DISCAccess Virus Ti2 polární klávesnice syntezátor a pytel

58 961 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

 • Access Virus Ti2 polární klávesnice Synthesizer & zesilovač; Pytel.
 • Tři hlavní oscilátory a jeden Sub oscilátoru na hlas.
 • Přes 3300 palubní zvuky.
 • 32 knoflíky, 43 tlačítka, 73 LED.
 • Je dodáván s Deluxe Bag

DISCAccess Virus Ti2 polární klávesnice syntezátor a pytel

Podrobnosti

Virus TI2 polární klávesnice Synthesizer byla navržena jako ideální společník do jakékoliv DJ nebo projekt studia. Kompaktní a skvělé popisky 37 kláves klávesnice, polárních má boční panely, které jsou kombinací dřeva a čistého hliníku. To také může pochlubit bílé LED diody, které třídy a stylu. Ale samozřejmě, polární zvuk motoru je přesně, že v výkonný a všestranný TI plochy a klávesnice modelů.Produkt Ref: 32667

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

Tato klávesnice je dodáván s polární TI tašku lze nosit kolem s!

Klikněte na níže uvedené odkazy na MP3 ukázky z Access Virus TI2:

Tato píseň demo obsahuje jeden Virus TI2 a drum vzorky ze vzorku magie a Xfer Deadmau5. Většina pozadí pohybu, můžete slyšet je pásku zpoždění s automatizovanou prodlevu a zpětnou vazbu. Všechno šlo z TI do Izotope ozonu, která sloužila k mix komprimovat a přidat hlasitost.

Stezesilovačunx je demo orientované konce není brzdí na zvuky basů a tuk vedoucí. Všechny zvuky tónového včetně FX byly provedeny s jednou Virus TI2. Většina bicích zvuků a smyčky lze nalézt na vzorku Magic Breakbusters knihovna.

Kvalitní klávesnice syntezátor

Virus TI2 polární klávesnice Synthesizer nabízí prémiové kvality semi-weighted klíče a spoustu HMATATELNÝCH řízení, včetně tlačítko tap tempo. To je jako umělec příkaz stanice. TI2 přináší fantastický výkon studio úrovni pro stupeň D/A převodníků a vyrovnanými výkony. Jiné nástroje můžete zpracovat do krmení přes Virus zvuk motoru pomocí analogových vstupů otevřít zcela novou úroveň interakce s členy kapely.

Tři hlavní oscilátory a jeden Sub oscilátoru za hlas

Hlavní oscilátor mohou být složeny z různých typů oscilátor včetně klasické virtuální analogové oscilátory (pila, proměnné impulsy, sinus, trojúhelník, 62 spektrální vlny s několika režimy FM) a hypersaw (oscilátor multi pila zub s až 9 skládané oscilátory, 9 sub oscilátory a synchronizace oscilátoru ve stejnou dobu). Wavetable oscilátory s 100 multi-index wavetables, funkce variabilní řešení a volitelné Pulzně šířkovou modulaci. Graintable oscilátory aplikovat Granulární syntéza techniky pro nezávislé ovládání hřiště a Formant deformují waveform nepoznání. Formant oscilátory zvuk jako běh signál přes masivní, modulatable filterbank se stovkami rezonanční kapel se proměnily indexu wavetable.

Dva zcela nezávislé filtry

TI2 rysy dva zcela nezávislé filtry (lowpass, propusti, pásmovým, bandstop) s volitelným sytost modul umístěný mezi oběma bloky filtru. Modul sytost přidat jednu z několika pokřivení a lo-fi efekty nebo další nízké /-high-pass filtr. Volitelné self-resonating Moog Kaskáda filtru simulace s obvodem přetížení a 1-4 póly.

Dvourozměrné modulace matice s šesti Sloty

1 zdroj a 3 modulace se zaměřuje na každý. Všechny možné parametr může být modulován v reálném čase. Tři ETO s další jediná destinace s user definovatelné automat. Dva bleskovým, vícestupňový obálky (ADSTR) - ETO lze použít jako rzesilovača generátory stejně.

Prozkoumejte FX sekce

Sekce FX má nezávislé zpoždění a dozvuku na opravy (i v režimu multi), spolu s více zkreslení/lo-fi algoritmy, phaser, chorus/flanger, charakter ovládání, ring modulator/řazení, EQ a globální vocoder. Není žádný rozdíl mezi single a multi - opravy zvuk přesně totéž.

Arpeggiator

Každá oprava obsahuje custom arpeggiator vzor, představovat 32 programovatelných kroky (délka a rychlost lze upravit na krok) spolu s globální kontrolu pro swing/náhodné načasování a jeden pro poznámku délky. Skoro každý parametr včetně vzoru samotného, lze řídit množství oktávy a mnoho dalších, pomocí matice modulace.

VSTUP A VÝSTUP

6 vyrovnán výstupy ( 4dB), opírající se o 192 Khz/24 bit D/A převodníky, soft omezení. Dva vstupy s 24-bit A/D. věnoval sluchátka se. MIDI v ven a přes. S/PDIF digitální audio (44. 1/48 kHz) vstupy a výstupy. USB slouží k MIDI a audio přenos (přidání 3 další stereo audio výstup) a pracuje na 12 Mb/s.

Další skvělé vlastnosti:

 • Prostorový zvukový výstup: Každá část může dynamicky snímal mezi dvěma stereo výstupy pro Kvadrofonní efektové.
 • Hardwarové ovládání: 32 knoflíky, 43 tlačítka, 73 LED a rozteč / modulace kolo případně.
 • Polyfonie: Mezi 25 až 110 hlasy tlačítka, v závislosti na složitosti opravy. * _Estimates jsou založeny na jeden režim výkonu se výsledky mohou lišit v režimu multi.
 • Multi režim: Multi programy mohou mít vložené singly plně nezávislý, bez propojení na jediného bank požaduje většina synths. To poskytuje svobodu od porušení jiných programů.
 • Paměť: 1024 RAM a ROM 3328 zvuky, 16 vloženy více opravy spolu s 112 konvenční více slotů, 16 dílů v režimu multi.

Klikněte na odkaz níže pro Virus Ti technické specifikace:

Dodává se s Access Virus TI2 Deluxe polární Bag

Access Virus TI2 deluxe polární bag je trvanlivé, čalouněný gigbag, která je ideální pro přijetí své Virus TI2 polární na silnici, na koncert nebo do studia. Nosit použití polstrované rukojeti suchý zip Lock, nastavitelné ramenní pás, nebo na zádech s dvěma ramenní popruhy. Dvě vnější kapsy jsou polstrované kapsy pro notebook skladování a další kapsa na kabely a příslušenství.

Polární pytel je vyroben z odolného polyesteru s vysoce kvalitní zipy a má 25 mm polstrování s měkké obložení ochránit vaše synth.

 • Elegantní vyšívané Access hudba logo
 • Vyrobeno z odolného polyesteru
 • Vysoce kvalitní zipy
 • 25 mm (0.98 palce) výplň s měkkou podšívkou
 • 1 vnější kapsa s odsazení pro bezpečné nošení notebooku
 • 1 vnější kapsa na kabely a příslušenství
 • 3 gumové patky pro ochranu listu
 • Polstrované rukojeti s suchý zip lock
 • Nastavitelné ramenní pás s karabina
 • 2 ramenní popruhy pro použití jako batoh vak
 • Vysoce kvalitní kovové armatury pro ramenní pás
 • Kompatibilní s Virus TI - a Virus TI2 polární, Virus TI polární Whiteout Edition (Darkstar), Virus Indigo

Rozměry:

 • Šířka: 63 cm/24.8 "
 • Výška: 40 cm/15.75 "
 • Hloubka: 18 cm/7.09 "(vyjma přední kapsy)

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.