DISC Yamaha digitálního piana Clavinova CLP440, leštěný Eben

  • Video 1
48 184 Kč RRP 65 646 Kč (včetně DPH @ 21%)

Tento produkt není v současné době k dispozici

  • Yamaha Clavinova CLP440, leštěný Eben.
  • Bohaté a realistické Yamaha akustickou tóny.
  • Rozmanité klavírní hlasy.
  • Přirozené a realistické tříděných kladivo akční klávesy.
  • Elegantní a klasický Design

DISC Yamaha digitálního piana Clavinova CLP440, leštěný Eben

Podrobnosti

Clavinova dosáhne nové úrovně vyjadřování a design s novou CLP-440. Dokonalá integrace nových Yamaha technologií v tři klíčové Elements - zvuk, touch a pedály značky CLP-440 skutečně vynikající digitální piano určených k napodobení vzhledu autentické grand piano.Produkt Ref: 20780

Zobrazit úplný popis

Úplný popis

Zobrazit úplný popis

CLP-440 vidí plného Yamaha zvuku, dotek a pedály, společně s opatrným nanesením Yamaha technologií dokonale integrovat tyto tři Elements do jediného piano. To podaří zachytit podstatu klavírní výkonu vytvářet jako grand piano, bohatě expresivní zkušenost v funkční digitální piano.


Bohaté, realistické tóny Yamaha Acoustic

Yamaha Clavinovas pochlubit obrovské expresivní schopnost kvůli Grand výraz (RGE), klavírní zvukový zdroj příští generace. To zlepšuje zvuk čisté CF motor, který získal pochvala a umožňuje vychutnat si hraje reakce koncertní křídlo. CLP-440 rysy nové funkce hladké uvolnění , která mohou vyjadřovat zvuk s velkou jasnost a jasně vyslovovat staccato noty s přetrvávající rezonance zvuku slyšet, když jemně pro zdvihání prsty od klíče.

Číst více o celkový výraz prosím podívejte na níže uvedených PDF.

Grand piano hlasy CLP-440 byly získány pomocí záznamu zvuků velký koncert Yamaha. Jednotné klavír nejlépe hodí pro záznam byl vybrán a pak naladěn na nejlepší možné podmínky odborné ladič. Tento smysl pro detail za následek zvuk, který zobrazuje nejen krásu každého noty, ale harmonizované zvuk jediného klavíru.

Reproduktory, zesilovače a další akustické systémy na CLP-440 byla optimalizována tak hráč neslyší nic ale ohromující zvuk během představení. Tyto hudební nástroj jako rezonance také vyvolávají dojem, že Clavinova je více akustické, než je digitální.

Rozmanité, husté klavírní hlasy

Když hrají rychle fráze nebo překrývat akordy stisknutým hradítka pedál, budete chtít mít možnost provést bez poznámek odpadne. CLP-440 poskytuje 256poznámka polyfonie , takže si můžete vychutnat komplexní prací, jako jsou Liszta či Ravel, které funkce četné pedálové lisy, se bez omezení. Když hrajete zlepší v letech, CLP-440 bude nadále vám nejlépe využít své schopnosti.

Tato Clavinova má mnoho další charakteristické klavírní hlasy včetně klavír pro balady, který resonuje jemně spuštění zvuku, piano jazz, který přidává hloubky zvuku a klavír pro populární hudbu s jasnou, bohatý zvuk. Chcete-li zajistit, že zvuk blízce odpovídá žánr, úprava jednotlivých klavírní hlas se zaměřuje na rezonanci, nebo zvuk vyrobené při zvednutí prstu a další jemné nuance. Pokaždé, když budete hrát CLP-440, okamžitě užijete dokonalé klavírní zvuk bez nutnosti provést nějaké úpravy.

Spolu s klavírní hlasy CLP-440 také nabízí široký výběr hudební nástroj hlasů, včetně elektrický klavír, cembalo, kytaru a smyčce. Dva zajímavé způsoby využití těchto hlasy jsou duální a prasklé. Duální, což znamená současně hrát dva hlasy, poskytuje bohatý zvuk vzájemným překrýváním klavírní zvuk s strun. Split umožňuje hrát různé hlasy s pravou ruku a levou ruku, takže můžete hrát jazzový styl přidáním klavírní melodie do zvuk basy. Hlasy v různých kombinací užijete mnoho různých stylů hry.

Přirozené, expresivní Touch

CLP-440 vyrábí přesné zvuk, který chcete od doteku klíče a atmosféru na pedály. Když budete hrát, bude skutečně pocit, jako by se hrát klavír.

Dotek CLP-440 klávesnice byla veleben pianisté pro výkon pocit, že jsi zapomněl, že je to digitální piano. Tajemství tohoto nadřízeného dotek je stejný bušení jaro méně mechanismu a systém jako grand piano. V závislosti na hmotnosti kladiva platnost vašeho kontaktu a přírodní klíč vrátit, když ji pustíte, CLP-440 věrně reprodukuje klávesnice touch akustické klavír od těžké cítit v dolním rozsahu na lehký pocit ve vyšší oblasti. Důležitá je také Yamaha v jedinečný systém tři senzor, který přesně vnímá a interpretuje chování klávesnice, stejně jako piano.

Je to důležité, že klávesnice reaguje naprosto na dotek tvé prsty tak zvukové noty stejně jako zamýšlíte. To proto všechny 88 kláves na CLP-440 jsou vybaveny stabilizátory klávesnice. To nejen umožňuje hrát s dotyk přírody, výrazně zvyšuje stabilitu a životnost klíčů.

CLP-440 klíče mají nádech, který pevně lpí na prsty, stejně jako ze slonoviny klávesy historicky používané v prvotřídní klavíry. Syntetické slonovinové klávesy funkce měkké, lehce porézní povrch, který dává přidána sevření a přírodních tření pro lepší ovladatelnost v hraní, zejména při dlouhých představení a praktická cvičení.

Klíče CLP-440 také poskytují příjemný dotyk na základnu, protože vzdálenost od špičky klíče otočný bod je mimořádně dlouhá. Při přehrávání klavírní kus, který využívá mnoho černých klíče, i když jste bílé klávesy poblíž své základny, klíč potápí potichu, udržování jemné nuance měkké a tvrdé hlavní tahy.

Základní digitální Piano funkce

Úprava hlasitosti je výhodné pro hraní doma, kde někdy jiní mohou dávat přednost hrát potichu. Pravděpodobně jste zažili skutečnost, že když se hlasitost je nízká, je těžké slyšet výšek a basů. Na CLP-440, však inteligentní akustické Control (IAC) funkce automaticky upraví zvuk, takže si vychutnat zvuk vyváženosti i v nízkých hlasitostech. Navíc hlasitost volání automaticky převede jemné úpravy celkového zvuku z reproduktoru systému (EQ) v malém hlasitostu.

Kromě úprava hlasitosti, kompaktní tvar a nevyžadující ladění, CLP-440 také má dvě sluchátka mohli poslouchat vaše děti praxe nebo baví hrát duety v soukromí. Metronom a další funkce lze použít k vám mohou pomoci zvýšit váš klavír dovednosti.

Nahrávání na CLP-440 je jednoduché a rychlé a efektivní způsob, jak zhodnotit vaše představení. Můžete nahrávat s dotykem tlačítka a dokonce udělat dvojí záznam, který umožňuje nahrávání dílů pro obě ruce zvlášť, je přehrávat současně. Představení lze také uložit na paměťové vybavení USB. Protože nahrávky lze přehrát bez Clavinova, můžete je uložit na PC, sledovat a porovnávat své pokroku nebo si nahrávky na CD, aby vaše rodina a přátelé mohou těšit je. Soubory na cestách můžete také poslouchat jejich načtením do přenosné mediální přehrávače.

CLP-440 má 50 slavných klavírních v něm uloženy. Tyto kousky jsou perfektní pro poučení. Můžete je poslouchat jako modely, snížit jejich tempo a hrát nebo přehrát pouze část pravou rukou, takže si můžete procvičit části levoruká.

Yamaha Clavinovas také snížit spotřebu energie stejně jako 10 z předchozích modelů pomocí vysoce účinné zesilovače. Nejenže si tyto zesilovače uspořit energii, zároveň zvýšit kvalitu zvuku. Čím víc budete hrát, tím více oceníte tento výkon úspory energie.

Stylové, klasický Design

Panelu Odkrýt klíčové krytu umožňuje provést se všemi příznaky technologií na ovládacím panelu diskrétně skryta, přidání do tradiční klavír podobný kabinetu design série CLP-400.

CLP-440 je cílem nabídnout vzhledu a přítomnosti akustické klavír. Luxusní leštěné barva nabízí klavír jako textury, zatímco jiné barevné varianty (leštěnému ebenu, palisandr,Cherry,, ořešák černý nebo mahagon) doplňovat jakékoli místnosti výzdobou.

Povrchová úprava má hluboké a brilantní klavír jako lesk, poskytoval pocit luxusu. Povlak, který je odolný vůči poškrábání, stejně jako k nadměrné vlhkosti a teploty, je stejný jako pro barva klavírů. Proces nanášení je rovněž stejná a výsledkem je nádherný lesk díky na opakovaném broušení a leštění klavíru. Klíče hladké, rafinovaný textury také dodávají pocit luxusu a jsou snadno čistitelné.

Příslušenství v ceně

  • Sluchátka závěs
  • Lavička piano Yamaha

Funkce/specifikace

Zobrazit plnou specifikace pro Yamaha Clavinova CLP-440 prostudujte níže uvedených PDF.

Možnosti doručování

Když přidáte tento produkt do nákupního košíku, vás bude vybavena několika možnosti doručování. Digitální piana může být docela těžký a doručeno do velkých polí, vyberte nejvhodnější doručovací služba pro vás.

Doručení kurýrem:

Tato možnost pro tento produkt je zdarma a je "na dveře" služby. Budete potřebovat pomoci řidič dodávky, jak se tento produkt pochází balená ve velkých bednách!

Existuje několik možností pro výběr, včetně služeb a v sobotu. Tato možnost nemusí být vhodné pokud nejste schopni pomoci řidiče, pokud to vyžaduje, nebo pokud potřebujete klavír doručování nahoře, ale nemáte nikoho jiného k dispozici pro pomoc.

2 Muž doručovací služba:

Pokud vyberete tuto možnost, dvě dodávky personál přinese klavírní polí do jakékoliv místnosti y

Vaše objednávka může být dodána se zástrčkovým adaptérem
Některé elektrické položky ve vaší objednávce mohou být dodané se zástrčku Spojeného království. Vhodný adaptér bude součástí těchto položek, je-li nutné, poskytnut bezplatně.