátor zvuky z Arturia na vinobraní analogové rekonstrukce: Minimoog, prorok V, CS-80, Jupiter-8, ARP, Prophet VS a Moog modulární.

Ale laboratoř analogové jde dále nabízí unikátní rozhraní pro ladění je všechny, stejně jako schopnost upravovat každý z nich do hloubky, v původní syntezátor *.

Laboratoř analogové a konečně také přináší scény, pořádané hudební žánry. Scény jsou přednastavené konfigurace dvou zvuků nad vaší klávesnice, plus rozšířené arpeggiation směrem k jedné z těchto zvuků a assignement smyčky do bubnu podložky.

ZVUKOVÝ REŽIM

 • Snadné filtrování:

Zvukový režim a její snadné možnosti filtrování umožňují hledání přednastavení podle sonic inspiraci. Můžete si být jisti vždy získat správné zvuk v pravý čas

 • Celá obrazovka přednastavení úprav:

Analogový laboratoř umožňuje otevřít jiné klasické syntezátor Arturia modul pro podrobné vydání v samostatné okno *. Když jste hotovi s doladění zvuku vašim potřebám, můžete uložit custom přednastavení uvnitř laboratoř analogové.

* Vyžaduje odpovídající pluginy syntezátor Arturia nainstalována na pevném disku.

SCÉNA REŽIM

"Scéna" režim vám představil nové sféry výkonu funkcí:

 • Kombinace 2 zvuky syntezátoru přes MIDI klávesnice ve Splitu, vrstva nebo multi konfigurace.
 • Přiřadíte melodické fráze založených na pokročilých arpeggiation díky do knihovny 275 melodie uspořádané podle žánrů.
 • Aktivační bicí smyčky z podložky díky do knihovny, 330 prémie Rex soubory podle ThaLoops

Funkce/specifikace:

 • Zahrnuje analogové laboratoř s 3500 synthy zvuky a 200 scény.

 • Všechny předvolby jsou pečlivě vybrány z klasické synthy Arturia (Minimoog V., Moog modulární V., CS-80V, ARP 2600 V., prorok V, Prophet VS a Jupiter 0). Tyto zvuky TAE napájení nabízí bezkonkurenční kvalitu zvuku.

 • Rychle filtrovat přednastavení pro vaše požadavky: nástroj, typ a vlastnosti.

 • Hloubkové předvolbu úpravy pro majitele Arturia klasické syntezátory (V. Minimoog, V CS-80, atd.). Upravte si zvuky na původní nástroje v rámci laboratoř analogové.

 • 200 Scény pořádané hudební žánry, nabízející kompletní živá sady, včetně: propuštění smyčky na polštářky, rozdělení a vrstvení dvou syntezátory a pokročilé arpeggiation melodie.

 • Přímo vpřed úprav, s kompletní řadou parametrů pro doladění zvuky: Filtr a NF oddíly, 4 parametry klíče různé pro každou předvolbu, sbor & zpoždění míchat, 2 obálky ADSR, 4 podložky.

Další specifikace:

HARDWAROVÉ specifikace:

 • Klávesnice: 49 klíče s rychlostí a aftertouch
 • Řadiče: 2 enkodéry s select, 11 standardní kodéry, 9 jezdců, 22 přepínače, 4 destičky citlivé na dotek, 1 modulační kolečko, 1 hřiště ohnout kolo.
 • Připojení: MIDI v & ven, USB, Sustain pedál, výraz pedál, Aux pedál, dech řadič
 • Vysoce kvalitní hliníkové a dřevěné případ
 • Funguje také jako univerzální řadič MIDI

Požadavky na systém:

 • Windows: XP/Vista/7 - 1 GB RAM; CPU 2 GHz (doporučeno více jádry)
 • Mac OS X: Mac OS X 10.5 nebo vyšší - 1 GB RAM; CPU 2 GHz (doporučeno více jádry)

Poznámka: Povolit produktu je požadováno připojení k Internetu.

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.